Zendium

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 3.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A zendium® fogkrém a szájban is jelenlévő fehérjéket és enzimeket tartalmaz. A zendium® klinikailag bizonyítottan minden fogmosással fokozza a száj természetes védekezőképességét, extra erőt biztosít*, mely segít küzdeni a fogszuvasodás és ínyproblémák okozói ellen. Menta ízű fogkrém, hogy az egész szájat tisztának és frissnek érezze.
*A nyálban is jelen lévő védőanyagok által, a fehérjéket és enzimeket nem tartalmazó fogkrémekhez képest.

Nátrium-fluoridot (1450 ppm F), tojás- és tejfehérjéket tartalmaz.

Birgo

2019. július 18.

Meg voltam győződve róla, hogy jól tisztít, míg el nem fogyott és másik fogkrémre váltottam. Nem, egyáltalán nem tisztít, az íze is elég gyenge, nem fogom újravenni. Egyetlen pozitívuma, hogy minimális fehérítő hatást érzékeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

umpalumpa

2017. december 8.

Az én vonzalmam töretlen a márka fogkrémjei iránt. Pont az enyhe íz, amit a legjobban szeretek bennük és a nem túl erős habzást. Lágy az állaga, nem fordul le azonnal a keféről, ha kicsit bénán teszem rá a reggeli kómában.
Nem gondolom, hogy az erős, csípős hatás jobban tisztít, hiszem a fogkefén és a technikán múlik a legtöbb. A szájszagot sem az erőteljes mentolszag szünteti meg, hanem az egészséges íny és a lepedékmentes fogak adják a tisztaságot.
Sajnos kicsit drágábbak, mint egy átlagos fogkrém, de már akció nélkül is ezt veszem, mert egy "hagyományossal" fogat mosva nem érzem túl jól magam (csíp, mar, alig várom, hogy kiköphessem).
Jelenleg ez a Fresh a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

Jelenleg ez a Fresh a kedvencem.

Kattty93

2017. november 1.

Akciósan vettem, 850 forint volt, ennyiért úgy gondolom, hogy teljesen megérte. Aki az Északi-sarkot akarja érezni a szájába az valóban ne ezt válassza, mert csak minimálisan mentolos, ezen a téren én is csalódtam benne. Ettől eltekintve tökéletesen hozza, amit egy fogkrémnek tudnia kell, megfelelően tisztít, én nem érzem azt, amit sokan írtak, hogy koszos érzet marad a szájban. Korábban Paradontax Extra Fresht használtam, a fogaim elsárgultak tőle, az első két fogam érintkezésénél pedig egy feltűnő sötétsárga folt keletkezett, pedig nem dohányzom, kávézás után mindig fogat mosok. A Zendiumot még csak 3 hete használom, de a folt eltűnt, a fogaim is kifehéredtek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

devababa

2017. október 26.

Reklamoztak sokat igy vettem egyet. Draga, nem tisztit jol, ize nem eleg friss es intenziv utana. Tul van reklamozva es arazva. Nem lett tole feherebb a fogam.Sajnos nem ujravevos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

szeliger

2017. február 12.

Úton-útfélen reklámozták, nagyon kíváncsi voltam rá, így amikor egy féláras kuponhoz jutottam, lecsaptam rá. Szívesen használtam, semmi bajom nem volt vele, a funkcióját jól ellátta. A lányom is szerette, mert végre rátalált egy felnőtt fogkrémre, ami nem csípte szét a száját. Az pedig tényleg igaz, hogy az ízérzést kevésbé befolyásolja, mint a legtöbb fogkrém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 12.

zorkovics

2017. január 1.

Elmex után vásároltam,kíváncsiságból.Hiba volt.Semmi frissesség érzés+nem is tisztít megfelelően.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

Gyöngy05

2016. december 12.

Egy akcióban vettem meg a fogkrémet és a márka szájvizét is. Nem kellett volna!!! Reméltem, hogy a fresh változat kellően mentolos lesz, kellemes szájízt és leheletet biztosít, de ez alig mondható el róla. Ha ennyire enyhe a fresh, akkor milyen lehet a többi?! Nem tisztította kellően a fogamat, pedig elektromos fogkefét használok, de ahogy végighúztam a nyelvemet a fogsoromon, nem éreztem azt a simaságot, mint más fogkrémeknél. Ami kifejezetten negatívuma, hogy besárgult tőle a fogam. Egy ideig használtam, de pár napja eldobtam, mert ezzel semmi értelme a fogmosásnak. Most Colgate Max Wite-t használok, (szintén magas árkategória, de legalább jó), ez kezdi szépen kifehéríteni a sárgulást, és újból tisztának, ápoltnak érzem a szám. A szájvíz szintén nem ért semmit, mintha cukros vízzel öblögettem volna. Ezt a márkát én soha többet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 12.

knikolett629

2016. november 30.

en pont az izet, kevesbe mentolos jelleget szeretem, ami a tobbseget zavarja :) tisztanak es frissnek erzem tole a szam, es tetszik, hogy nem habzik olyan mertekben, hogy par pillanat alatt tele legyen a szam... egyebkent nalam jotekony hatassal volt az inygyulladasra, azota nincs ilyen problemam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

aguatic

2016. szeptember 28.

En nem gondoltam hogy ennyire szamit nekem a fogkrem ize, de nala rajottem igen.
Szamomra tul edes es enyhe a mentolossaga, hiaba fresh. Nem erzem hogy tiszta es jo mentholos izu a szam, nagyon vartam hogy elfogyon.
Semmi extra, szamomra nagyon tularazott fogkrem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Semmi extra, szamomra nagyon tularazott fogkrem.

galysos

2016. július 14.

Pixibag által jutottam hozzá. Nagyon enyhe íze van, fogmosás után nincs meg a tisztaság érzet. A férjem az első próba után azt mondta, ő inkább kéri a régi fogkrémet vissza. Elhasználom, de venni nem fogok ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

Hidratálók: Xylitol, Sorbitol, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate

Sorbitol h 1 1

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.