Yves Rocher

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. március 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések

• A ráncok halványodnak.
  • Arcbőre visszanyeri természetes ragyogását.
  • Folyékony és hidratáló textúrája azonnal kifejti hatását, és a ráncok mélyébe hatol.

Ár: 3990 , Eladó: renora
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Megoldható személyes átvétel, de szívesen postázom is előre utalás után
olivia7

2019. június 14.

Sajnos nekem ez a szérum nagy csalódás, az illata nekem nagyon erős és semmit nem vettem észre a használatától..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Piko888

2018. október 22.

Miután a Sebo Vegetal szérumot sajnos kivonták a forgalomból, úgy döntöttem kipróbálom. Nagyon megszerettem :) Az ára picit húzós, de sokszor van rá valamilyen akció. Kevés kell belőle, három hónap után napi használat mellett még mindig félig van az üveg. Vizes állagú, nagyon gyorsan beszívódik, és bár nem mattít (nem is ígéri), nem hagy ragacsos réteget. Sajnos van benne alkohol, emiatt magában nem használom, viszont smink alapnak tökéletes. Nem lesz tőle tartósabb a smink, de jó a száraz területekre, nagyon jól terül rajta az alapozó, sokkal egyenletesebb lesz a végeredmény.
Ránctalanító hatást nem vettem észre, de az ilyen marketing dumáknak amúgy sem dőlők be. Nagyon hasonlít az Aromax hyaluronsavas szérumhoz, de szerintem annál jobban hidratál. Biztosan újraveszem, remélhetőleg ezt nem tüntetik el a polcokról még egy ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

vzorka

2018. január 20.

A szívem vérzett (ismerve az árát), de előbb csak félretettem, majd a szavatosság lejártával kidobtam, mert minden próbálkozásnál csípte, irritálta a bőröm. Sajnos nem néztem meg az összetevő listát, pedig itt a 3. helyen áll az alkohol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 20.

Odri

2017. május 17.

Két hete használom, és meg vagyok vele elégedve. Elvileg inkább zsíros bőrre jó, vagy arra ajánlják én pedig totál normál bőrű vagyok, és mégis szuperül teljesít. A bőröm azonnal magába szívja és tökjó feszes lesz reggelre. Nem csodaszer ami nélkül élni sem tudnék, de jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

Rendoca

2017. március 13.

Kellemes kis szérum. :) Mint a legtöbb YR szérumról róla is elmondhatom, hogy szépen hidratál, piha-puha bőrt varázsol, nem irritál, gyorsan beszívódik és sminkalapnak is tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

JuditTTT

2017. február 11.

Parfüm, alkohol, és egyéb tényezők... nem a gyenge bőrre van kitalálva. Pattanásokat okoz, csíp, krémbe keverve nyak és dekoltázs ápolásra elhazsnálható, de arcra nekem semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

Joan

2016. november 23.

Szeretem nagyon. Főleg az tetszik, mióta ezt és a krémjeit használom, hogy olyan üde fénye lett az arcbőrömnek (tényleg...), a nyakamon pedig egyértelműen feszesebb a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

agen

2016. június 22.

Őszintén megvallva nem érzek különbséget ezek között a szérumok között, de nagyon szeretem őket, a krémet egyre jobban mellőzöm így nyáron, hamar felszívódnak, nagyon jók az áraik.Aludjatok sokat, akkor jobban működik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

Elkofen

2016. május 6.

Valóban finom érzés, amikor felviszem bőrre és legfőképpen a nyakamra is. A nyakamon most jelentek meg az első ráncoskák és kissé petyhüdtebbé,vékonyabbá vált ott a bőr az elmúlt évben (amint betöltöttem a 40-et). Most ezt az öregedési folyamatot próbálom kissé lassítani, de így tavasszal valami könnyebb terméket kerestem. Főként este használom és néha egy pici éjszakai krémet is kenek rá, bár ez nem feltétlen szükséges.
A bőröm azonnal felszívta (szinte rögtön becuppant) és remekül hidratáltnak éreztem utána. Számomra komfort érzetet ad, prímán hidratál.
Tetszik, hogy parabén-, ásványi anyag- és színezék mentes. Plusz állítólag 88 %-ban természetes, főként növényi összetevőket tartalmaz.
A szérum illata teljesen semleges, diszkrét. Szerencsére nem büdös, de igazából sem parfüm, sem gyógynövényszagot nem érezni.
A ránctalanító hatásáról még nem tudok írni, mert csak rövid ideje használom.. Nagy csodát egyetlen terméktől sem várok, ettől sem..
A termék ára egészen baráti, főként most akciósan.
A korall színű, fiatalos kiszerelése szerintem egészen gusztusos. A pumpás adagolója pedig szuper praktikus, mert én pl. utálok cseppentős flakonnal vacakolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

A termék ára egészen baráti, főként most akciósan.

szerka

2016. március 13.

Használom nehany hete de engem nem győzött meg. Van sokkal jobb terméke Yves Rochernek. Viszont ennek a termek családnak a nappali krémje szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Inositol, Mesembryanthemum Crystallinum Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.