Yves Rocher

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A folyékony és krémes textúrájú szempillaspirál a pillák dúsításáért felel, anélkül, hogy elnehezítené azokat. Az egész napon át tartó festék különleges összetevője a hibiszkusz peptid, amely vékony filmréteget képez a szempillákon, ezáltal táplálja, és megerősíti őket. A duplaszálas kúp alakú kefe pontos, és kényelmes felvitelt biztosít.

boglarka88849

2020. január 15.

Nekem eddig tetszik. Nem pereg, nem maszatolodik, szepen fel lehet vinni, a kisebb pillakra is hala a kefe kialakitasanak, nincs illata, a csomagolasa gyonyoru, es kb felaron okes vetelnek tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

marcsi1233

2019. november 18.

Nem tud többet, mint egy jobb Essence szempillaspirál. A keféje nekem tetszik, de ez egyénfüggő. Szép csomagolása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

HunFairy

2019. június 18.

Update2: a göböket pár csepp vízzel fel lehet oldani és most hogy fogyóban van és kevesebb termék kerül a kefére egy álom vele dolgozni. Még mindig nem tudom potyogás nélkül építeni, de egy rétegben is jól mutat, amúgy sem szeretem a póklábakat.
Visszaadom a 4*-ot.
Teljesen árán biztos nem venném meg, még féláron is drágállom

Update: elmúlt a varázs, a sexy pulp jobb mint ez.. A termék csomósodik és a kefe vékonyabb végéhez tapadva apró göböket hagy a pillán.. Levontam egy csillagot.

Szépen hosszabbít, nem potyog, nem kenődik oda, ahova nem kéne, semmi póklábazás, de nem dúsít. Hatásában ugyanolyan mint a Sexy pulp ultra-volume. Természetes, szép.
4* mert nem dúsít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Visszaadom a 4*-ot.
Teljesen árán biztos nem venném meg, még féláron is drágállom

4* mert nem dúsít.

Barbuska90

2017. december 15.

Régebben nem voltam oda az YR spirálokért, annak ellenére, hogy amúgy nagy rajongója vagyok a márkának.
Szerintem a legtöbb spiráljukról elmondható, hogy nem igazán lehet velük látványos műszempilla hatást elérni.
Nyáron sokat szenvedtem, mert az amúgy kedvelt Bourjois, Maybelline és L'Oréal spiráljaim mind felkenődtek a melegben a szemhéjamra. Hiába próbáltam ki a vízálló változatot, az olajos bőrömön, a 40 fokban izzadva azok sem teljesítettek jól.
Egy rendeléshez ajándékba kaptam ezt a szempillaspirált és bár nem olyan drámai a hatás, mint a fent említett márkáknál, sokkal tartósabb, nem kenődik el a legnagyobb hőségben sem. Vettem egy barnát a Sexy Pulp-ból, ugyanez mondható el róla.
Így nálam nyáron abszolút befutók lesznek az YR spirálok, de télre maradok a kevésbé tartós, de látványosabb Bourjois-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

izabella73

2017. július 14.

Akciósan vettem,eredeti árát szerintem nem éri meg.Tartósságát közepesnek mondanám,dúsító hatását sem vettem észre,viszont az jó benne hogy nem roncsolja a szempillámat és szép természetes sötétbarna színe van.A keféje is tetszik,jól tudom használni.Ha akcióban meg tudom szerezni,talán újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 14.

drt

2017. június 8.

szuper tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 8.

szuper tartós

buba83

2017. március 21.

Képeslapos promócióban vettem meg, olcsóbban. Az eredeti árat szerintem nem éri meg. Ahogy a többi kommentet olvasom, másoknak is meggyűlt a baja azzal, hogy a felső pillákat nehézkes a kefével kifesteni anélkül, hogy a szemhéjra ne kerülne. Több rétegben szerintem szép pillákat csinál, csak sajnos nagyon könnyel elkenődik. Ha csak hozzáértem a szemem környékéhez vagy szeles időben kicsordult a könny a szemem sarkából, már mindenfelé elmaszatolódott. Valószínűleg ennek is köszönhető, hogy könnyen le lehet mosni este. Nálam ez "egynek elmegy" kategóriás csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

marliz

2017. február 17.

Nem nagyon sikerült megbarátkoznom vele. Nem nehezíti el a pilláimat, ezt nagyon értékelem benne, mert így nem roncsolja őket. A keféjének a kiképzése viszont nem jött be. Nagyon kell figyelnem, hogy festéskor a felső szemhéjamat a pillák tövénél ne kenjem össze vele, és a pilláim sem lesznek igazán szépen íveltek. A volume vertige változata sokkal jobb, szebb pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

ldoori

2017. február 2.

Több rétegben szép dús pilláim lesznek tőle.
Az egyetlen spirál amit eddig találtam, amit elvisel a bőröm. Más spiráliktól hámlik a szemhéjam, de ezzel nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Több rétegben szép dús pilláim lesznek tőle.

karaibrahimgil

2017. január 12.

Kissé lepereg, nem dúsít és hosszabbít eléggé. Az alsó szempillákhoz jó, mert természetes a hatása, de a felsőknek nem ad elég volument.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.