Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katica13-D, Módosítva: 2012. április 11.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A fiatalság lelkiállapot, melynek éltetője a tudomány."

Hatásos szérum, mely a 3 féle glycanból álló complex segítségével serkenti a sejtek fiatalos aktivitását, hidratáltá ás fiatalossá téve a bőrt.

kneva

2016. október 20.

Pár éve Touche éclat mellé volt csomagolva 7 ml luxusminta. Elhasználtam, de nem szerettem. És a minap vásárlás mellé egy kis tasakos mintát kaptam belőle. Mondanom sem kell, jobban örültem volna inkább valami másnak. Itthon ido-oda rakosgattam, végül egy este úgy döntöttem, felhasználom. És akkor jött a meglepetés: valahogy most sokkal jobban tetszett. Azt nem tudom, esett-e át ez a termék ráncfelvarráson, de most egészen lenyűgözött. A felszívódása, az állaga, egészen másmilyen volt, mint amire emlékeztem. Azóta csak arra tudok gondolni, hogy egy próbát kellene tennem vele. (Meg arra, hogy esetleg nem is ez a szérum lehetett a luxusminta. Amúgy megvan a kis cseppentős üvegcse, szóval ez volt mégis.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

ZaFi

2016. szeptember 12.

A Serum-in-creme verzió van meg, most próbáltam ki...és ez valami csoda azonnal hihetetlen puha és hidratált a bőröm,
(utoljára kb 5 éves koromban lehetett ilyen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

(utoljára kb 5 éves koromban lehetett ilyen :)

szilvi

2015. január 27.

Ajándékba kaptam, egy szettben volt 15 ml kiszerelésben. Az üvegecske gyönyörű, a szérum pedig finom illatú és opálosan rózsaszín árnyalatú. Könnyen felvihető, nem ragacsos tőle a bőr. Este használom, reggel kisimult arccal ébredek, ha a 4 hónapos lányom hagy aludni :))) Ránctalanító hatásról nem tudok véleményt mondani, mert szerencsére nincsenek ráncaim. Amit észrevettem, hogy szebb bőrképet eredményez.De ezt egy sokkal olcsóbbhidratáló krémnél is tapasztalom. Nem venném megmagamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Maggie

2014. augusztus 5.

Egy mini üveges mintát próbáltam belőle, de nem igazán győzött meg, nem fogom megvenni semmiképpen sem.
Ilyen árkategóriában sokkal hatásosabb szérumok is léteznek. Nem rossz, de elmaradt a wow faktor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Veronicca

2014. február 14.

Ma kaptam!Az illata finom,texturája könnyű!Kíváncsian várom az eredményt!

Lassan elfogy az üvegcse tartalma...én tisztított arcra tettem fel és utána jött a hidratáló krém...
Nem érkezett a várt hatás...sajnos semmi extrát nem tapasztaltam.Finom de semmi extra...a csoda elmaradt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 14.

Ma kaptam!Az illata finom,texturája könnyű!Kíváncsian várom az eredményt!

lauran

2014. január 4.

Hidratálókrémre vittem fel, mert ennek hiányában szárítja a bőrömet. Az eredmény valóban szemmel látható: a bőr feszesebb, fiatalosabb, és ami pluszban jön az egy ragyogás (ami nem összetévesztendő a BB-k és sok más termék által nyújtott, apró csillámoknak köszönhető ragyogással), ami úgy tűnik, mintha belülről fakadna. Nekem tetszik. Kissé még rá szoktam púderezni, egyelőre nem is csillog át rekordidő alatt. Nem viselem minden nap, a bőröm amúgy is ránctalan, fiatalos. Amikor frissnek szeretnék tűnni, akkor viszont jól jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Rhamnose, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Ph szabályozó segédanyag

Felületi hártya képző anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)