Yves Rocher

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2014. március 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratáló és bőrsimító alapozó

A különleges simító textúra csökkeni az öregedés jeleit. A krémes fluid ahogy beleolvad a bőrbe visszaállítja a bőr természetes fényét és egy szaténos-matt finist ad. A kellemes textúra hidratálja a bőrt egész napon át. MIndezt a hatást a rózsakivonat biztosítja.

Parabénmentes.

10 színben kapható

palibogi

2019. szeptember 7.

Itteni vélemények alapján szereztem be, akciósan. Még csak egyszer használtam de nekem tetszik így elsőre :) Szépen fed, és nincs olyan érzésem egyáltalán mintha az arcomon lenne. Nagyon könnyed. Az állaga kissé folyós. De eddig bejött :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

lindana

2019. szeptember 7.

Közepes fedésű, de nagyon természetes finissel rendelkezik, szép egészséges fényt ad a bőrnek. Különösen tetszik az illata, ami lágy és kellemes, de nem marad az arcon sokáig. Nekem ez fontos, mert nem szeretem ha fura illata van a bőröknek. Szívesen újra venném legközelebb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

GalambSz

2019. június 4.

Beige 200- as színt ajánlotta az eladó, és valóban talán ez állt a legközelebb az átlagos, világos bőrszínemhez, bár egy kicsit sárgásnak tűnik elsőre, de miután felviszem szépen beleolvad a bőrbe. Tényleg minimálisan ül csak bele a ráncokba, de ez a híg állagának és a leheletnyi fedésének tudható be. Viselni kellemes, nem érzem, hogy rajtam van, mondjuk fedése sem sok van, de nyárra pont elég egy kis korrektorral meg púderrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

000BETTINA000

2019. március 11.

Jó kis könnyed alapozó, természetes finissel. Nincs erős fedése, inkább csak egységesíti a bőrt, de összességében nekem tetszik az eredmény. Külön pozitívum, hogy elég világos árnyalatokban is kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Egi

2018. december 7.

Új véleményt írok, mert nagyon tömény , sztem büdös, Fullasztó érzés bőrön, Fedése közepes, mégis zavaró a bőrön. Nem tudom miért érné meg megvenni...talán egy 1000esért

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

kitti92

2018. október 23.

Mindennapi használatra vásároltam, mert száraz és vízhiányos a bőröm, amit eddig használtam azt megtartom alkalmakra, mert hosszú távon szárít (pedig szívesen viselném minden nap). Szándékosan vettem a dehidratált bőrömre egy ilyen lágy, fényes finishű alapozót, azonban mióta megvan kipróbáltam minden praktikát (primer, fixaló, púder stb) és bánatomra pár óra után alig marad rajtam egy két helyen, felszívódik, eltűnik, nincs :( Vissza olvastam itt is pár véleményt és csodálkoztam, hogy itt szinte senki nem tapasztalta ezt.
Igazából körülbelül a negyedét használtam el, de nem tudom mi lesz vele így, felesleges munkának érzem kisminkelni magam ha ez az alapozó van rajtam, mert úgyis eltűnik.
Akciós áron vettem szerencsére, de még így is drágább mint a jobban bevált Catrice HD.
Egyébként amikor elkészül a smink szép az eredmény, természetes közepes fedése van, és finom illata. A kupak nekem hiányzik a tetejéről, ezen nem spóroltam volna a cég helyében

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Ottonell

2018. szeptember 9.

Eszméletlen miteszerképző alapozó. Reggel felkentem estére az egész állam, homlokom tele volt apró eltömődött pórusokkal. Először nem akartam elhinni, h ettől van hiszen nincs komedogen osszetevoje es nem is egy olcso drogerias termek. De most h abbahagytam a hasznalatat mostmar biztos h ettol volt.
Amúgy nekem állagra es fedesre nem volt vele problemam bar estere mar nem volt annyira szép. Ja és csípte a szemem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

pacsirszkyh

2018. május 26.

A fedése pont megfelelő, maszk hatást nem érzékeltem, az illatát is nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Ancs91

2018. május 5.

Szerintem jól fed, nem fénylik és kellemes az illata. Azt nem vettem észre, hogy simítana is, de jó a krém textúrája. Mindenképpen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

kmanu

2018. április 24.

Jó az illata, szépen fed, de kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Jó az illata, szépen fed, de kicsit szárít.

Antioxidánsok: Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.