Ziaja

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2014. július 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló és védő tulajdonságú kíméletes nappali krém érzékeny, száraz, viszketésre hajlamos bőrre 20-as fényvédő faktorral. Csak a szükséges összetevőket tartalmazó formulával és bőrsemleges ph-val rendelkezik. Szilikon-, ásványi olaj- és parfümmentes. Dermatológiailag és allergológiailag tesztelt.

• Mérsékli a bőr pirosságát és az égő érzést.
  • Mérsékli az érdességet, a szárazságot és a túlzott hámlást.
  • Segít visszaállítani a bőr vízháztartását.
  • Hosszantartóan hidratál.
  • Csökkenti a transzepidermális vízvesztést.
  • Regenerálja a bőrt.
  • Véd az UV-sugárzás ellen.
  • Gátolja a bőr idő előtti öregedését.

Andijevi

2020. november 9.

Életem legjobb arckrémje, nyugtat, hidratál, illatmentes és még fényvédő is van benne!!! Nulla allergizáló anyag és ráadásul édesgyökér van benne, ami tényleg kiváló bőrnyugtató szer. Ugyanilyen krém (ami pasiknak készült) a nivea for men sensitive is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 9.

ziadrienn

2019. január 2.

Kedvencem ,és tényleg nyugtatja bőrt ,mikor megfáztam orromra is kentem és nem lett irritált :) Imádom :) száraz bőrre megfelelő

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

LizzC

2018. május 23.

Nem lett az igazi nekem. Egy lépésben szerettem volna megoldani a hidratálást + fényvédelmet vele a téli hónapokban, de nagyon fénylett tőle az arcom, és a fényvédelemmel sem voltam megelégedve, ugyanis vásárlás után láttam csak meg, hogy nem túl stabilak az összetevői. Irritációt, pattanásokat, pirosságot nem okozott, de ez azért kevés ahhoz képest, amit vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Poptie

2018. április 15.

Óriási csalódás. Kombinált bőrömre szerettem volna, mint állandó hidratáló arckrém. Az állaga kenőcsös, a felkenése után úgy nézek ki, mint egy idióta a strandon. Fehér és zsíros arc. Még szerencse, hogy hétvégén próbáltam, mert a zsíros réteg órák múlva sem tűnt el. Sajnos nemhogy sminkalapnak vagy egy könnyű kis arckrémnek nem tudom használni, de sajnos számomra használhatatlan. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

pluc

2018. március 19.

Kb. 2 hónapja használom minden reggel. Nem irritál, nem okoz pattikat. Télre ajánlanám, kicsit "vastag" krém, meg az SPF sem túl magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

orsssi

2017. szeptember 1.

Sminkes ajánlotta és egyelőre csak rövidtávú hatásról tudok beszámolni. Használat után valóban nagyon puha bőrt varázsol és kíméletes. Semmilyen irrtációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

sziluetta

2017. június 26.

Nagyon szerettem volna szeretni, az itteni vélemények alapján vettem meg, és hittem benne, hogy rendbe hozza a bőröm. Sajnos az eredmény az ellenkezője lett, annyi pattanást okozott, hogy a párom kamasz húga elbújhatott mellettem. Azóta próbálom kideríteni, hogy melyik összetevő volt a ludas. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

dinolips

2017. január 24.

Utánajártam a Ziaja webshop-ból továbbra is beszerezhető lesz! :) Én is kétségbeestem mikor eltűnt a DM polcairól... plusz úgy tudom nyílt márkabolt a Camponában, aki esetleg közlekedik arra... ;) Legeslegjobb krém, amit eddig találtam az extrán intoleráns, inkább száraz, vízhiányos bőrömre. Az áráról meg ne is beszéljünk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

artep

2017. január 17.

Egyszerű, de nagyszerű! Téli fényvédőnek tökéletesen bevált, nem nehéz, mégis jól hidratál, nem okozott irritációt. Nagyon sajnálom, ha tényleg kivonják, miértmiértmiért kell minden jó dolgot beszüntetni?!?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

kisritus

2017. január 17.

Dm-ben volt akciós (kifutó?) termékként, és mivel kétféle kézkrémjét is imádom a márkának, gyorsan megvettem.
Semmi extra sajnos, nincs illata, nincs különösebben jó textúrája, abszolút semmi különös. Abba is hagytam egy idő után, mert csak állt a polcon, ha már arckrém, akkor legalább az illata legyen kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.