Ziaja

Ár:   1595 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók

Hidratáló testápoló természetes narancs illattal

Intenzíven hidratálja és védi a bőrt a kiszáradástól. Enyhülést nyújt a túlzottan kiszáradt bőrnek. Narancshéjból nyert narancsvajat tartalmaz. Természetes narancs illata segítségével a bőr ellazul, a test felfrissül.

blanche-neige

2018. november 27.

Nagyon kellemes az illata és az állaga. Kb. ugyanolyan mértékben hidratál, mint egy Garnier, de sokkal jobban és gyorsabban beszívódik. Nekem abszolút perfect.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Hoagirl

2018. november 22.

Tesztelésre kaptam, a radírját már régen elhasználtam és imádtam, ezt viszont csak a hűvösebb idő beköszöntével avattam fel, addig türelmesen várt a polcon. Nagyon-nagyon kellemes, igazi narancs illata van, ami használat után sokáig érezhető. Nem túl vastag testápoló, viszonylag könnyen és hamar beszívódik, erre az időre pont tökéletes, nyáron nekem túl sok lett volna, télen pedig a testvajakat részesítem előnyben. Hatalmas adag, nagyon tetszik a pumpás kiszerelés, kényelmes használni, bár még nem jutottam a végére, ott lehet hogy a kinyeréssel már probléma lesz, majd meglátom. A testradírt jobban szerettem, azt újra is vettem, a testápolót nem fogom, de azért ez sem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

Petyuska

2018. október 29.

Akciósan vásároltam, nagyon intenzíven narancsos, nekem nagyon tetszik. Hidratáltsága közepes, hamar beszívódik, de nagyon száraz kezekre véleményem szerint nem eléggé intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Lunalaluna

2018. július 25.

Tesztelésre kaptam. Sajnos a testradírral ellentétben ez nem lett a kedvencem. Az illata narancsos, de ez inkább mű, mint a radíré. Rádásul felkenve pillanatok alatt meg is változik olyan fülledt szerűvé. Állagra lágy, amit szeretek, de sajnos nekem nem szívódik be maradéktalanul felkenéskor, reggelre azonban már igen. Inkább zsírosít, mint vizet pótol. Lehet ez a probléma nálam. A lábszáramat nem ápolta eléggé, olyan volt, mintha nem is használtam volna semmit. Irritációt nem okozott, a parabénnek nem örültem az összetevők között, főként azért, mert ez rajtam marad a radírral ellentétben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 25.

Timo0506

2018. július 10.

Úgy,ahogy a narancsos tusfürdőjét,ezt is nagyon imádom,legfőképp az erőteljes narancsos illata miatt.Ritkán nyúlok testápolókhoz,mivel a bőröm alapból is viszonylag puha,úgyhogy hidratáltság terén is meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

ginojshks

2018. július 4.

Tesztelésre kaptam.
Pozitívum : nekem hamar beszívodik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Nagyon tetszik a kiszerelés is könnyen adagolható.
Negatívum: imádtam az elején a narancsos illatot de kB a második használat után már felváltotta valami furcsa szag. Felkenes után kB 1 egy percel már nem a termék frissítő illattát érzem hanem egy avas kissé büdös valamit. Valamint hidratálás terén sem annyira erős. Most nyárra ez a hidratáltság nekem bőven elég lenne de télen nem.
Összeségében csalódtam és nem is használom tovább a szaga miatt. Más termékkel ettől a márkától abszolút elégedett voltam ez viszont most nem sikerült.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Tesztelésre kaptam.

FincsiFancsi

2018. június 30.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket. Pár hete használom már. Illatra egész kellemes, nem túl erős. :) Azt tapasztaltam, hogy nem egy beszívódós fajta. Használat utáni másnap fürdéskor is mosok le belőle, mintha egy kis réteget hagyna maga után. Én nem érzem, hogy túlzottan hidratálna, de azért még mindig jobb, mint a semmi, illetve a bőrömön se okozott galibát, pedig elég érzékeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

vinczen

2018. június 26.

Nekem sok az illata, és kicsit nehezen szívódik be. Ezen az áron már van sokkal jobb is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 26.

lildiko

2018. június 18.

Tesztelésre kaptam. Nagyon sokat kísérletezgetek testápolókkal, konkrétan szerintem nem létezik olyan testápoló, amit kétszer vettem volna meg, szóval nagyon sokat kipróbáltam már. Először is imádom, hogy pumpás a kiszerelése, és hogy pont tökéletes mennyiséget adagol (nekem). Én imádom úgy, ahogy van. Az a helyzet, hogy nagyon érzékeny a bőröm, és számtalan testápolótól viszket, egyébként vártam is, hogy ettől is fog. De nem, és ez életem második testápolója, amitől nem viszketek, szóval ez pluszpluszpluszpont. Én szeretem az állagát, kifejezetten kellemes, könnyű, jól kenhető, egyáltalán nem zsíros, pont ezért imádom. Hidratálása nagyon jó, este zuhanyzás után bekenem magam vele, és reggelre annyira csodás puha bőröm lesz, amilyet kevés másik testápoló ért el. Maximálisan elégedett vagyok vele, nem tudom, hogy újravenném-e, egyrészt azért mert mint mondtam, kísérletezgetős vagyok ilyen téren, másrész azért, mert egyébként imádom az illatát, de szerintem hamarosan be fogok sokallni tőle, mert nekem nagyon tömény. 5 csillagot adok, mert ez az egyik legjobb testápoló, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

csomoviki

2018. június 18.

Tesztelésre kaptam én is. Alapjáratban nem vagyok egy nagy testápolós típus, nem igazán tudom milyen a testápoló és testápoló között a különbség, ezért ezt anyum tesztelte, aki imádja kenni magát ilyenekkel. Elmondása szerint kicsit híg volt és nem szívódott be olyan hamar a bőrbe, mint egyes testápolós társai, és az illata is kicsit fojtogató volt. Nem hiszem h mind el fog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.