Yves Rocher

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Powderpuff Girl, az összetevőket feltöltötte: eny85, Módosítva: 2020. január 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

BB krém a ráncok ellen és a tökéletesen ragyogó bőrért

A Cosmétique Végétal© kutatói a Jeges Kristályvirágot választották mivel kivételes életerejéről ismert. Ez a kivonat serkenti a bőrben lévő mTOR fehérjét, ami újra aktiválja a sejtek bőröregedést gátló működését. A kettős hatás elérésének érdekében, a rizs növényi kivonata újraindítja a sejtek oxigénellátását felélénkítve a bőr ragyogását.
A BB krém 7 azonnali hatása: feltölti a ráncokat, élénkíti az arcszínt, 100%-os természetes hatást ér el, elfedi a bőrhibákat, csökkenti a piros és a pigment foltokat, hidratálja a bőrt, véd az UVA/UVB ellen, valamint külső agresszív hatásoktól.

LiiL

2020. november 9.

Tényleg ad egy egészséges színt az arcnak, és kellemes viselni. Nem túl sok, a fedése kielégítő mindennapi használatra Nem irritál, az illatát kifejezetten szeretem. Bár elsőre szkeptikus voltam a tubussal kapcsolatban, az utolsó cseppig kipumpálta neked a krémet. Rendkívül sokáig elég volt, sajnálom, hogy kivonták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

muzli

2020. június 16.

Tavaly nem szerette az arcom, most pedig imádom. Remélem nem vonják ki, szeretném majd pótolni ha elfogy. Nem nehéz, nem kukacosodik, finoman fed, bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

Ysu

2020. május 5.

Sima hétköznapokra nekem elég a lenne fedése is, de nem tartós. Szép, egészségenek tűnik az arcom felvitel után, nem túl nehéz, nem okoz pattanásokat.
A márka sensitive hidratálóját használom előtte, és valóban érdemes várni vele néhány percet a felvitel előtt, mert különben csomósodik...igazából közben sajnos rájöttem, hogy mindenhogy csomósodik, ráadásul az én bőrömön egy idő után sötétebb lesz a színe mint felvitelkor...már ami marad belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

sztike

2019. június 15.

Hát nem gondoltam volna, hogy egy krém ennyire ki tud akasztani. Már tavaly nyáron nézegettem (a nővérem nagy Yves Rocher-fan, ha együtt vásárolunk, mindig be kell menni körülnézni), nagyon vártam, hogy megvehessem. Nagyon tetszik a csomagolása, hogy van benne fényvédő, hogy minőségi márkáról beszélünk, szóval odáig voltam, hogy végre az enyém. Na és akkor jött a hidegzuhany: borzalmas. Az állagával nem lenne bajom, fényvédős cucc, nem vártam, hogy habkönnyű krém lesz. Na de a felvitele...próbáltam közvetlenül arctisztítás után és hidratáló + primer kombóval is. Próbáltam előbb kézzel, aztán blenderrel is. Rétegezni eszembe sem jutott, mert egy nyamvadék réteget sem lehet egyenletesen felvinni belőle. A pigment nem terül, hanem csomósodik, és nem tudod eloszlatni, csak odébbvinni az arcodon. Még kézzel lett a legnormálisabb az eredmény, de tovább tartott, mintha az alapozómat használtam volna. Én a BB krémet pont sietős napokra szánom, nem arra, hogy kistükörrel a kezemben bíbelődjek negyed órát azzal, hogy nagyjából foltmentes legyen a fejem. A poén az egészben, hogy fedése egyébként nincs (nem is vártam, csak egységesítést), és mégis képes foltos lenni. Feltettem eladásra, mert látom, hogy sokaknak azért bejön. Nekem a Garnier jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Fruzsi320

2019. június 12.

Nagyon szeretem, biztos hogy újra fogom venni ha elfogy. Egyenletes a fedése, nem kukacosodik, akkor sem ha alá hidratálok. Nem érzem hogy rajtam van, nem zsírosodok tőle. A nap végére valamennyire lekopik, de nem marad foltos az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Timcsi86

2019. április 27.

Abszolút kedvenc, tökéletesen hozza amit egy BB krémtől el lehet várni. Újravevős alap termék nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

kami_ll

2019. április 15.

Huh nem is tudom miért nem írtam még ide abszolút KEDVENC!!. (A csomagolása ma már nem teljesen ilyen amúgy). Aki annyira utálja az alapozókat mint én, mert érzi, hogy mintha egy réteg lenne az arcán, plusz allergiás rá, hogy a kis szőrszálakon látszik az alapozó, annak ez egy csoda. Rengetegen nem is tudják hogy ez alapozó (vagyis BB) csak megjegyzik hogy milyen szép az arcom. Tényleg egységesít. Aki komoly problémákat akar eltakarni, annak nem elég, de aki nem az erős sminkre hajt, csak hogy egyben legyen az arca, annak must have. Nem érzem, hogy nehéz lenne az arcomon, nem feltűnő, mégis szép, és közben tök jól hidratál. Lehet hogy zsírosnak mondanám, de nekem száraz az arcom, szóval így pont jó a végeredmény.
Száraz bőrűeknek tuti megéri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Száraz bőrűeknek tuti megéri :)

habuczkyhelena

2019. január 19.

Én már jó ideje használom, másodjára vettem meg, utóbbit féláron. Nekem tetszik, többet nem várok tőle,mint egy BB krémtől, szerintem maximálisan teljesíti azt,amit elvàrnak egy ilyen krémtől.

Nyilván a fedést tekintve nem egy alapozó, de könnyű, nem hagy foltot,nekem nem is kukacosodik,el lehet dolgozni szépen. Arra jó,hogy az ember napközben azt érzi egyenletesen puha az arcbőre. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

k0alaa

2019. január 9.

Egyszer kaptam ajándékba, de nekem nem vált be önmagában. Bőrömön zsíros hatást keltett és foltokat hagyot egy idő után. Alapozóval elkeverve használtam el végül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Mhajni

2018. december 20.

Nagyon keresem a legjobb BB krémet, és sajnos ez sem az. Önmagában kevésbé hidratál, ezért kell alá még hidratáló, de úgy meg kukacosodík, akármennyit várok a kettő között. A fedése amúgy elég lenne, a színe is majdnem jó, de idegesít, mert reggel erre nincs idő, hogy igazítgassam, meg egy órán át nézegessem, hogy hol maradt darabos az arcomon. Az illata jó (ugyanaz, mint az YR 6in1 BB krémjének), de összességében ezt a terméket nem szerettem meg, és alapból nagyon drága, kuponnal határeset. Tovább keresgélek...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Inositol, Mesembryanthemum Crystallinum Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.