Ziaja

Ár:   1595 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hanga.cv, Módosítva: 2017. november 2.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Hatékonyan pótolja a nedvességet, hidratál és regenerál. Finoman mattítja, kiegyenlíti és simítja a bőrt. Takarja a bőrpírt és a kitágult pórusokat. Normalizálja a faggyútermelést, csillapítja az irritációt. Csökkenti a fáradtság látható jeleit, egészséges kinézetet ad a bőrnek. Véd a káros UVA/UVB sugárzás ellen. Könnyű felvinni, azonnal a bőrbe szívódik. Bőrgyógyászatilag és allergológiailag tesztelt.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Eszti115

2022. június 20.

Második BB krém amit használok életemben és valószínűleg mellette is fogok maradni. Nem ül bele az apróbb ráncokba (homlokomon előszerettel ott vannak már elég fiatalon🥲), fedése tényleg nem nagy de nekem pont megfelel (nem szokott annyira problémás lenni a bőröm, hogy egy teljes alapozós sminket tegyek fel, nem is szeretem). Ideális télre-nyárra. Ár-érték arányban nagyon jó, nem okozott pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 20.

princzess

2021. július 30.

Imádom,az eddigi legjobb a Pupa mellett. Ebbe a nagy melegben nem folyik szét az egész arcom. Végre!!
Nincs nagy fedése, de mivel használok korrektort a bőrhibáimra, nem von le a teljesítményéből. 💙

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

Sz.flora

2021. március 21.

A bőröm nem viseli jól az alapozókat se más bb krémeket sem, mivel rétegződés miatt nem kellemes a bőröm. De ezt a bb krémet nagyon megszerettem. Könnyű eldolgozni, jól hidratál és még púderrel sem irritálja a bőrömet. Nincs nagy fedése de könnyen rálehet segíteni egy kis korrektorral. Színekből pedig elég kevés van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

Tuptupdora02

2020. április 11.

Sokáig küzdöttem a pattanásokkal, alapozó, korrektor, púder, akár több rétegben is. Szerencsére a bőröm kezd rendbejönni, ezért szeretném ha kicsit fellélegezhetne. Leginkább már csak a pattanások utáni foltok eltüntetésére és a fényvédelemre van szükségem. Úgy érzem, hosszas keresgélés után végre megtaláltam a tökéletes bb krémet.
A színek kicsit sötétek, nyárra viszont úgy gondolom tökéletes lesz. Miután felkenem szinte teljesen kiegyenlíti a bőrfelszínem, (de nem túl nagy a fedése, problémásabb bőrre nem ajánljanám). Ad egy kis fényt az arcomnak, olyan igazán egészségessé és természetessé teszi. A száraz bőrömet tökéletesen hidratálja, pár nap használatát után mintha kicseréltek volna.
Emellett az ára is rendkívül kedvező, nálam biztos alap darab lesz😇

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Emellett az ára is rendkívül kedvező, nálam biztos alap darab lesz😇

Ballkonigin

2020. április 4.

Nagyon szeretem.
Mindennapi hasznalatra kerestem egy BB kremet, aminek nincs tul eros fedese, es az en hipererzekeny borom is elviseli.
A Bioderma szinezett fenyvedojet vettem meg egy netes vasarlas alkalmaval, es o is belekerult a kosaramba.
Szo szerint semmi remenyt nem fuztem ehhez a kremhez, sem az ara, sem az osszetevoi alapjan.
A fent emlitett masik krem hatalmas csalodast okozott, es mivel semmi mas fenyvedos dolgom nem volt itthon, gondoltam a semminel ez is jobb lehet, es felkentem. Milyen jol tettem!!
Mar masodik tubussal hasznalom el, az en erzekeny, es zsiros borom nagyon szereti.
Aki erosebb fedest szeretne, annak nem ajanlom, de osszessegeben egy szuper kis krem ez. Koszi Ziaja ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Nagyon szeretem.

generalnagy

2020. február 6.

Nekem borzasztóan erős az illata. Olajos, zsíros érzetet hagy maga után, valamint a fedése is lehetne jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Rudelf

2019. október 29.

Alapvetően nehezebb, zsírosabb krém a BB-k között, valahol az alapozó és a BB krémek közé tudnám tenni minden tekintetben. Ha valami fedésre vágyom, mindig ehhez nyúlok, pattanásokat nem okozott nekem eddig, az illatát pedig imádom. Mindennapokra nekem sok lenne, de így alkalmakra használva teljesen jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

em997

2018. március 19.

Épp ma érkezett meg a rendelésem, többek közt ez a BB krém is. Előtte majdnem 2 évig a Garnier BB krémét használtam ami nagyon jól bevált a bőrőmnek, de átváltottam nem rég az állatkísérletmentes termékekre így ez kiesett a választásból, ezért valami mást kellett keresnem.

Elég érzékenyen szokott reagálni a bőrőm, ha hirtelen váltok egyik termékről egy másikra, de ez nem marta a bőrőm, nem pirosította ki. Nagyon jól fed. Főként problémás szokott lenni, hogy az orcáimon nagy hajlamos a bőrőm a kipirosodásra, de ez azt is teljesen jól fedi. Tökéletesen alkalmazkodik a bőr színéhez, nem túl sárgás az árnyalata. Kicsit sűrűbb az állaga, de ez nem befolyásolja sem a minőségét, sem a kenhetőségét. Könnyed érzés az arcon, nem nehezedik el. Csak ajánlani tudom :)
Ár/Érték arányban kiváló választás.

Egyenlőre csak egy napot használtam, de, ha még is csak fellépne valami rossz, akkor updatelek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Ár/Érték arányban kiváló választás.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0