Ziaja

Ár:   1195 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szemkrémek

• A kollagén és elasztikus rostokat erősíti.
  • Hatékonyan kisimítja a ráncokat.
  • Tökéletesen hidratálja a bőrt, a regenerációját serkenti.
  • A bőr rugalmasságának vesztését megakadályozza.
  • Hypo-allergén termék, bőrgyógyászatilag tesztelt szemorvos felügyelete mellett.
  • Illatosítót nem tartalmaz.
  • Az eredeti receptúra a termék összetevőinek a kötőhártya-zsákba történő migrációja kockázatát korlátozza.

annaramona

2019. október 20.

Nem voltam körültekintő, így nem tűnt fel, hogy 30+ krém, és megvettem, elhasználtam. Nem zsíros, az én bőrömnek ebben az életszakaszban (24) teljesen megfelelt. Emiatt kérdéses, hogy a célzott korosztálynak jó-e. Az összetevők nem a legjobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

ziadrienn

2019. május 6.

Én szeretem ezt a kis krémet ,nagyon sokáig elég ,nem vagyok parabenellenes:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

Én szeretem ezt a kis krémet ,nagyon sokáig elég ,nem vagyok parabenellenes:)

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol, Algae Extract, Butylene Glycol, Propylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.