Zendium

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 3.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Zendium® Kids fogkrém a szájban is jelenlévő enzimeket tartalmaz, extra erőt biztosít*, mely segít küzdeni a fogszuvasodás és ínyproblémák okozói ellen.

* A nyálban is jelen lévő védőanyagok által, a fehérjéket és enzimeket nem tartalmazó fogkrémekhez képest.

Nátrium-fluoridot (500 ppm F), tejfehérjéket tartalmaz.

Mona29

2018. október 8.

Nem rossz, nem rossz, de maradunk az "E" betűs nagyágyúnál. Az íze kellemes, jól habzik, szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

0808

2015. december 30.

Kislányomnak vásároltam aki egyébként válogatós csajszi de ezzel megvolt elégedve.Kicsit drága de nem ez a lényeg! Előtte sokáig a Weleda fluoridmentes fogkrémet használtuk de szeretett volna vmi mást is kipróbálni így ezt választottuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

cycass

2015. október 31.

A trnd-től kaptuk kipróbálásra a Zendium fogrémet, sajnos a gyerek mintából csak 1 db-ot kaptunk, így ezt 2 gyerekkel használtattam el. ők nagyon szeretik, a kellemes cseresznyés íze miatt. Mivel párhuzamosan használtuk a korábbi fogkrémmel, a tapasztalatom az, hogy a gyerekek inkább a Zendiumot kérték az Elmex junior helyett .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 31.

Zizikapitany

2015. október 3.

A trnd-től kaptam lehetőséget a termék kipróbálására és tovább adására. Kaptam egy csomó Kids fogkrém mintát, így tovább tudom adni a gyerekeknek is, Pár kis tesztelőm már volt, imádják. :-) Még azok a gyerekek is, akik egyébként nem szeretnek fogat mosni. Azt mondták, hogy nagyon szuper íze van. Én is megszagoltam, az illata nagyon jó. Ez is olyan, mint a felnőtt verzió, nem habzik, lágy íze van és nagyon jó, tiszta érzés marad a szájban fogmosás után. A gyerekek kipróbálták a narancslé tesztet is, és mondták, hogy nagyon jó ízű a narancslé a fogmosás után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 3.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.