Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dio14, az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2022. szeptember 12.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2004

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: clementine, ciklámen, mandulavirág

Szívjegyek: bazsarózsa, amarillisz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, benzoin, fehérpézsma, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Yves Saint Laurent Cinema EDT
Ár: 29900 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Packeta vagy foxpost (végül postán maradó)
Yves Saint Laurent Cinema Edp
Ár: 25000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 50ml/-pár fújás , Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+980 Ft)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Borsian

2022. november 16.

Nagyon sajnálom, hogy néhány éve megváltoztatták az összetevőit. Nekem ez volt A Parfüm, az "én" illat. Két fújás és egész nap kitartott. Semmihez sem hasonlítható fantasztikus illat volt. Sajnos ma már csak egy szép emlék... :( Mindig reménykedek, hogy egyszer újra a régi lesz. A csillagok a korábbi verziónak szólnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 16.

Kicsimoomin

2021. július 21.

Amikor megillatoltam, nem állt össze a kép, ez a parfüm csak 17 éve lett megálmodva, megkreálva?
Nekem annyira összetett, annyira tökönrúgós a mostani illatokhoz képest, hogy magára ránthatna még akár plusz 10-15 évet. Számomra kellemes, de benne van az a vaskos-markáns világ, amit inkább a 20-25+ éves parfümök testesítenek meg. Most ebben a világban elég kemények vagyunk csajok, megálljuk a helyünket millió egy helyen egy nap leforgása alatt, összefogunk mindent, mosolyogva vészeljük át, ha kitapossák a b___ünket az elvárásokkal. Közben porcukorba forgatott mandulavirágokként illatozunk a modern illatok remekeiben. Nagy kontraszt a 15+ éves ágyúkhoz képest! Utána kell járnom, hogy éltek a felnőtt nők ezen illatok idejében, mert nagyon erőteljesek, nagyon erős szilázzsal rendelkeznek, "ott vannak", nem bujkálnak szende mosolyok mögé az őket körülvevő illatok. Későn érő típus vagyok, a fejemben 2004-ben is kis lágy illatok járnak így utólag, valószínű három epizóddal le voltam már akkor is maradva a jelenről.
Ez az illat nekem imádat, igaz elsőre nyakon vág a klementin és az ámbra. Megjelenik a vanília, majd az első kettő jegy visszaérkezik és tartja magát ezerrel, haza küldve a vaníliát. Nekem finom, ősszel jó barátok leszünk mi.
Üvege nagyon fancy, illata biztosan megosztó, tartóssága kedvező. Nem olcsó, az tény, ha valaki talál másodkézből példányt csapjon le rá egyenesen, mint a vércse, ha jól tudom kifutó termék, amennyi van a polcokon, azokért kell megviaskodnunk... Később pedig a pénztárcánkkal kell majd közelharcot vívnunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Linett21

2021. április 11.

Mintám volt, ami után évekig sóvárogtam érte. Aztán eltűnt a polcokról, abbahagyták a gyártását, és csak néha bukkan fel itt-ott a neten. Lecsaptam egyszer egyre, fújkálni kezdtem agyra-főre... és gyűlöltem! Valami nem működött, másra emlékeztem, nyár volt, összesen 2 összetevőt, a klementint és a vaníliát éreztem benne, semmi mást. Fojtogató, műanyag, unalmas-citrusos förtelem; gondoltam. Eltettem hónapokra, majd az első téli hidegben újrafújtam és láss csodát! A parfüm megelevenedett és csodásan muzsikált rajtam egész télen. A klementin hidegben már nem éles, nem szúrja az orrod, nem mű; és a vanília olyan, hogy szinte melegíti az embert. Az ámbra remekül megágyaz hozzá. Ezen felül irgalmatlan tartós, minőségi munka, nem kérdés. Nagyon ajánlom, de inkább hidegben mutatja meg igazi arcát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

Lina6

2021. február 14.

Picit erezni rajta a korát.
Retros.
Hatosugara eleg jo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 14.

Picit erezni rajta a korát.
Retros.
Hatosugara eleg jo

Vica84

2021. február 8.

Nagyon-nagyon régóta használom. Nem tudok tőle szabadulni, bár nem is szeretnék. 🙂
Szuper tartós az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 8.

Szuper tartós az illata.

Esther1

2021. január 2.

Mindig van belőle, mert, ha elfogy egyből hiányolom. Elég 1-2 fújás egész napra. Sajnálom, hogy kivonják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 2.

Tiffany00

2020. december 13.

Nagyon érdekelt ez az illat, mivel itt is sokan dícsérik, ismerőseim is áradoztak róla. Hát be is szereztem és nem csalódtam! Nagyon szeretem az illatát, ezt tényleg különleges alkalmakra kell használni mert nem mindennapi az illata!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

floracska6

2020. november 20.

Húha ez aztán az operába járó dámás illat, ennél kevésbé emelkedettebb alkalmomra el sem tudom képzelni. Nekem hétköznapokra túl sok de meg kell hagyni nagyon egyedi, nem egy tucatdarab.
Rajtam az elején izgalmas és fantáziadús de hamar átmegy egy egyhangú vanília illatba ami nem rossz de annyira már nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 20.

Dottir

2020. október 25.

Jááájjjj. Talán a bőrkémiám változása és a reformuláció együttesen teszik, de a mai verzió a mai bőrömön azt a fajta néniszagot produkálja, amit ha megérzek, fintorogva húzom ki a csíkot a besugarazott területről. De azért inkább a formulaváltás itt a ludas.
Pedig ez egy olyan szép illat volt! Füstös, mély, mégis ragyogó. Sötétre rúzsozott szájak, hosszú szipkák, csillogó ruhák, Marcel-hullámok...a mai illat nyomokban hordozza csak az elődjét, ahhoz képest felhigított, inkább pünkösdi rózsás, és meglehetősen mű, kicsit olyan utánzatos
benyomást kelt bennem. Inkább tennék polcra az eredeti Cinéma modern, újraértelmezett kiadásaként, mint ahogy tették azt a Rochas Byzance esetében. Azon persze nem változtatna, hogy nem tetszik, de valahogy tisztességesebbnek tűnne a dolog.
Na sebaj, az legalább máris biztos, hogy a ma elérhető verzió nosztalgiára sem jó nekem, maradnak az emlékek és a kiadás után vásárolt parfüm megőrzött millijei.
Az 5 csillag az eredeti formulának szólna, az új egy hármas, így az átlag 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 25.

Az 5 csillag az eredeti formulának szólna, az új egy hármas, így az átlag 4.

Szvika

2020. szeptember 27.

Ez az a parfüm, amihez évek óta mindig visszatérek. Most is van itthon belőle, egy kevés. Ez az egyetlen olyan illat, ami annyira megfogott, hogy újra és újra veszek belőle. Nem mindig ezt használom, de lehet, hogy használnám, ha nem sajnálnám annyira ,hogy elfogy..... Nekem ez alkalmi, ünnepi illat, egyszerűen imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Methylparaben i I ta I par 0 0