Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2016. március 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Nyom nélküli alapozó 14 órás tökéletes hatásért

A szójakivonat: 100%-ig természetes pigmentanyagot biztosít, a szín szó szerint egybeolvad a bőre színével, azonnali és 14 órán át tartó hatást nyújtva.

Ár: 1500 , Eladó: maryszab
Állapot: bontatlan, Helyszín: Gödöllő, fizetés: előre utalás után foxpost, postacsomagautomata, posta, személyes átvétel
Magdusos

2019. május 15.

Egy ideig nagyon meg voltam vele elégedve, de vagy változtattak az összetevőkön, vagy nekem szokta meg a bőröm, de nagyon hamar kifényesedik a T-vonal és mintha eltűnne a bőrömről. Jó fedést adott, könnyű vele dolgozni, nem éreztem azt, hogy befülled a bőröm. Eltávolítani viszont nagyon nehéz, arcmosás után még micellás vízzel is sokáig kell az arcomon dolgozni, hogy tiszta legyen. Egész napos alapozónak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

judit0206

2019. május 13.

Sokáig keresgéltem nekem megfelelő alapozót, mert elég érzékeny az arcbőröm. Nekem ez bevált. Néha szoktam keverni, másik alapozóval, es a kettő együtt még jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

IravenI

2019. április 21.

Nem használok alapozót csak amolyan hobbi szinten, ha itthon olyan kedvem van, hogy kikenem magam, de ez még az én nem annyira szakértő szemmel nézve sem volt a legjobb. Kiemeli a pórusokat hiába kenek alá primert, fedése pedig nem sok van, annak akinek pont ez lenne a lényeg nem szerencsés választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

labanczlaura0502

2019. április 3.

Nagyon seretem az Yves Rocher termékeit, de ez egyáltalán nem jött be :( még egy BB krémnek is több fedése van, mint ennek aaz alapozónak, esetleg annak lehet jó, akinek 0 bőrhibája van, de fixálás mellett is nagyon kopott, úgyhogy nekem sajnos egyáltalán nem vált be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

szabinapal

2019. február 21.

Szörnyű. Az összes, de az összes létező (és a talán nem is létező) ráncot kihozza, beleül a bőrbe és szárít is. Tényleg szörnyű. Főleg ennyiért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

Bambusz92

2019. január 11.

Először nagyon jó, aztán telnek az órák és puff volt alapozó nincs alapozó, pedig mikor felviszed akkor olyan hogy aaazzta. Nem tudom csak nálam fordult e elő de nekem hámlik tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

VBogi1206

2019. január 10.

Az első pár használat után csalódott voltam, nem azt nyújtotta amit vártam viszont egy pár hete újra elkezdtem használni, és most nagyon megvagyok vele elégedve, a bőröm most kifejezetten szereti a téli időszakban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Benedetta88

2018. december 13.

Csalódás. Még szerencse, hogy ajándéknak választhattam rendelés mellé.
Télen és nyáron is próbálkoztam vele, nem jött be, hamar átfényesedik a bőröm.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Csalódás. Még szerencse, hogy ajándéknak választhattam rendelés mellé.

niikii

2018. november 18.

Legalább egy évig használtam és az elején nagyon meg voltam vele elégedve. Szépen kiegyenlítette a bőrszínt és üde megjelenést adott. Viszont egy idő után zsírosodott tőle a bőröm ezért alapozót váltottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

nikolkeri07

2018. november 17.

Rémes...összesen kétszer használtam, nagyon sajnálom, hogy pénzt áldoztam rá... A szaga is borzalmas, semmi fedést nem nyújtott, rendkívül hamar átfényesedó... A korrektorja is elképesztően rossz és használhatatlan...Pluszban az eladó is botrányosan sznob és lekezelő viselkedést tanúsító volt, amit jelnek kellett volna vegyek, hogy még véletlenül se vegyem meg a terméket.. :D :D pedig az összetevői kifejezetten tetszettek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.