Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dio14, az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2004

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: clementine, ciklámen, mandulavirág

Szívjegyek: bazsarózsa, amarillisz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, benzoin, fehérpézsma, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
10 ml fújós Yves Saint Laurent Cinema
Ár: 3000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: foxpost, személyes átvét 5. kerületben
Yves Saint Laurent Cinéma edp 50 ml ÚJ
Ár: 18.800 Ft+ptk. , Eladó: abodri
Állapot: 50 ml ÚJ, Helyszín: --, fizetés: Személyes vagy postán maradó, foxi

Dottir

2020. október 25.

Jááájjjj. Talán a bőrkémiám változása és a reformuláció együttesen teszik, de a mai verzió a mai bőrömön azt a fajta néniszagot produkálja, amit ha megérzek, fintorogva húzom ki a csíkot a besugarazott területről. De azért inkább a formulaváltás itt a ludas.
Pedig ez egy olyan szép illat volt! Füstös, mély, mégis ragyogó. Sötétre rúzsozott szájak, hosszú szipkák, csillogó ruhák, Marcel-hullámok...a mai illat nyomokban hordozza csak az elődjét, ahhoz képest felhigított, inkább pünkösdi rózsás, és meglehetősen mű, kicsit olyan utánzatos
benyomást kelt bennem. Inkább tennék polcra az eredeti Cinéma modern, újraértelmezett kiadásaként, mint ahogy tették azt a Rochas Byzance esetében. Azon persze nem változtatna, hogy nem tetszik, de valahogy tisztességesebbnek tűnne a dolog.
Na sebaj, az legalább máris biztos, hogy a ma elérhető verzió nosztalgiára sem jó nekem, maradnak az emlékek és a kiadás után vásárolt parfüm megőrzött millijei.
Az 5 csillag az eredeti formulának szólna, az új egy hármas, így az átlag 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 25.

Az 5 csillag az eredeti formulának szólna, az új egy hármas, így az átlag 4.

Szvika

2020. szeptember 27.

Ez az a parfüm, amihez évek óta mindig visszatérek. Most is van itthon belőle, egy kevés. Ez az egyetlen olyan illat, ami annyira megfogott, hogy újra és újra veszek belőle. Nem mindig ezt használom, de lehet, hogy használnám, ha nem sajnálnám annyira ,hogy elfogy..... Nekem ez alkalmi, ünnepi illat, egyszerűen imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

abodri

2020. szeptember 18.

Nagyon nőies, finom elegáns illat. Édes, de nem úgy, mint a többi "divatillat". Egyedi, különleges illatkompozíció. A hétköznapokra és alkalmakra is használható finomság. Nem vagyok YSL rajongó, de ez nagyon jól sikerült parfüm :)
Rajtam tartós :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Rajtam tartós :)

Andrea0826

2020. május 16.

Több éve vagyok tulajdonosa egy kisebb kiszerelésnek, de legalább egy éve rá se néztem. Valahogy nem fogott meg. Aztán ma, illatszelektálás közepette magamra fújtam, és elvarázsolt... Nem vagyok szakértő, a vaníliát érzem csak, és még valamit, amitől édes, krémes, bújós ez a csoda. És ami nem mellékes: a reggel tízkor fújt illatot este tízkor még érzem!
Életem párjának már nem kifejezetten ez a véleménye. Amikor mutattam neki, és újságoltam, hogy ez a Cinema, csak annyit mondott: "Esetleg oda fújd magadra. De csak a késő esti előadásra." :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 16.

Timi8

2020. március 25.

Sokáig ki sem pròbáltam bőrön, valahogy olyan öregesnek gondoltam, max.üvegből illatoltam. Aztán pár éve egy hirtelen ötlettől vezérelve (és mert semmi kedvemrevelòt nem leltem az üzletben az ùjdonságok közt) felfùjtam, és kb.azonnal bele is szerettem. Ez egy selymes puha meleg sál. Rajtam valahogy semmi virág, még a mandulavirág sem, hanem mandula (tehát a termés), néha icipici mandarin de pl.ezt nem mindìg érzem, rengeteg vanìlia, ott a benzoin is amit imádok, pici ámbra és pézsma mélyìt a kompozìciòn.
Nagyon megszerettem, végtelenül elegáns, finom, időtállò és kortalan parfüm. Az előző kommentben olvastam, hogy arisztokratikus. Baromira talàlò, igen, szerintem is az!
/ Azt még hozzátenném, h.anno a Van Cleef&Arpels Orchidè Vanilla amiatt tetszett meg mert rajtam egy porcukorhintéses-virágcsokros Cinèma illattá változott. Imádtam, de vmièrt mègis a Cinéma nyert nálam a nemes egyszerűségével. /

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 25.

Anett0721

2020. március 24.

Kellemes, puha, meleg illat, mint egy bolyhos pulcsi. Az orrom viszont be tud tőle sokallni, így nem mindennapi parfümöm, de most kinéztem az ablakon, szakad a hó, mindent fehér takaró borít odakint, ezért egyszerűen "rámkívánkozott" a Cinema.
Akkor használom, amikor meleg, bújós, elegáns illatra vágyom, de mégsem a megszokott cukorfelhőimre (Angel, Wish, Flowerbomb), hanem valami tisztább, arisztokratikusabbra.

2020: 4 éve imádom. Az egyetlen virágos parfüm, amit hosszabb távon is szeretek magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 24.

Mesike91

2020. február 6.

2018 karácsonya előtt vettem meg, mert ma már 15 éve, hogy beleszerettem az akkor frissen megjelenő Cinemába. Életem első Glamourjához járt mintaként, amit egy szeretett kisboltban vettem meg. Aztán sok-sok év telt el nélküle. Nyáron is fújtam, de akkor nem igazán tartós. Hidegben az igazi, de sajnos gyorsan hozzászokik az orrom. Csodás mandarinos, narancsos illat. Édes, de nem fullasztó. Elegáns, de a mindennapokban is használom. Még a fele van nagyjából. Újravevős. Örök kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Makk Zsuzsó

2020. január 22.

Mindenképp figyelemre méltó illat, bár inkább az első, szúrósabb fázisa tetszik, ami a mandula miatt gyengéd, ugyanakkor az összhatás mégis dögös. Aztán a leszáradása már nekem túl édeskés, túl dominánssá válik a vanília. Hasonlít a Burberry Body-ra. Még nem mondtam le róla, van az a hangulat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Anthaval

2019. december 20.

Ezt az illatot egy pár évvel ezelőtt éreztem a legjobb barátnőmön. Isteni volt rajta annak ellenére, hogy a húszas évei elején járt. Mindig is rendkívül szép és különleges lány volt, ez az illat pedig annyira passzolt hozzá. Csodásan állt neki. Amúgy is volt egy filmsztáros megjelenése, ez az illat pedig csak dobott rajta. Azóta sajnos a barátság már megszakadt, de azóta is a fejemben motoszkált ez a parfüm. Olyan gyönyörű volt rajta és az üvege is annyira különleges. Azonban nem volt lehetőségem kipróbálni, egészen a mai napig. Nem is haboztam, azonnal lecsaptam rá, egy fújás papírra, egy fújás egy (parfümtől) szabad bőrterületemre. A papíron kellemes, lágy illat kezdett kibontakozni, viszont a bőrömön... Nem is tudom, olyan kellemetlen, semmilyen illat. Ráadásul egyáltalán nem volt tartós, szillázsa pedig nulla. Annyira sajnálom, annyira szerettem volna szeretni és beszerezni egy üveggel legalább addig, amíg még nem késő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Biancah

2019. november 21.

Őszi-téli-kora tavaszi, hideg idős csoda. Párom, aki iszonyat érzékeny és kritikus az illatokkal, épp valamelyik nap mondta, hogy mikor viselem már azt az aranyozott üvegben lévő parfümöt? :) Boldogan ugrottam vissza rá a hidegebb idő beköszöntével. Esős Velencei városnézésen is őt viseltem, pont passzolt egy Aperolos vacsihoz is.
Dögös, nőies, nem tucat, tartós. Max 3 szisszenés elég, hogy ne legyen too much. Nyárra nem tudnám magamon elképzelni, pedig épp egy nyári éjszakán találkoztam vele először egy csajszin. Beleszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.