Yves Rocher

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Könnyed, természetes alapozó, ami még hidratál is.

• Árnyalattól függően 96-99%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.
  • Hatóanyaga a Hydra Végétal termékcsaládból ismert hidratáló edulisz víz.
  • Nem tömíti el a pórusokat és nem okoz mitesszereket.
  • Alkohol-, parabén- és szilikonmentes.

10 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: piroslili
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, V., fizetés: személyes átvétel és posta is lehetséges
Yves Rocher Pure Light Hidratáló Alapozó 200 Beige árnyalatban
Ár: 1300 Ft , Eladó: Dii
Állapot: A termék bontatlan, dobozával eladó, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Szila20

2020. június 11.

Na, ennél a terméknél voltak bajok. :D Első használatkor felvittem az arcomra a kis pipettával, majd mikor eldolgoztam volna a sminkszivacsommal, teljesen eltűnt az arcomról. Ráragadt az összes termék a szivacsra, az arcomon pedig mintha SEMMI nem maradt volna. Később megpróbáltam ecsettel, amitől végképp óva intenék mindenkit, mert egy rettentően össze-vissza csíkos arc lesz a végeredmény... Aztán jött a kézzel felvitel & eldolgozás, amivel már sikerült olyan hatást elérnem, mintha legalább egy színezett hidratáló lenne. Azóta picit már jobban összebarátkoztunk, és szivaccsal is ad valamicske fedést, de ez mindenképpen egy melegebb időkre való ultrakönnyű alapozó. Nem is tudom, hogy hogy értékeljem, elsőre 1 csillagot sem adtam volna, most viszont eljutottam arra a szintre, hogy nekem egész jó lett... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Heni1983

2019. szeptember 24.

Eddig az volt a célom, hogy fedjen egy alapozó, idén nyáron viszont elkezdtem a bőröm ápolására és nem a fedésére figyelni, emiatt könnyű alapozót kerestem (hogy a szérum+arckrém után ne egy krémes, testesebb alapozót kelljen nyárra használnom). Eleinte nehezen békültem ki vele, mert túl sokat mutatott, de ahogy a bőröm állaga javulni kezdett, már örültem, hogy "csak" egységesebbé teszi a felszínt. Újra vásároltam őszre is, kiderül, elég lesz-e, de eddig nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel. Annyi, hogy a kombinált bőröm miatt a T-vonal fénylik, így arra porpúderrel is rámegyek (a kőpúder túlzottan fedett, felborult az egységes arcszín).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

csylvie

2019. augusztus 31.

Nem értem, bár nem vagyok nagy alapozós - ez a YR BB krémjét váltotta nálam - de nekem bevált. Nedves ujjbeggyel viszem fel, én szépen el tudom dolgozni. A BB-nél kicsit jobban fed, de nem is ígér nagyot. Csak szérumot viszek alá, elképzelhető, hogy télen az kevés lesz. Jól szívódik, sportolás után sem olvad le. Szóval kuponnal maximálisan megérte - nekem - az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Eugenia30

2019. augusztus 17.

A szép összetevői miatt vettem meg. Sajnos csalódnom kellett, mert nagyon gyorsan szárad, alig lehet elkenni, beleül a ráncokba és kiemeli a száraz részeket. Elhasználom, de biztos, hogy többet nem fogom megvásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Ayanna

2019. augusztus 3.

Annyira szerettem volna szeretni ezt az alapozót, de rémes. Nekem a legvilágosabb árnyalat is sötét, ráadásul ecsettel, szivaccsal és kézzel is foltos lesz a végeredmény. Még nem dobtam ki, talán majd próbálkozom még vele, de nem sok kedvem van hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

timoo98

2019. május 20.

Nekem tetszik hogy természetes osszetevokbol van, igy nem tomiti el a polusokat, nalam ez nagyon fontos mert nagyon hajlamos vagyok a pattanasokra. Szerintem szepen fed, bar nekem kicsit sotet pedig a legvilagosabb szinut vettem, de meg egyik alapozóbol sem talaltam olyan világosat mint a borszinem. Tetszik hogy hamar szárad, de vigyázni kell vele mert könnyen kopik, en ezert szoktam ra fújni smink fixalot es ugy fent marad szepen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Moni86

2019. március 3.

A színei túl világosak. Nagyon gyorsan kell vele dolgozni, mert nagyon gyorsan szárad és foltos lesz, nem terül szépen! Tényleg nem zsíros. Matt hatást ad ami maszkszerű kicsit. Beleül a ráncokba. Sárgul. Nem fed, bár nincs nagy gond az arcommal. 2-3 óra és olajos érzetet ad. Nagyon kopik, 4-5 óra múlva csúnya a szájkörül a kopás. Pótolni nem lehet. Csak ha az egészet letörlöm és újra alapozózom. Félig elhasználtam az üveget, aztán kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Kitti986

2019. január 24.

Ez a legfolyékonyabb alapozó amivel eddig találkoztam, felvitelkor gyorsan szárad, viszont a ragacsos érzés még megmarad egy ideig. A fedése rendben van és eddig semmilyen allergiás reakciót nem okozott!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Slysziszi

2018. november 12.

A legjobb alapozó, amit valaha használtam. Ahogy a leírás is ígéri, nem tömíti el a pórusokat. Vízhiányos, kombinált bőröm van, a legtöbb alapozóval, BB krémmel az a bajom, hogy túl nehéz, gyakran kell púderozni magam, foltos, megfolyik. Ezt az alapozót reggel felteszem, teszek fölé átlátszó púdert és egész nap nem kell utána púderoznom magam, megmarad a szép matt hatás, nem fénylik, nem foltos. Mindenképp ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Sandora14

2018. július 16.

Véletlenül ezt vettem meg legutóbb a sima, pumpás pure light alapozó helyett. Ez szerintem rémes. Iszonyat hamar szárad, nem lehet szétoszlatni. Csíkos lesz. Az adagolása is sokkal praktikusabb a pumpásnak. Egyedül úgy tudom használni, hogy kis krémmel összekeverem, és úgy viszem fel az arcomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Betaine, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.