Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. április 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Vaníilia illattal.

Lilla1993

2018. február 21.

Az alkoholos parfümök helyett kerestem ezt a parfüm illatú intenzív tejes alapú krémet. Pont azt kaptam amit szerettem volna. Az érzékeny bőröm sem irritálja. Zsíros és száraz bőröm van. Nekem 5 pontot ér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

adri251982

2013. február 8.

Ez egy merőben más vaníliaillat, mint azok, amiket eddig próbáltam. Szolid, mégis karakán, elég tartós, fincsi illat. Az összetevők tényleg nem a legjobbak, még így is azt mondom, hogy teljesen rendben van. Most már biztos meg fogom venni a parfümváltozatot is, amivel már régóta szemezgetek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

cirmok

2012. július 26.

A Vanille Noir az egyik kedvenc illatom az YR-tól, de arra gondoltam, hogy mielőtt megveszem a parfümöt, kipróbálom inkább ezt a testápolót (akciós volt), hogy lássam, mennyire tudunk együtt élni a mindennapokban. Nagyon megszerettem, hozza ugyanazt a füstös, "felnőtt" vaníliaillatot, mint a parfüm, ugyanolyan tartós (este használtam, az ágynemű is átvette az illatát, és még másnap reggel is éreztem a bőrömön). A testápoló gazdag, de folyékony és könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, és nagyon selymes. Ajánlom nektek, finom kényeztetés. Nyamm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.