Yves Saint Laurent

Ár:   8690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lori99, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

SofiaCsapo

2019. március 10.

Nem vagyok egy nagy lakk gyűjtögető, összesen 4 darab áll a szekrényemen ( tűzpiros,bordó, nude és egy fedőlakk) ennyi nekem bőven elég.. megérnek minden fillért, tartós, és gyönyörű. Imádom őket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

bernikrém

2018. szeptember 17.

kedvenc színeim a beige leger 22, és a már sajnos nemkapható khaki party
mostanra már 7 árnyalatom van, és nagyon elégedett vagyok velük, ár érték minőségét tekintve. nagyon szépen fed, nem pattan vagy kopik le. Ajánlom mindenkinek az egyik legjobb lakk.
sajnos itthon a fedő lakját még sehol se tudtam beszerezni, de ha valki tudja hol kapható ne tartsa magában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

kedvenc színeim a beige leger 22, és a már sajnos nemkapható khaki party

szoszigabi

2016. február 1.

Nekem egy piros-csillámos árnyalat van meg. Nagyon-nagyon szeretem, már egy rétegben is szépen fed, de két rétegben az igazi. Az én körmeimen valahogy géllakkos hatást kelt és szuper tartós, 6-7 napot simán kibír! A csillámok sem durvák benne, nagyon apróak, csak ahogy rásüt a nap aranyban szikrázik a körmöm. Az már csak ráadás, hogy kb 1 perc alatt teljesen megszárad!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

meaviolet

2013. augusztus 23.

Gyönyörű padlizsánlila Violet Baroque-t próbáltam ki. Egy rétegben csodásan fed, 4 napig bírja, és a színét is imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Lori99

2013. március 17.

Nekem a lila van meg, nagyon tetszik a színe, de az ecsettel még mindig nem vagyok megbarátkozva :( De megbocsátom. Nagyon gyorsan szárad, nem pattogzik, nekem 5 napot teljesen kibírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Rosa Rubiginosa Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Fényvédők: Octocrylene
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol
Parabének: Isopropylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77491, Iron Oxides, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 34 Lake / CI 15880, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 7 Lake / CI 15850, Black 2 / CI 77266, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 42090
Tartósítószerek: Isopropylparaben, Butylparaben

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.