Ziaja

Ár:   1195 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beauty.squirell, Módosítva: 2013. július 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fiatalság receptúrája 30+

Ránctalanító kék arckrém napi használatra 30felett:
- a kollagén és elasztikus rostokat erősíti,
- kisimítja a bőrt, a ráncokat csökkenti,
- a bőr lipo-struktúráját regenerálja,
- a bőr nedvességét és rugalmasságát javítja.

Hypo-allergén termék, problémás bőrön tesztelt bőrgyógyászok felügyelete mellet.
UV szűrőket tartalmaz, melyek a napsugarak káros hatásától védenek, a foto-öregedést akadályozzák.

Használati utasítás:A krémet vigye fel a bőrre, gyengéden masszírozza be. Nappalra hidratáló tengeri algás marine algae spa arckrém használata javasolt.

Kiszerelés: 50 ml

Platina890413

2019. április 23.

Elfogyott az arckrémem ,gondoltam kipróbálok egyett a Ziajától amiben még UV- védő is van.
Illata - állaga nagyon jó- Mi is volt akkor a gond? Nem tudom,mi az oka,de az én arcomat elkezdte szárítani😔 sajnos . Oda adtam Anyukámnak. Ő nem panaszkodott rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Anikovacs

2018. augusztus 7.

Ez a krém nem nyerte el maradéktalanul a tetszésemet, persze ennek az az oka, hogy parabéneket tartalmaz és csípi az arcbőrt, ha valami apró seb (pattanás kinyomását követően) van rajta. Nem kellemes. Nem hidratál igazán, az én bőrömnek nem igazán jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

kiscsillag1990

2018. február 19.

Nagyon finom az illata, hidratál, jó az állaga, elég jól és gyorsan beszívódik. Az ára tökéletes, egyedül azért kap 4 csillagot, mert semmi extrát nem nyújtott a hidratáláson kívül, vagy legalábbis én nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Irish

2016. október 22.

Könnyű, nyárra való krém, de feszesítő hatását én nem éreztem. Felbontás után pár hónapig hanyagoltam és mire újra elővettem volna beleszáradt a tégelybe (pedig rendesen le volt zárva). Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

CandyCurses

2014. július 6.

Nekem nagyon bevált, nyárra tökéletes. Gyorsan beszívódik, nem zsíros, az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

joouyee

2014. április 6.

Éjszakai krémnek használom, nappalra a hidratáló párja van meg. Jó illata van, bevált. Barátságos az ára is. Szépen hidratált lett tőle az arcbőröm, mióta "rendbetette", elég csak két naponta használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

beauty.squirell

2013. július 23.

Egy Ziaja-termékbemutató keretében jutott hozzám ez a kis kék csoda. Alapvetöen nem vagyok egy hüséges krémhasználó, mert egy idö után mindegyikben találok valami problémát (túlreklámozott, nem tetszik a csomagolása, nem jó az ár-érték aránya, zsirositja a böröm stb.).
A téli idöszakban bevált krémet nem akartam nyáron is folytatni, átmeneti megoldásként a Bioderma Sensibio Light-ot használtam, de az egy nappali krémnek számomra borsos árú.
Ami megfogott ebben a termékben:
- nemcsak feszesit hanem hidratál is
- az arc viz-olaj háztartására is ügyel
- kellemes friss (vizes) illata van (nem, nem algás és nem is hináros)
- kiadós a tégely hiszen 50ml/1400 Ft és mivel enyhén vizes börre viszem fel, igy a kissé zselés állaga hamar beszivódik, nem kell sok.
- mivel idén leszek 30 éves, korosztályomnak megfelelö a krém (sose volta oda az olyan dolgokért, hogy 20 évesen ránctalanitós krémet használjak, de a megelözés szükséges)
- habár az ismertetö irja az UV-szüröt, nincs feltüntetve egyéb adat róla - nem gond, mert a BB krémemben va fényvédö.
- felüditö, frissitö a letisztult, világitó-kék csomagolása is.
Ùgy érzem megtaláltam benne a tavaszi-nyári krémemet.
Olyanoknak ajánlom, akiknek nincs extra kivánalma egy hidratáló-feszesitö krémmel szemben. Azt nyújtsa a krém, amire a börnek ennyi idösen szüksége van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 23.

Ami megfogott ebben a termékben:
- nemcsak feszesit hanem hidratál is
- az arc viz-olaj háztartására is ügyel
- kellemes friss (vizes) illata van (nem, nem algás és nem is hináros)
- felüditö, frissitö a letisztult, világitó-kék csomagolása is.
Ùgy érzem megtaláltam benne a tavaszi-nyári krémemet.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Sorbitol, Algae Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Caprylic / Capric Triglyceride, Canola Oil, Cyclomethicone, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Alcohol, Algae Extract, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, PEG-20 Glyceryl Stearate, Cetearyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Polysorbate-80
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Polysorbate-80
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Diazolidinyl Urea

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak