Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2020. október 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Azonnal csökkenti a kellemetlen, húzódó érzést. A kisebb ráncok kisimulnak. Körömvirág kivonatban gazdag összetétele megnyugtatja, regenerálja a bőrt. Használatával a bőr táplált és bársonyos tapintású lesz.

91%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Ásványi olaj-, színezék- és parabénmentes termék.

Gica81

2020. június 2.

Sajnos az én arcbőrömnek nagyon zsíros, ezért anyukámnak adtam tovább. Ettől függetlenül nem pontozom le, mert webshopon keresztül vásároltam és nem tudhattam, hogy nem lehet jó nekem. Az illata nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

hippiesaur

2020. április 11.

Nappali krémnek nem használnám, de éjszakainak nagyon bevált. Jó az illata és a hatása is. Reggelre mindig nagyon puha bőrrel ébredek fel, ha este felkenem.

Update: Az egyik korrektorom borzasztóan kiszárította a szemem alatti bőrt, konkrétan egy nagyon durva mély ránc lett ott... Ez a krém 1-2 hét alatt tökéletesen rendbe hozta. Nagyon hálás vagyok neki. Egyébként rendkívül sokáig elég ez a kiszerelés, kb. 1 éve használgatom és még mindig rengeteg van, egy ideig még ki is fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Meloca

2020. március 5.

Elég tömör, kissé zsíros krém, az egész arcomat nem merném vele bekenni, mert nekem túl zsíros, csak a szemkörnyékemen használom, arra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

zsizsebiH

2020. február 14.

Mint krém célnak teljesen megfelelő, jó az állaga, nem zsíros, hamar felszívódik, de az illata nem tetszett. Olyan mű, és egy kicsit erősebb a kelleténél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

TimeaEniko

2019. október 31.

Jajjj ez a krém valami csoda!!a 3dik tégelyt most bontottam ki,egyszerűen imádom!minden este használom és csodát művel a bőrömmel!!néha nappal is féljenek amikor húzódik a bőröm!!csodálatosak az összetevői!!!biztos mindig lesz belőle itthon!!!10* adnék ha lehetne!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

CeCeDrake

2019. szeptember 16.

Akciósan vásároltam, a célnak megfelelt, de nem veszem újra.
Egy tégelyt használtam el kizárólag nyakra és dekoltázsra. Oda nagyon jó volt.
Összességében tetszett a hidratáló hatása. Az illata még így is zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Akciósan vásároltam, a célnak megfelelt, de nem veszem újra.
Egy tégelyt használtam el kizárólag nyakra és dekoltázsra. Oda nagyon jó volt.
Összességében tetszett a hidratáló hatása. Az illata még így is zavart.

Melinda8

2019. július 13.

Éjszakai krémnek használom. Nem szívódik be rögtön, viszont szeretem az állagát és az elért hatást. Zsíros bőröm van, kerülöm a zsírosító krémeket. Na ezt nem kell, mert matt lesz tőle a bőröm, imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Virvatuli

2019. február 10.

Egyszer már próbáltam, akkor nem igazán szerettem. Most megint elővettem, és nem értem, mi volt a bajom vele. Nagyon sűrűnek és zsírosnak tűnik, de relatíve gyorsan beszívódik. Táplál, feltölt, és ha reggel nincs időm arcápolással indítani a napot, még órákig puha, bársonyos és komfortos marad a bőröm. Ez azért nagy szó, mert más éjszakai krémektől vagy olajosan fénylő fejjel ébredek, vagy nyúlok azonnal a hidratálóm után. Imádom, a hatása abszolút ötcsillagos, amiért mégsem kap ötöt, az az illata. Kedves Yves Rocher, nem értem, miért kell brutálisan telenyomni illatanyaggal egy krémet, aminek ilyen szépek az összetevői.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 10.

bernadettu

2019. január 22.

Update: sajnos valamelyik összetevője irritálja a bőrömet, ha az arcomon használom, így ez lett életem egyik legdrágább kézkrémje (oda tökéletes az állaga és nem irritál).

1+1 akcióban vettem. Nagyon zsíros krém. Finom körömvirág illata van, ez nekem elég erőteljes, de szerencsére elillan. nem feltétlen az én bőrtípusomra találták ki, nekem 1-1 csepp elég a két orcámra, mivel csak ott szokott kiszáradni. A régi verzióhoz tartozó értékelések és az akció miatt vettem, meg azért, hogy ha nagyon kiszárad a kezem, ez talán jó lesz rá.
Összességében elégedett vagyok vele, de igazából csak ki akartam próbálni, eddig nem tűnik hihetetlen szuper krémnek, amit mindig újravennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

vicii4

2018. december 18.

A legjobb krém, amivel eddig találkoztam. Olyan puha lett tőle a bőröm, mint a babapopsi :D A kamillással ellentétben nem csipkedi az arcom. Reggel és este is használom. Hidratálja, megnyugtatja és kisimítja. Már egy kis idő után is elkezdtek eltünedezni a piros foltok. Egyetlen hátránya, hogy nagyon lassan szívódik fel, mert nagyon sűrű maga a krém, de így elég belőle egy picike adag is, ezért nagyon sokáig bírja. Annyira jó, hogy még a lassú felszívódás ellenére is ajánlom mindenkinek, mindenkorra. Amúgy a körömvirág arról híres, hogy nagyon jó bőrpuhító, ezért szerintem majd simán kipróbálom kézre és lábra is. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.