Ziaja

Ár:   1269 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: motorosvicus, Módosítva: 2021. március 17.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Erőteljesen hidratálja a bőrfelszínt és a mélyebb rétegeket egyaránt. Pótolja a bőr természetes tápanyagait. Revitalizáló hatású és kisimítja a kisebb ráncokat. Hatékonyan csillapítja a bőr irritációit.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

NHannaJ

2024. január 2.

Száraz bőrömre csodaszerként hatott. Nagyon lágy krém,könnyen kezelhető,az illata is kellemes.
Először féltem megvenni,mert nagyon problémás az arcbőröm,azonban ez a krém visszahozta a kellemes puhaságát.
Nem napi rendszerességgel használom,csak amikor igazán száraznak érzem a bőrömet.Mindenkinek ajánlani tudom,én már másodjára veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 2.

TulipV

2023. december 28.

Nagyon imádom. Nem ragad, nagyon jól hidratál, kellemes, természetes illata van, és remek sminkalap is. Mindig puha a bőröm a használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 28.

VikiStrangerThings

2023. június 29.

Egy mintát kaptam belőle Douglas rendelés mellé. Kipróbáltam,nem nagy extra,de könnyű viselet volt és meg fogom venni a nagyot,alap hidratálónak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 29.

Eprecske007

2023. június 4.

Kis kiszerelést kaptam egyszer ajándékba a vásárlásom mellé, a páromnál kötött ki végül :) Nagyon jól táplálta télen a száraz arcbőrét. Aztán persze még sok más Ziajás terméket is vettünk: shea vajas kézkrém, bőrradír, tusfürdő

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 4.

PiciBrigii

2023. április 14.

Ez egy nagyon lágy krém, száraz bőrre semmiképp se ajánlanám. Sima arckrém, de meg voltam vele elégedve. Kellemes az illata gyorsan beivódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 14.

pdia84

2023. február 11.

Nekem nem túl zsíros ez a krém. Nappallá tökéletes télen is. Illata kellemes. Szépen hidratál, nem ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 11.

macsek0728

2023. január 13.

Kicsit hezitáltam rajta, az "olcsó" ára miatt. Nagyon kellemesen csalódtam, az illata és az állaga is megfelelő! A száraz bőröm rögtön beszívja, nincs ragacsos érzés, picit fénylik, de egészséges arc bőrt kölcsönöz. Az éjszakait is meg fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 13.

doratarr95

2023. január 5.

Nekem a száraz, érzékeny bőrömre nagyon bejött, főleg télen egy igazi csodaszer mert nagyon zsíros.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 5.

id12

2022. december 26.

Csak az arcom bizonyos részein használom, ekcémás, száraz helyekre. Nekem nagyon bevált, gyorsan beszívódik, enyhe, kellemes illata van. Az ekcémát ugyan nem szünteti meg teljesen, de amióta használom, sokkal enyhébben jönnek ki a tünetek és 1-2 napnyi használat után szépen el is múlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 26.

kboglarka

2022. október 21.

Nagyon sokáig használtam ezt a krémet az éjszakai társával együtt. Én szerettem, könnyen beszívódott, nem hagyott réteget az arcomon és az illatát is szerettem, nem volt túl tolakodó, kicsit ilyen baba-nivea vonalon mozog. Nyáron reggel-este ezt használtam, mert elég könnyed, télre már kevés. Még mindig egész baráti az ára. Végül az összetevői miatt váltottam le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Olea Europaea (Olive) Oil, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Észter (egy alkohol és egy sav reakciójából víz kilépésével keletkező vegyület) féle, mely természetesen a kakaóban és a levendulaolajban található meg.Bőrpuhító, emolliens anyag, amely selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az összetevőt alapvetően biztonságosnak tartják, mivel nem rendelkezik endokrin romboló tulajdonságokkal, és ritkán okoz bőrérzékenységet is sok más szintetikus UV-szűrővel ellentétben. Egy 2010-es kutatás szerint azonban egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.

Methylparaben i I ta I par 0 0