Ziaja

Ár:   600 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: blessed, Módosítva: 2016. június 10.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Kézkrém, mely visszaadja a száraz bőr rugalmasságát és puhaságát. Erősíti a körmöket. Gyorsan beszívódik.

KergePárduc

2021. október 7.

Számtalan kézkrémet kipróbáltam már, de tényleg rengeteget :/ Az én kezem egészen ősztől-tavasz végéig iszonyú száraz, repedezik és borzasztóan tud fájni.
Nekem ez a krém nagyon bejött. Napközben is tudom használni, nem hagy ragacsos érzetet maga után.
A kecsketejes verziója is bejött nálam, elég sokszor vettem már újra és fogom is :) Biztos más is szereti, mert nagyon ritkán találok belőle üzletben, általában akkor meg is veszem mindet ami kint van a polcon ^^
Én csak ajánlani tudom, szerintem szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

Én csak ajánlani tudom, szerintem szuper termék.

laregina

2020. december 6.

Valoban gyorsan beszivodik, nem hagy zsiros erzetet. Napkozben jo hasznalni, atlagosan hidratal. Nem hinnem, hogy jo lenne nagyon szaraz kezre. Nekem tetszik az illata, jar az ot csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Tbettus

2020. október 24.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet. Kislányom születése után vettem amikor elkezdtem extrán sokszor kezet mosni plusz a hideg idő is akkor köszöntött be úgyhogy a kézfejem sokszor volt olyan mint a smirgli. Ez pár használat után rendbetette. Illata is nagyon jó, hamar beszívódik, nem hagy semmilyen réteget a bőrön csak a hidratáltságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Nika91

2020. június 12.

Könnyen kenhető, hamar beszívódik és az illata is kellemes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Könnyen kenhető, hamar beszívódik és az illata is kellemes. :)

tsolya

2019. július 6.

Nagyon kellemes az illata, ami tényleg teljesen szerény. Maga a krém gyorsan beszívódik és nem hagy semmilyen kellemetlen érzést. A hidratálása is teljesen korrekt. Engem valahogy a kiszerelése sem zavar, kinyomom a kívánt mennyiséget, és még mielőtt krémeznék visszacsavarom, így teljesen könnyen megoldható. Ár.érték arányban szerintem szuper kis kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 6.

Jelizz

2019. június 23.

Olyan babas hintoporos az illata ami elwg szolod es tetszik, olyan konnyu kis gyorsan beszivodo hatasa van ,hidratalhatna jobban is. Nem hiszem hogy ujra veszem,ennyiert jobbat kapok! 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Lina14

2019. május 26.

Nekem kifejezetten tetszik az illata, gorsan beszívódik, nem irritál, és egészen jól hidratál. Irodai elkenegetősnek teljesen jó, de azért kell belőle egy nagyobb mogyoró méretű, hogy lehessen érezni a hatását, így emellett a körömágyamra még mindig mehet utána az olaj, mert száraz körömágybőrrel azért sajnos nem birkózik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

xbarbarella

2018. január 31.

Egyszer kipróbáltam, mert kellett a gyors hidratálás a kezemnek. Összességében jó kis termék, viszont nekem az illata kicsit nagymamás. (Habár a barátom mindig megjegyzi, mennyire jó az illata...) Ezért a 4 csillag, de gyorsan beszívódik, és puha lesz utána a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

lovemyplants

2017. június 2.

Jajj, nagyon szeretem. :) Mindegyik típus illata kellemes, gyorsan beszívódik, ami külön jó pont! Megfelelően hidratál. Ár-érték arányban az egyik legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

dalmuska

2017. április 13.

Gyorsan beszívódik, selymessé, puhává varázsolja a kezemet akár egy nap alatt. Nem ragad, nem hagy zsíros érzetet a bőrön, az illata is kellemes. Újravevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.