Ziaja

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: KisKormos, Módosítva: 2013. november 11.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Száraz és ráncosodásra hajlamos bőrre.

Berlin

2019. október 24.

Nekem a vegyes bőrömre közepes kategóriás krém, korrekt árral. Nagyon hidratál és puhít, az illata is nagyon jó, de egy kicsit túl masszív és zsíros, mintha nem szívódna be teljesen, és az összetevői sem olyan szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

Az arcom ragacsos marad használat után. Az illata kellemes, viszonylag natúr, a ragacsosság viszont számomra használhatatlanná teszi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Flo22

2019. augusztus 14.

Nem rossz nappali arckrém, de olyan különlegesen nem is jó. Kis mennyiségben felvíve könnyen beszívódik, azonban egy pár óra elteltével a kezdeti kellemes illatot felváltva már csak egy rossz szagú mellékillatát éreztem a terméknek minden használatkor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

myvogue13

2019. június 24.

Nagyon jó az állaga, könnyen beszívódik, az illatát is szeretem, hogy annyira nem intenzív. Biztosan újra veszem, mert a száraz bőrömön sokat segített.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 24.

Alessia

2019. június 15.

Sminkelés előtt kenem be vele az arcom. Nem szárít, gyorsan beszívódik. Az illata egyszerű szappan illat. De ez nem baj ha még más is kerül az arcra. 😀 Nincs vele semmi bajom. Sokáig elég.Viszont annyira nem fogott meg, hogy újra vegyem, keresgélek inkább tovább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Gombika

2019. május 28.

Nagyon jó kis nappali krém. Kellemes illata van. Általában smink alá szoktam használni, de néha az alapozóm is ezzel hígítom. Már 2x újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Nikki1202

2019. május 24.

Könnyed állagú, jól eldolgozható, jól szívódik. Én elégedett vagyok vele. Nekem nem hagyott zsíros érzést a bőrömön. A legjobb arckrém amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Alexy95

2019. április 26.

Nem sokáig használtam, mivel ragadt tőle az arcom, pedig nem sokat tettem fel. Aztán kicsit zsírosabb is lett tőle a bőröm. Talán egy-két napig tartott nálam. Emiatt nem is húznám le, mivel nem tudom hosszabb tàvon mire képes. Másnak talàn bevàlik, de nekem nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

PattiiT

2019. március 16.

Amikor drogériában dolgoztam vettettem rá szemet és akciósan hozzájutottam. Nagyon tetszett az illata, nem túl erős, nem túl gyenge és olyan pont jó kategória. Mivel estére túl "gyengének" éreztem, ezért vettem meg az éjszakai verzióját. Tökéletesen beletalált az elvárásaimba. Nappal egy könnyebb állagú, smink alá felvihető hidratáló. Az esti pedig egy nehezebb, táplálóbb krém. Én imádtam mind kettőt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

tantos.szabina

2019. február 22.

Karácsony után akciósan vettem ezt és az éjszakai krémet, nekem mindkettő bevált. Bár a párom néha megjegyzi, hogy :" Bekented az arcod?"
Szóval ebben a beszívódásos dologban lehet valami, de nekem rendbe rakta a száraz területeket.Sminkalapnak is tökéletes sőt keverni is szoktam az alapozóval hogy könnyebben lehessen eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Paraffin, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Panthenol, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, Polysorbate-80, Stearyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Polysorbate-80, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Diazolidinyl Urea

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak