Zendium

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A zendium® fogkrém a szájban is jelenlévő fehérjéket és enzimeket tartalmaz. A zendium® klinikailag bizonyítottan minden fogmosással fokozza a száj természetes védekezőképességét, extra erőt biztosít*, mely segít küzdeni a fogszuvasodás és ínyproblémák okozói ellen. Így segít teljes körű védelmet nyújtani - nem csak a fogak, hanem az egész száj számára.

*A nyálban is jelen lévő védőanyagok által, a fehérjéket és enzimeket nem tartalmazó fogkrémekhez képest.Nátrium-fluoridot (1450 ppm F), tojás- és tejfehérjéket tartalmaz.

Lillus96

2020. január 8.

Mostanában elég sokszor látogattam meg a fogorvost a fogaim rendbe tétele miatt, erre rá pedig életemben először jött egy fogíny gyulladás is, pedig pont, hogy fokozottabban figyeltem oda a szájhiigéniára ebben az időszakban. A gyulladást is elkezdtem antibakteriális szájvizekkel és fogínygyulladásra való fogkrémekkel kezelni, de nem hoztak enyhülést, sőt, volt pl.fogkrém ami csípte is a fogínyem. A fogíny gyulladás előtt a Curasept is jó barátom volt, ami tényleg nagyon hatásos, de ugye nem szabad túl sokáig használni. Olvastam, hogy az egészséges szájflóra is felborulhat a túlzásba vitt szájvizezéstől. Így kerestem és találtam rá a Zendium fogkrémre, illetve kiegészítésként a Gengigelre, amik hamar rendbe rakták a fogínyemet. Ez a fogkrém az ínyemet sem bántotta, érzetre azonnal enyhülést hozott, csak egy valami nem túl jó: az íze, vagy talán inkább az utóíze furcsa. Nem hozza azt a frissességet, amit szeretek, ezért nem fogom mindig ezt használni, de sokszor elő fogom venni. Ettől függetlenül nálam 5*-ot ér. Szerintem épp eléggé habzik is, nem szeretem a túl nagy habzású fogkrémeket, és legalább ez a fogkrém csupa jó összetevőket tartalmaz. A nagy habzás köszönhető lenne mondjuk az SLS-nek, ami sajnos oly sok fogkrémben benne van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

NyBetti

2019. december 22.

Hatását nem vettem észre, semmi különbség egy sima fogkrémhez képest.
Az ízécel/utóízével nem tudok megbarátkozni, szerintem szörnyű. Maradok a Sensodyne fogkrémeknél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Hatását nem vettem észre, semmi különbség egy sima fogkrémhez képest.

Szandika12

2019. július 9.

Szerintem jó ez a fogkrém! Szép összetevők, ínygyulladást nem fokozta, hozta elő, szépen tisztít, nekem kellemes érzés volt vele fogat mosni, egy fogkrémnek jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Bevi27

2018. november 4.

Mintáim voltak belőle, de annyi, hogy kb. ténylegesen kitett egy normál tubusnyit. Nem habzik igazán, és nem érzem, hogy annyira jól tisztítana, sőt konkrétan még ezeket a párszáz forintos fogkrémeket is jobbnak éreztem. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Mona29

2018. október 4.

Hááát... Ennyi pénzért sokkal jobb fogkrémet is lehet venni. Az íze nem volt valami kellemes, a habzása a szokásosnál alacsonyabb. A hatását nem igazán éreztem hosszú távon. Azt hiszem egy tubus ebből elég volt, maradok a beváltaknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 4.

Makk Zsuzsó

2018. szeptember 27.

Tipikus "egynek elmegy". Semmi különbséget nem érzékeltem más, harmadennyibe kerülő fogkrémekhez viszonyítva. Bár lehet, hogy hosszú távon fejti ki a hatását az a sok fehérje és enzim. Egyelőre nem tesztelem tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

LReni91

2018. május 28.

Sokkal többet vártam tőle ilyen áron, az elmex ehhez képest ég és föld... nem veszem újra mert bár nem szeretem a mentolt, de ez semmilyen frissességet nem nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Pampilla

2018. március 27.

Mintám volt csak belőle,igen borsos árért biztos nem venném meg,bár hosszú távon lehet megéri. Kellemesen semleges ízű,jól tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

Maya117

2018. március 7.

Nagyon furcsáltam, hogy nem habzik viszont ettől még kitűnő a tisztító hatása és tényleg nagyon sokáig tiszta érzést ad a szájnak! Nincs az a megkönnyeztető mentol aroma és nem sós az íze. Pont kellemes! Nem olcsó, de 1 év használat után is azt mondom, megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 7.

mujerconfused

2018. február 10.

Mintákat kaptam belőle, de nagyon nem nekem való. Furcsa az íze és úgy érzem, hogy érzékenyebb tőle a fogam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.