Ziaja

Ár:   1095 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Argold, Módosítva: 2018. július 2.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló testápoló balzsam, különleges nyári illatkombinációval

Puhítja, selymessé teszi és hidratálja a bőrt. Könnyen beszívódik. A bőrnek hosszan tartó kellemes illatot kölcsönöz.

Melcsi01

2019. július 15.

Szeretném megvédeni... Ez egy gyümölcsös- kókuszos illatú testápoló - a szoli krémemé is hasonló -, nem pedig az édes-geil típus. Én nagyon szeretem használni, könnyű, jól beszívódó krém, és nagyon jól puhitja a bőrömet. Az illata nekem erős, jobban szeretem az illatmentes, vagy nagyon visszafogott illatú krémeket, de régóta kerestem ilyen állagú testápolót, így ez felett ezúttal szemet hunytam :) Csak az erős illat miatt - 1*, egyébként szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

CeCeDrake

2018. november 24.

Kókusz rajongó vagyok. De ennek semmi köze a kókuszhoz. Romlott szaga van. Borzasztó illat kerekedik belőle bőrre kenve :-D
Nem tudtam elhasználni, a kukában végezte. Még lábkrémnek sem volt jó :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Nem tudtam elhasználni, a kukában végezte. Még lábkrémnek sem volt jó :-(

jojochan

2018. október 14.

Kicsit furcsa számomra az illata, egyáltalán nem hasonlít kókuszra. Nem tudom, milyennek kéne lennie a "trópusi" kókusznak, de ez savanyú tejre emlékeztet engem. Az állaga jó, nem ragacsos, könnyen beszívódik, de az illata miatt nagyon ritkán használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol