Ziaja

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. április 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hidratáló emulzió nagyon magas fényvédő hatással zsíros és kombinált bőrre, amely pattanásokra, elszíneződésre hajlamos. Szintén ajánlott a könnyen leégő és a fényallergiás, érzékeny bőrre.

Alkalmazható dermatológiai kezelések és esztétikai gyógykezelések után. Tartalmaz új generációs fotostabil szűrő rendszert, széles spektrumú UV abszorpcióval. Megakadályozza a leégést és a bőr elszíneződését. Védi az epidermális pigmentált elváltozásokat - tüneteket és anyajegyeket. Semlegesíti a korai öregedésért felelős szabadgyököket. Hatékonyan felszívja a faggyú felesleget. Láthatatlan matt réteget képez.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dorci94

2021. március 1.

Közepes értékelést kap, mert se nem borzasztó se nem csodaszer.
Mivel az előző fényvédőmet már nem lehet kapni, beruháztam erre.
Mattítást ígér ugyan, helyette ragacsos érzetet ad. Illatos... nem kicsit, nagyon. Most már elhasználom, itt a tavaszi időszakban, de újra biztos nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Közepes értékelést kap, mert se nem borzasztó se nem csodaszer.
Mivel az előző fényvédőmet már nem lehet kapni, beruháztam erre.

Bolgarka

2020. június 9.

Nekem tetszik. Nem szárít, mint a többi acnés bőrre szánt fényvédő, nem pereg. Viszont sajnos hagy egy ragacsos réteget az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

WorkingClassGirl

2018. szeptember 7.

Ez egy hét alatt a második fényvédő, amit sos vásároltam, mert kifogyóban vannak a készleteim, az újak meg nem jönnek. Szóval nem voltak nagy elvárásaim.
Tényleg nem mattít, de kicsit sem. Könnyű, szépen eldolgozható krém állaga van, nekem nem is feltétlenül kell alá arckrém. De érdekes módon, ha magában használom hajlamos morzsálódni, ellenben ha van alatta krém nem...
Eléggé átfényesedik, "arrébb mászik" napközben, de nem az a teljesen zsíros-fehér-maszatos undiság, szerintem elég jól használható termék, de inkább normálabb bőrtípusra. Nem fog szárítani, hiába matt a neve.
Az illatát én sokáig érzem, kicsit baba kozmetikumos, kicsit niveás illat, engem nagyon zavar, és nem csak elvi alapon.
Alapból nem csípné a szemem (ezeket az uv-szűrőket én jól tolerálom, ezért kenem szemkörnyékre is), de napközben belefolyik a szemembe és csíp, ezért gondolom, hogy nem marad a helyén a termék.
Szerintem alapvetően jó is lehetne, kicsit szebb incivel akár újra is venném, ezen az áron jó termék, ráadásul avabenzone mentes, ami az itthoni kínálatban ritka és nekem fontos. Aki nem matt kémiai fényvédőt keres jó áron, ami remekül véd uv-a ellen, és ki van békülve az illatosítással, annak tudnám javasolni. Nekem nem annyira jött be, csak kényszerűségből használom, de nem rossz. Sokkal jobb, mint a túlárazott patikai márkák fényvédői. Majdnem 4 csillagos nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

nkatika

2018. május 14.

Nagyon ígéretes, ugyebár az érzékeny, fehérbőrű, matt hatást kiváltani kívánó alanyoknak. Mesés áron – elvárhatóan ezért így nem is teljesít maradéktalanul.
Lássuk hát.
Napégést nem okozott, igaz, igyekszem a minimálisra redukálni a tűző napon tartózkodás időtartamát.
Érzékeny bőrre nem ajánlanám. Apróbb mitesszerek és kis fehér dudorok bizony megjelentek az arcomon használata során, a rutin változtatása nélkül.
Szerintem akinek nincs extrém, irritációra hajlamos bőrtípusa, annak ez a termék jó választás, HA:
el tudunk tekinteni a mattító hatástól, ami a termék ígéretei között szerepel, és ugyebár megvásárlási kedvünkhöz nagyban hozzájárul.
Viszonylag szépen beissza a bőr, fehér réteg nem marad, kissé ragadó felület azonban igen.
Akad némi illata, ami hamar elillan, de szem környékére véletlenül se kerüljön, én könnyeztem tőle rendesen.

Tapasztalat összegezve: ha nincs más, jó ez is, de ha szükségünk van egy olyan napvédő arcápolóra, ami ennek az ígéreteit be is tartja, azért muszáj lesz a pénztárcánkba nyúlni! Teljesen egyetek azzal, hogy ár/érték arányában ez a termék megfelel, ezért a kettes, de az öt csillagos krémet biztos, hogy meg kell fizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 14.

Lássuk hát.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.