Ziaja

Ár:   1269 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: motorosvicus, Módosítva: 2021. március 17.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Erőteljesen hidratálja a bőrfelszínt és a mélyebb rétegeket egyaránt. Pótolja a bőr természetes tápanyagait. Revitalizáló hatású és kisimítja a kisebb ráncokat. Hatékonyan csillapítja a bőr irritációit.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Scheszter

2021. június 9.

Nem csodaszer, de teszi a dolgát ha nem extrém száraz a bőr. Nekem főleg kézkrémként hasznos az utóbbi időben mert sokkal jobb arckrémeket lehet kapni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Zood

2021. május 12.

Szerencsére csak teszterem volt. Tetszett a kecske tej ,szoktam hidratáló krémeket használni. Semmi nem szokott írritálni de ettől a könnyem is kijött. Be sem szívta az arcom. Mi az isten van ebbe?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Fma

2021. február 26.

Az éjszakai krémmel együtt vettem meg, a tejcsi miatt. A bőröm szárazságát első sorban az éjszakai krém tette rendbe, de reggel a megtisztított bőrömre nagyon jó érzés volt ezt felkenni, rögtön felszippantotta a bőröm, és egész nap szép puha egységes színű maradt a bőröm, alapozó sem kellett.
Smink alá is szuper. Illata semleges, kellemes.
Az állaga nagyon jó, könnyű elkenni.
Ezzel a krémmel figyeltem fel a ziaja márkára, egyelőre tetszik amit tapasztalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

Smink alá is szuper. Illata semleges, kellemes.
Az állaga nagyon jó, könnyű elkenni.

BogiB

2021. február 16.

Egyáltalán nem értek egyet az előző leszóló kommentekkel!
Évek óta próbálkozom hogy egy olyan hidratáló krémet találjak amitől nem pattanásosodok ki és nem is áll az arcomon mint egy film réteg!
Kb egy éve használom ezt a krémet, az itt olvasott jó visszajelzések miatt választottam, átlagos, kellemes krém illata van mint a kozmetikai szerek többségének!
Hamar beszívja a bőröm, ragyogó, ápolt megjelenést kölcsönöz az arcomnak, egész nap érezni a hatását! Sokszor este is a nappali krémet használom mikor valami könnyed krémet kér csak az arcom. Alul értékeltnek tűnik az ára, sok egyéb termék próbálgatása után én továbbra is ennél maradok!
Ui. Kipróbáltam más készítményt is tőlük viszont csak a nappali és éjszakai valamit a kézkrém bizonyított 100% ban, illetve az uborkás tonik, egyéb termékük pl bbkrém, vagy spf kecsketejes krém nem vált be (ez utóbbi túl vastag volt/napközben befolyt a szembe és csípett)
Bátran ajánlom mindenkinek! Egy próbát megér és lehet neked is a kedvenced lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Egyáltalán nem értek egyet az előző leszóló kommentekkel!

axandra06

2021. február 8.

Borzalmasan erős, irritáló, kellemetlen illata van. El sem bírom képzelni, hogy az arcomra kenjem még egyszer. Kézkrémnek vagy lábkrémnek elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

TheaQueen

2021. február 7.

Az éjszakai krémmel együtt vásároltam és használtam, ezért nem vagyok benne biztos, hogy mindkettővel problémám van, mert külön-külön nem adtam nekik esélyt, 1 hét után megváltam tőlük. Az illata borzasztóan irritált,nekem nappalra túl tömény még télen is, pedig szeretem a testesebb krémeket. Ami miatt viszont kénytelen vagyok lehúzni, az az, hogy pár nap használat múlva pici piros pattanások jelentek meg az arcomon. Impulzus vásárlás volt, csalódás lett a vége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

tee

2021. január 4.

Szappan illattú, először nem kedveltem, de hozzá szoktam és már várom a reggeleket, hogy használhassam. Könnyen kenhető, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Katouche

2020. december 29.

Tényleg retró illatú, natúr és kellemes. Télen ideális nekem, mivel szárad a bőröm a hidegtől, széltől és abszolút felveszi a harcot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Kokesz022

2020. október 15.

Pár éve találtam rá és nagyon szeretem. Pár dobozzal már elfogyasztottam. Száraz, vízhiányos bőröm van smink előtt használom. Sőt az éjjeli verzióját is reggel használom mert felpuhítja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 15.

Yubiri

2020. augusztus 4.

Volt már jobb hidratáló krémem is, a ráncaimra pedig kevés. Az illata retros, nem feltétlen rossz, csak inkább régen volt a krémeknek ilyen illata. Az összetevői nem nyerték el a tetszésem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.