Yves Rocher

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2016. március 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Nyom nélküli alapozó 14 órás tökéletes hatásért

A szójakivonat: 100%-ig természetes pigmentanyagot biztosít, a szín szó szerint egybeolvad a bőre színével, azonnali és 14 órán át tartó hatást nyújtva.

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H Beige 200
Ár: 2000 , Eladó: Eszti94
Állapot: 1-szer próbált, de nem passzolt a bőrszínemhez, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, postával is elküldöm előreutalás esetén
Ár: megegyezés szerint , Eladó: piroslili
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, V., fizetés: személyes átvétel és posta is lehetséges

Fruzsi

2021. február 28.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, a 100 beige árnyalatot használom. Mikor kenem fel, nem tűnik jónak a szín, de pár perc múlva tökéletesen egybeolvad a bőröm színével. Primerrel, rendszeresen újrapúderezve egész nap szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

R.Szandra

2021. február 12.

Korábban használtam ezt a terméket (5-6) éve majd próbálkoztam más termékekkel. (ekkor még más csomagolása volt) Nagyon örülök, hogy újra megtaláltam, mert ez az egyetlen alapozó, amit elvisel a bőröm. Egész nap rajtam van (8 órás munkaidő) alá fényvédős hidratálót kenek és még így sem fénylik nem kopik nagyon szépen fed és szinte fel sem tűnik, hogy rajtam van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Soraya

2021. január 28.

Mint ahogy más kommentben olvastam, sajnos nekem is fél óra után erősen átfénylik tőle az arcom, hiába mattítom le púderrel jó alaposan. Ez az alapozó számomra igen messze van a termékleírásban olvashatóktól. Bár a színe megfelelő lenne, de egyáltalán nem olyan természetes hatású, mint ígéri. Nem hogy 14 órát nem bír ki, de még egy teljes órát sem, mert elnehezíti a sminket, beleül az apróbb ráncokba is és utánpúderezésekkel is átzsírosodik tőle az arcom T zónája. Elhasználtam ugyan egy üvegcsével, de alig vártam, hogy elfogyjon. Ráadásul nem nyom nélküli, minden ruhán, ha hozzáért az arcom, szép erős nyomot hagyott. Ár/érték arányban sem tetszik. Ilyen árban lényegesen jobb alapozókat lehet találni. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

Racka

2021. január 28.

A színe jó, viszont a részemről teljes pénzkidobás: még púderrel fixálva és mattítva is fél óra alatt átfénylett, a szemhéjamról teljesen lekopott, 1 óra múlva a pórusokba beleült, ahol nem, ott elkezdett leporzani...kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

timi_09

2020. november 9.

Sajnos nagyon begyullad tőle az arcbőröm. Érdemes az összetevőket előtte nagyon megnézni, van-e benne bármi, amire érzékeny a bőrötök. Egyébként nagyon szépen fed és jó az állaga, de egy idő után érzem, hogy begyullad tőle a bőröm. Sajnos emiatt nem tudom tovább használni :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

KisTigris

2020. október 20.

A színe pont jó, viszont az első orrfújásnál lejön. ☹️
Nagyon szeretem hogy "láthatatlan", de így aztán tényleg az lesz. 😀 Nagyon könnyen el tudom dolgozni.
Update: bejött az ősz és működik! Imádom, a maszk alatti lehelet/pára sem szedi le! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

A színe pont jó, viszont az első orrfújásnál lejön. ☹️

Pikk

2020. július 17.

Ez volt a DW előtti sztenderd alapozóm, évekig használtam és nagyon meg voltam elégedve vele. Természetes, mégis viszonylag erős fedés, tartott egész nap, rajtam kicsit se csillogott, bársonyos, egységes bőrképet adott. Relatíve sok árnyalatból lehetett választani, mondjuk YR szinten. Nem hiszem, hogy visszatérek hozzá, de remek kis alapozóként emlékszem vissza rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 17.

Szorcsika

2020. június 16.

Nem rossz, az árnyalata szépen passzol a bőrömhöz, de ha nem fedem le jó sok púderrel, nagyon csillog. Illetve nekem csúnyán megül a szemem alatti ráncokban. Mivel elég drága, nem fogom újravenni. Ahogy már írták előttem is, ilyen árért cserébe azért jobbat várok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

nreka731

2020. május 28.

Tipikusan az a termék, ami nem rossz, de soha nem venném újra. Jól fed, de nem tartós. Nehezen eldolgozható, de ha sikerül nem ül bele a ráncokba. Hamar átzsírosodik a T vonal. Ebben az árkategóriában sokkal jobbak vannak, számomra egy sima Garnier BB krém elvárásának felelt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

kittihnl

2020. március 18.

Nekem eddig teljesen bevált, szépen igazodik a bőröm színéhez, kellemes az állaga, könnyű a felvitele, egyszóval teszi a dolgát. Elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Antioxidánsok: Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.