Zendium

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 29.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Zendium® fogkrém a szájban is jelenlévő fehérjéket és enzimeket tartalmaz. A Zendium® klinikailag bizonyítottan minden fogmosással fokozza a száj természetes védekezőképességét, extra erőt biztosít*, mely segít küzdeni a fogszuvasodás és ínyproblémák okozói ellen. Ezt a terméket kifejezetten az érzékeny fogú emberek számára fejlesztették.

*A nyálban is jelen lévő védőanyagok által, a fehérjéket és enzimeket nem tartalmazó fogkrémekhez képest.Nátrium-fluoridot (1450 ppm F), tojás- és tejfehérjéket tartalmaz.

Ri2

2018. október 15.

Az egyik legjobban bevált fogkrém számomra. Nagyon érzékenyek a fogaim és mikor ezt a fogkrémet használom sokkal ellenállóbbak lesznek. Ezt főleg akkor veszem észre, amikor véletlen nem ezt a fogkrémet veszem meg és másikat kezdek el használni, érzem, hogy a fogaim ismét érzékenyek és fájnak. Már veszem is újra a Zendiumot, pár napos használat után ismét érzem, hogy a fogaim ellenállóbbak. Teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Floree

2018. augusztus 15.

Néha szoktam ilyet használni, jót tesz az érzékeny fogaimnak és fogínyemnek. Valóban nem habzik valami jól, de amilyen "sokáig" mosok fogat, arra az időre pont elegendő. Kellemes az íze is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

writa

2018. augusztus 13.

Jó kis fogkrém, az ínyemnek is jót tesz, megnyugtatja.

Update: nem habzik eléggé, a fogmosás végén már csak a fogkefével dörzsölöm a fogaimat, nincs már hab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Jó kis fogkrém, az ínyemnek is jót tesz, megnyugtatja.

clara12

2017. december 20.

Kifejezetten szulfátmenes fogkrémet kerestem, mivel ekcémát okoznak az erős habzóanyagok. Ez a 4. fèle szulfátmentes fogkrèmem es nem vagyok elájulva tőle. Zavaróan kevés hab képződik a többi szulfatmenteshez viszonyítva, úgy éreztem mintha a fogmosás felénél "elfogyna". Hatásával nem volt problémám, de szerintem a jó fogmosási technika fontosabb, mint maga a fogkrém. Íze kellemes. Ár érték arányban nem éri meg nekem, nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Kingucii

2017. november 8.

Olyan fogkrémet kerestem, ami nem erős mentolos, mert nem szeretem.
Ez a fogkrém enyhén mentolos és nem vérzik tőle az ínyem(ami más neves fogkrémektől igen) Szépen tisztít, eltünteti a lepedékeket.
Kb 1200 Forint körül volt a Rossmannban.
Én csak ajánlani tudom azoknak, akik érzékeny fogínnyel rendelkeznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Olyan fogkrémet kerestem, ami nem erős mentolos, mert nem szeretem.
Kb 1200 Forint körül volt a Rossmannban.
Én csak ajánlani tudom azoknak, akik érzékeny fogínnyel rendelkeznek.

dorii0106

2017. június 3.

Nekem ez az egyik kedvenc fogkrémem. Ez újra vevős, de én is szeretem tesztelni a többi márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Ettike

2017. március 14.

Párommal évekig teszteltük a fogkrémeket, pl Blendamed, Colgate, Elmex, stb, de egyik sem vált be igazán. Aztán gondoltuk kipróbáljuk a Zendiumot, hátha megtaláljuk a kedvencet benne. Hát nem. Első fogmosástól kezdve vártuk, hogy mikor fogy el. Nem habzik, kifejezetten rossz íze van, a lepedéket még a nála rosszabb minőségű fogkrém is jobban eltávolította mint ez (pedig napi 2x mosunk fogat, és szájvizet is használunk). Valahogy nem éreztük fogmosás után a friss és tiszta érzést. Azóta váltottunk a Sensodyne-re és teljesen meg vagyunk vele elégedve, valamint a Himalaya nevű fogrémet is csak javasolni tudjuk ehelyett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

szakszil

2017. január 25.

teljesen átlagos fogkrémnek mondanám, nekem a Sensodyne jobban bevált,nem rossz de nem is olyan csodás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

ssyakaky

2017. január 16.

erzekeny fogra valo fogkremet kerestem teljeses tanácstalanul, de a csodaszep design miatt ra esett a választásom. es nem csalódtam, nagyon bevalt, a sesodyne elbujhat mellette. az ize is jo, jol is tisztit, es amiota hasznalom, nem erzekenyek a fogaim. egyszeruen szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

aidanne

2016. július 25.

Nekem nagyon bevalt. A ferjem kapta az idiota nagynenjetol szuletesnapra( igen, ajandeknak szanta 🙄) szoval pont elfogyott a regi fogremunk es gondoltam fel is bontom rogton. Az amit eszre vettem azonnal, hogy tokeletes tiszta erzest ad a figaimnak, semmi maradek, semmi lepedek, tokeletes, sima feluletu fogak. Ilyet csak a listerinnel ertem el. Biztos ujra vennem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

Hidratálók: Xylitol, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.