Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dio14, az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2004

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: clementine, ciklámen, mandulavirág

Szívjegyek: bazsarózsa, amarillisz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, benzoin, fehérpézsma, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Yves Saint Laurent Cinema fújós
Ár: 1200 Ft + postaköltség , Eladó: galagonyanya
Állapot: új fújós , Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán vagy Foxposttal
Makk Zsuzsó

2020. január 22.

Mindenképp figyelemre méltó illat, bár inkább az első, szúrósabb fázisa tetszik, ami a mandula miatt gyengéd, ugyanakkor az összhatás mégis dögös. Aztán a leszáradása már nekem túl édeskés, túl dominánssá válik a vanília. Hasonlít a Burberry Body-ra. Még nem mondtam le róla, van az a hangulat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Anthaval

2019. december 20.

Ezt az illatot egy pár évvel ezelőtt éreztem a legjobb barátnőmön. Isteni volt rajta annak ellenére, hogy a húszas évei elején járt. Mindig is rendkívül szép és különleges lány volt, ez az illat pedig annyira passzolt hozzá. Csodásan állt neki. Amúgy is volt egy filmsztáros megjelenése, ez az illat pedig csak dobott rajta. Azóta sajnos a barátság már megszakadt, de azóta is a fejemben motoszkált ez a parfüm. Olyan gyönyörű volt rajta és az üvege is annyira különleges. Azonban nem volt lehetőségem kipróbálni, egészen a mai napig. Nem is haboztam, azonnal lecsaptam rá, egy fújás papírra, egy fújás egy (parfümtől) szabad bőrterületemre. A papíron kellemes, lágy illat kezdett kibontakozni, viszont a bőrömön... Nem is tudom, olyan kellemetlen, semmilyen illat. Ráadásul egyáltalán nem volt tartós, szillázsa pedig nulla. Annyira sajnálom, annyira szerettem volna szeretni és beszerezni egy üveggel legalább addig, amíg még nem késő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Biancah

2019. november 21.

Őszi-téli-kora tavaszi, hideg idős csoda. Párom, aki iszonyat érzékeny és kritikus az illatokkal, épp valamelyik nap mondta, hogy mikor viselem már azt az aranyozott üvegben lévő parfümöt? :) Boldogan ugrottam vissza rá a hidegebb idő beköszöntével. Esős Velencei városnézésen is őt viseltem, pont passzolt egy Aperolos vacsihoz is.
Dögös, nőies, nem tucat, tartós. Max 3 szisszenés elég, hogy ne legyen too much. Nyárra nem tudnám magamon elképzelni, pedig épp egy nyári éjszakán találkoztam vele először egy csajszin. Beleszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Zsan21

2019. november 14.

Évek óta nagy kedvenc, minden télen előveszem. Klasszikus, elegáns, édes illat egy kis "csavarral".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Dorci94

2019. szeptember 6.

Mintát kaptam belőle, úgyhogy most jó pár napig tesztelgetem a bőrömmel. Lehelletnyi is elég belőle, mert nagy mennyiségben fojtogató (mint minden parfüm). Rajtam a mandula-jázmin-vanília kombó érvényesül. Tavaszra/nyárra semmiképp se, kell hozzá a hűvös kellemes ősz vagy a bekuckózós tél. A tartósságával akadt némi problémám, mert árához képest szerintem egyáltalán nem az sajnos... ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

mikkamakka75

2019. augusztus 17.

Csodàlatos, érett, vaníliàs-viràgos illat rajtam, a mandarin frissességét sajnos nem érzem, inkàbb balzsamos, leszàradàsàban nehéz púderes lesz a bőrömön.
Ha úgy akarom, elegàns, máskor meg egyszerűen csak baràtsàgos, melengető, szerethető.
Lehetne akàr a tökéletes illat (mint ahogy valamilyen szinten az is..), ha nem untatna halàlra. Magamra fújom, huszonnyolcszor is megàllapítom, hogy milyen finom.. aztàn 1 óra elteltével alig vàrom, hogy lemoshassam magamról és màst fújjak. Ennyit a tökéletessegről 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Turmalin85

2019. július 1.

Nagyon szeretem. Már elég régóta megvan a 30 ml-em, de a minősége ugyanolyan jó. Csak esti alkalmakra használom, nappalra kicsit erős számomra, persze ez nem von le az értékéből. Finom, édes, mandulás csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

judit0206

2019. június 19.

Nagyon kíváncsi voltam rá, de sajnos már drogériákban nem lehet beszerezni, így megillatozni se. Ezért megrendeltem egy 30 ml-es kiszerelést belőle, és nem bántam meg. Szerintem is hidegebb időben kellemesebb, de vszínű nyáron se fogom kibírni, hogy ne fújjam néha magamra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

legallybrunette

2019. május 16.

Tényleg cinemás - exkluzív filmsztáros illata van, klasszikus, elegáns értelemben véve. Meghajlok a nagysága és a minősége előtt, de nem az én világom. Szívesebben nyúlok régebbi klasszikusokhoz, mint pl. a Chanel No 5. Ha kapnék egyet ajándékba, lehet, hogy eljfújogatnám, de inkább ősszel vagy télen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 16.

mariasoros

2019. április 7.

Mindent elmondtak előttem. A kedvencem, tökéletes. Elsősorban őszi- téli illat. Melegen tart, beburkol. Minden férfi megdicséri, akinek csak a közelébe megyek. Extra tartós, sálon, galléron napokig szimatolható. Nem romlik a minősége állás során sem. Már ritkán lehet szerezni, le kell csapni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.