Ziaja

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. április 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hidratáló emulzió nagyon magas fényvédő hatással zsíros és kombinált bőrre, amely pattanásokra, elszíneződésre hajlamos. Szintén ajánlott a könnyen leégő és a fényallergiás, érzékeny bőrre.

Alkalmazható dermatológiai kezelések és esztétikai gyógykezelések után. Tartalmaz új generációs fotostabil szűrő rendszert, széles spektrumú UV abszorpcióval. Megakadályozza a leégést és a bőr elszíneződését. Védi az epidermális pigmentált elváltozásokat - tüneteket és anyajegyeket. Semlegesíti a korai öregedésért felelős szabadgyököket. Hatékonyan felszívja a faggyú felesleget. Láthatatlan matt réteget képez.

k001

2022. május 24.

Nagyon vékony krém, az illata számomra teljesen elfogadható lenne, pedig nagyon parfümellenes vagyok, de esküszöm a ziaja termékeknél megtérek, annyira finom az illata a legtöbbnek.
UP: végül megvettem, imádom az illatát, nagyon könnyen beszívódik, én nem tapasztalok semmilyen zavaró réteget utána. Első 1-2 alkalommal a bőrömet irritálta, aztán semmi. Lehet nem is ő volt, nem tudom. Nekem extra, hiperérzékeny bőröm van, néhány pattanást okoz is nálam. Csak akkor használom, amikor olyan helyre megyek, ahol a TO nem lenne szalonképes. Más rosszat nem tudok rá mondani, amit kell teljesíti. A szemem környékére eszem ágában sincs kenni, arra ott az UV védős napszemüveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 24.

kittikorbel

2021. március 17.

Számomra bevaltotta teljesen a hozzá fűzött reményeket. Aha savas hamlasztas mellé használom. Előttem írták hogy morzsolódik. Hála az égnek nálam semmi ilyesmi nincs. Tény, hogy a mattitó hatás elmarad, viszont nekem maximálisan elég a bőrömnek, nap közben nem mászik le rólam, a helyén marad :) az illata kicsit erős, bár ahogy bekenem reggel az arcom, utána el is illan, vagy csak számomra nem zavaró az illat, nem tudom. Akcióban nekem megérte meg venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Dorci94

2021. március 1.

Közepes értékelést kap, mert se nem borzasztó se nem csodaszer.
Mivel az előző fényvédőmet már nem lehet kapni, beruháztam erre.
Mattítást ígér ugyan, helyette ragacsos érzetet ad. Illatos... nem kicsit, nagyon. Most már elhasználom, itt a tavaszi időszakban, de újra biztos nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Közepes értékelést kap, mert se nem borzasztó se nem csodaszer.
Mivel az előző fényvédőmet már nem lehet kapni, beruháztam erre.

Bolgarka

2020. június 9.

Nekem tetszik. Nem szárít, mint a többi acnés bőrre szánt fényvédő, nem pereg. Viszont sajnos hagy egy ragacsos réteget az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

WorkingClassGirl

2018. szeptember 7.

Ez egy hét alatt a második fényvédő, amit sos vásároltam, mert kifogyóban vannak a készleteim, az újak meg nem jönnek. Szóval nem voltak nagy elvárásaim.
Tényleg nem mattít, de kicsit sem. Könnyű, szépen eldolgozható krém állaga van, nekem nem is feltétlenül kell alá arckrém. De érdekes módon, ha magában használom hajlamos morzsálódni, ellenben ha van alatta krém nem...
Eléggé átfényesedik, "arrébb mászik" napközben, de nem az a teljesen zsíros-fehér-maszatos undiság, szerintem elég jól használható termék, de inkább normálabb bőrtípusra. Nem fog szárítani, hiába matt a neve.
Az illatát én sokáig érzem, kicsit baba kozmetikumos, kicsit niveás illat, engem nagyon zavar, és nem csak elvi alapon.
Alapból nem csípné a szemem (ezeket az uv-szűrőket én jól tolerálom, ezért kenem szemkörnyékre is), de napközben belefolyik a szemembe és csíp, ezért gondolom, hogy nem marad a helyén a termék.
Szerintem alapvetően jó is lehetne, kicsit szebb incivel akár újra is venném, ezen az áron jó termék, ráadásul avabenzone mentes, ami az itthoni kínálatban ritka és nekem fontos. Aki nem matt kémiai fényvédőt keres jó áron, ami remekül véd uv-a ellen, és ki van békülve az illatosítással, annak tudnám javasolni. Nekem nem annyira jött be, csak kényszerűségből használom, de nem rossz. Sokkal jobb, mint a túlárazott patikai márkák fényvédői. Majdnem 4 csillagos nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

nkatika

2018. május 14.

Nagyon ígéretes, ugyebár az érzékeny, fehérbőrű, matt hatást kiváltani kívánó alanyoknak. Mesés áron – elvárhatóan ezért így nem is teljesít maradéktalanul.
Lássuk hát.
Napégést nem okozott, igaz, igyekszem a minimálisra redukálni a tűző napon tartózkodás időtartamát.
Érzékeny bőrre nem ajánlanám. Apróbb mitesszerek és kis fehér dudorok bizony megjelentek az arcomon használata során, a rutin változtatása nélkül.
Szerintem akinek nincs extrém, irritációra hajlamos bőrtípusa, annak ez a termék jó választás, HA:
el tudunk tekinteni a mattító hatástól, ami a termék ígéretei között szerepel, és ugyebár megvásárlási kedvünkhöz nagyban hozzájárul.
Viszonylag szépen beissza a bőr, fehér réteg nem marad, kissé ragadó felület azonban igen.
Akad némi illata, ami hamar elillan, de szem környékére véletlenül se kerüljön, én könnyeztem tőle rendesen.

Tapasztalat összegezve: ha nincs más, jó ez is, de ha szükségünk van egy olyan napvédő arcápolóra, ami ennek az ígéreteit be is tartja, azért muszáj lesz a pénztárcánkba nyúlni! Teljesen egyetek azzal, hogy ár/érték arányában ez a termék megfelel, ezért a kettes, de az öt csillagos krémet biztos, hogy meg kell fizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 14.

Lássuk hát.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.