Yves Rocher

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Timitami, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Minden ránctípust megcéloz és helyreállítja a bőr feszességét. Folyékony textúrája koncentráltan hidratálja a bőrt és azonnal beszívódik.

A Cosmétique Végátal® kutatói a Jeges kristályvirágot választották a Sérum Végétal termékcsalád fő összetevőjének. Kivételes életerejéről ismert, és újraaktiválja a sejtek bőröregedést gátló működését. A hozzáadott akácfagyanta újraindítja a bőrszerkezet állapotához hozzájáruló hialuronsav és kollagén termelését, így a bőr feszesebb lesz.

Több mint 89%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Az üvegflakon újrahasznosítható, a csomagolás fenntartható erdőgazdaságból származik. Ásványi olaj-, színezék- és parabénmentes termék. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

wildrose

2020. február 4.

Nem kellemetlen, de elég illatos szérum, sajnos az alkoholt eléggé kiérezni belőle. Szinte folyékony állagú, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, de bőrfeszesítésben, ráncok simításában nem jeleskedett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 4.

Ingrido

2019. november 16.

Nagyon-nagyon jó. Az YR termékeket azért szeretem, mert nincs olyan, hogy rosszabb állapotba kerülne a bőröm. Főleg az YR anti-age global krém alá használom, kiválóan kiegészítik egymást. Huzamosabb használattal megfigyelhető a ránctalanító, feszesítő hatás, az egységes, szép bőrkép már rövid távon is megvalósul.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Heni1983

2019. szeptember 24.

Mintát kaptam belőle, szerette a bőröm, így gondoltam, kipróbálom. Nem számítottam arra, hogy a jól eső hidratáláson felül valódi ránccsökkentést és feszesítést is kapok, de számokban volt mérhető a változás (a YR-nak van ingyenes bőrdiagnosztikai vizsgálata, májusról szeptemberre "B" kategóriáról "A" kategóriára változott a bőröm feszessége), és a tükör is azt igazolta vissza, hogy ez bizony hat (nyilván nem önmagában használom, hanem az YR Elixir Jeunesse nappali és éjszakai arckrémjével, de azoknak nem az az elsődleges feladata, hogy feszesítsen, így a szérumnak tudom be a hatást). Remek kis termék, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

ivor

2019. március 10.

Mivel van pár YR arcápoló, amivel alaposan befürödtem már, félve vettem ezt meg, és pozitívan csalódtam:tényleg azt teszi amit ígér, egész jól hidratál, nappali krém alá tökéletes mert kellemes, tömör tapintású bőrt ad. Ráncot ugyan nem feszesít, de ilyeneket én egy krémtől sem várnék, szóval summa summarum, ez egy jó termék, jár neki az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 10.

Timitami

2018. március 15.

Nagyon örülök, hogy megvettem. Tavaly a Serum Vegetal arckrémeket használtam már, elégedett is voltam, de szerintem némileg túlzott kíváncsiságból más márkákat is vettem és használtam. Kár volt valamelyest, mert nekem az Yves Rocher arckrémek nagyon beválnak. Ez a szérum is olyan jó tisztaság illatú, pikk-pakk beszívódik, és szabályszerűen érezni kenéskor, hogy hidratálja, feszesíti a bőrt és simává teszi. De tényleg simává. Erre rákenem az ugyancsak serum vegetal nappali arckrémet, és az eredmény csúcsszuper, tökéletesen hidratált, sima, feszes, tömör bőr. A bőrkép is meseszép. Nagyon jó viselet. Rajtam tényleg úgy viselkedik, ahogy a leírása mondja. Ha lehetne, 6-7 csillagot adnék neki, annyira tetszik. Egyébként szép fehér színű folyadék, folyékony, de van benne valami, amitől némileg krémszerű, nagyon jól kenhető. Smink alá önmagában is elég, annyira jól hidratál és simít. Nekem annyira tetszik, ogy ha tehetném, akkor egész nap kenegetném vele az arcom, nyakam :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 15.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Phospholipids, Mesembryanthemum Crystallinum Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.