Zendium

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossman, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. július 5.

Lelőhely:   Rossman, Interspar
Kategória:   Fog- és szájápolók

Segít visszaállítani a fogak természetes fehérségét,gyengéd a fogzománchoz.Olyan fehérjéket és enzimeket tartalmaz,melyek segítenek a fogszuvasodás és fogínyproblémák okozói elleni küzdelemben.Nem tartalmaz SLS-t(nátrium-lauril-szulfát),gyengéd a száj lágy szöveteihez.Gyengéd fehérítő összetevővel.

martuska83

2019. szeptember 18.

Nem rég vettem az agyon marketingelt fogkrémet akciósan. Gondoltam itt az idő, most vagy soha, próbáljuk ki. Első két hétben fogmosás után érzékenyek lettek a fogaim, majd ez elmúlt, azóta csak azt tapasztalom, hogy számomra nem tisztít megfelelően. Nem érzem a tiszta érzést, és elektromos fogkefével mosok fogat, mégis lepedékesek maradt, nem éreztem sem fehérítő hatást, sem fogkő csökkentést, igaz az minimális, de mivel kávézom és dohányzom én inkább azt éreztem hogy még sárgábbnak tűnnek a fogaim. (Fogorvos szerint természetes fehérek a fogaim, de én örülnék egy árnyalattal fehérebbnek) Bár nem szeretem a maró mentolos ízt, de ez, mint halottnak a csók. Akkor vagy legyen közepesen mentolos vagy veszek olyat ami fahéjas, vagy szegfűszeges vagy kókuszos vagy akármilyen). Tőlem egy csillagot kap mert semmi pozitív dolog nincs amit fel tudnék hozni mellette. Első körben az érzékenység, aztán a nem tiszta hatás, az ára sem kellemes, ha nincs akcióban és hozzáteszem nekem gyorsan elfogyott ez a 75 ml tubus. (alig vártam, így nem bántam, ennél még az amodent és a kolynos is jobb) Azt hiszem soha többet, még, ha nagyon akciós lesz, akkor sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

cinikus

2019. július 5.

Van íze, bár ez teljesen mellékes egy fogkrém esetén - nem vizezek utána (sem). Habzik ("sonic" fogkefével) bár ez nyilván soha nem lenne elég a habzás megszállottjainak, ami ugyancsak lényegtelen egy fogkrémnél. Tisztít, akárcsak számtalan más szilícium-dioxid alapú fogkrém. "Fehérít", vagyis inkább elszíneződést és fogkő képződést csökkent mint szintén számtalan pirofoszfát tartalmú fogkrém. Édes mert ezt is szacharinozzák, ahogy a fogkrémek többségét. A márka lényege, a jó baktériumösszetétel elősegítése a szájápolásban is alap paradigma kellene, hogy legyen. Végeredményben tehát, kiváló. A negatív kritikákat a "megszokott" fogkrém tulajdonságokhoz képesti enyhesége generálja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 5.

anetta.filip

2019. március 17.

Mèg Dm boxban ismerkedtem meg vele, jó kapcsolatunk azóta is tart, ugyanis kedvenc fogkrémemmè nőtte ki magát.
Enyhe mentolos, tetszik hogy nem habzik annyira, hogy a torkomon akarjon lefolyni, engem a nagyon habos fogkrémek hányingerig tudnak irritálni. A tisztítás megfelelő, hiszen nem a fogkrém tisztít annyira, mint az, hogy milyen alaposan mosom meg a fogam a fogkefével.
Nem érzékenyíti a fogaimat, jó összetevői vannak.
Tökéletes sima felületet hagy, érzem a frissességet használata után, és tudom, hogy fogat mostam :D mégis lágy, kellemes érzés. Van egy különleges utóíze (1-2másodpercig) ahogy kiöblítem a fogkrémet, de nekem ez nagyon tetszik, és tudom, hogy adok valami pluszt az enzimekkel a szájápolàsban.
Fehérítő hatása a fog eredeti színéig tart, nem tovább. Nagyon elégedett vagyok, kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Nem érzékenyíti a fogaimat, jó összetevői vannak.

MissLia

2019. március 13.

Jelenleg ilyen fogkrémem van, de nem igazán szeretem. Elektromos fogkefével sem tisztítja jól a fogaimat, több helyen lepedékesek maradnak és nem érzem azt az igazi jó tiszta érzést a fogaimon. A leheletem egyáltalán nem lesz friss a használata után. Fogfehérítő hatást sem tapasztaltam. Nem fogom újra venni, egy olcsóbb fogkrémmel sokkal jobb végeredményt érek el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

renata89

2019. március 8.

A HH fehérítő fogkrémet, vagy ezt szoktuk venni, és csak jó tapasztalatunk van vele. Van fehérítő hatása, kellemes az íze.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Annabella0

2018. szeptember 20.

Először furcsa volt, hogy nincs fogmosás után az a megszokott mentolos íz, de ez jellemző az összes Zendium fogkrémre.

Pár hét használat után látható volt a fehérítő hatása is. Nekem bejött, hogy nem mart,csípte a számat és az íz érzékelésemet is békén hagyta. :D
Ettől függetlenül egy átlagos termék, szerintem van jobb is fogkrémek terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Ettől függetlenül egy átlagos termék, szerintem van jobb is fogkrémek terén.

dunaimano

2018. szeptember 2.

A fehérítő hatását nem érzem... Egyébként egy átlagos zendium fogkrém. Szépen tisztít, szokásos zendium íz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

mmartina97

2018. február 21.

Jó kis fogkrém,nem marja szét a szám,nincs rossz utóíze.Viszont kicsit drága ..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Jó kis fogkrém,nem marja szét a szám,nincs rossz utóíze.Viszont kicsit drága ..

szeliger

2017. szeptember 13.

A kezdetei nagy felhajtás elrémisztett, a nagyon agresszív kampányt rendszerint "büntetem" azzal, hogy ilyenkor az érintett cégtől nem veszek semmit. Aztán ahogy csökkent a reklám és ezzel egyidejűleg több helyen az eredeti árnál olcsóbban is meg lehetett venni, úgy kezdtem kipróbálgatni egyik Zendiumot a másik után. Alapvetően megszerettem őket, főleg reggel használom szívesen, mert tényleg azt tapasztaltam, hogy más fogkrémekhez képest kevésbé változtatja az ízérzést. Ráadásul én reggel mindig teázom, így nem árt egy olyan fogkrém, ami ígeretet nyújt arra, hogy kíméletesen fehéríti a fogakat. Markáns fehérítő hatást ugyan nem tapasztaltam, de nem lettek sötétebbek sem a fogaim.
Alapjában jó volt, szép volt, de most jöhetnek más újdonságok, egy ideig nem valószínű, hogy ezt a típust újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Sebibarbi

2017. július 27.

Leárazáskor vettem meg, mert szerintem drága, de szerettem volna kipróbálni. Az íze kellemes egyáltalán nem mentolos, ez érződik a maga után hagyott illaton, szinte semmilyen mértékben nem lesz tőle friss a lehelet. Tisztító hatását tekintve nem volt rossz, de fehéríteni egyáltalán nem fehérített. Nagyon hiányzott a kellemes mentolos illat, és érzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.