Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2011. december 6.

Lelőhely:   parfümériák

A Cinéma nyári kiadása.

Illatcsalád: orientális-virágos, Összetevők: mandarin, citrom, mandulavirág

✵fùjós Yves Saint Laurent Cinema Festival d'Éte  summer EDT
Ár: 4500ft/ 5ml + pkg , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Eszterlany

2021. február 5.

Csodás illat, olyan azonnali beleszeretős- legalábbis számomra. Eddig csak az anyaillatot ismertem, a krémmánián való nézelődés során bukkantam rá erre a változatra és rögtön szembesültem vele, hogy a boltok polcain már nem található. Egy parfümériában hosszas keresés után beszereztem egy utolsó utolsó darabot és most az illat boldog tulajdonosa vagyok. Egyébként nagyon sajnálom, hogy ezeket a csodás limitált verziókat illetve összességében a sokunk által szeretett parfümöket megszüntetik (pl. Armani Mania White Sensi ) és helyette tucatparfümökkel árasztják el a piacot. Lancome láviabelle....neeee. Elnézést, ha valaki ízlését ezáltal megsértettem. Visszatérve a Cinema limitált kiadására, bátran ajánlom mindenkinek, elsősorban olyan nyári illat, ami rásimul a bőrödre, körbeleng sokáig és egy pindurit a francia Riviérán érzed magad :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 5.

silence

2019. január 27.

Ez a Cinema Festival D'éte maga a mennyei illat! 😍 Húúúú, de nagyon szerettem! ❤️
Az anyaillat is szívem csücske volt, de amikor 2007-ben kiadták ezt a nyári flankert, teljesen levett a lábamról! A sima Cinemának ez egy könnyedebb, frissebb, meleg nyári napokon is könnyedén viselhető verziója volt. (ennek ellenére én télen-nyáron egyaránt előszeretettel fújtam) A könnyedség viszont nem jelentett egyet azzal, hogy kevésbé lenne tartós.... ugyanúgy, egész nap tartott a reggeli fújás, mint az anyaillatnál.
Ha lehet azt mondani, én még jobban is szerettem, mint a sima Cinemát, nagyon sajnálom, hogy csak limitált kiadás volt, mert gyorsan elfogyott a 90ml-es üvegcsém is 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Esus

2018. augusztus 6.

Igazi csoda.Finom,meleg nyárias,nősies,de télen is ,nagyon tartós!Imádom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Igazi csoda.Finom,meleg nyárias,nősies,de télen is ,nagyon tartós!Imádom

zsankapanka

2016. augusztus 22.

Véletlenül kaptam ajándékba a "sima" Cinema helyett. Nekem az jobban tetszik,de ennek is kellemes az illata és tartós. Nálam csak télen vagy hidegebb tavaszi/őszi napon kerül használatba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

2014. július 17.

Nagyon szerettem, aztán valahogy kikopott az illatgardróbomból, nem vettem újra. Nagyon elegáns, szép illat, kifinomult, nőies, ragyogó. Én leginkább hideg időben szeretem, hiába a nyárünnep ihlette. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.

gerbaud

2011. november 23.

Könnyed, enyhén fűszeres virágillat. Télen-nyáron használható, tartós, nem túl hivalkodó, de nem is tucatillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 23.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Methylparaben i I ta I par 0 0