KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L.O.V

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 11.

Lelőhely:   Müller

2017-es tavaszi limitált kiadás

• 2 termék egyben: Bronzosító & Highlighter.
  • A napbarnította, selymes és matt végeredményért.
  • Beépített tükörrel.

100 Bronze Glow árnyalatban kapható

3 új kedvenc sápadt arcbőr ellen

skin

2017. augusztus 1.

Végre az enyém. Volt egy másik jelöltem is,de emellett döntöttem. Nagyon diszkrét ,nem sárga a bronzosító része együtt pedig üdévé teszi az arcot. Én keverem és csak magában viszem fel annyira természetes a hatása,hogy szinte egybeolvad a bőrrel így láthatatlan is,de mégis árnyékol kiemelt ahol kell. Krémes puha állagú ez a mennyiség jó sokáig elég lesz. Sajnos ahogy láttam limitált .

A szaga miatt le kell hogy vonjak egy csillagot. Azt hittem romlott. Elmentem egy üzletbe megszagoltam a tesztert ,szerintem aki látta azt gondolta nem komplett a nő. Az is büdi volt olyan kemikália szagú. Ez megnyugtató számomra de jár érte a pontlevonás.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

legallybrunette

2017. július 27.

Nem vagyok az a tömeghisztérikus típus, aki mindent összevásárol, mert az XY dicsérte a vlogjában, meg a Krémmánián 324 ötcsillaga van, de ez valahogy megtetszett a leírások alapján, és pont fordítva történt, ahogyan szokott nálam, előbb olvastam, és az alapján kerestem meg a boltban. Szerencsére volt (azt hittem, majd nem lesz, mert boldog-boldogtalan felvásárolta, hogy utána a piactéren szabaduljon meg tőle), és gyorsan meg is vettem.
Én nem csinálok olyan faksznit belőle, nyáron ez a pirosítóm. Jó, ha nagyon cacázni akarom, akkor bronzosítás-kontúrozásképpen használom, és teszek egy kis pirosítót az arccsontomra, de amúgy ez kiváltja az összes divatos biszbaszt.
Világos bőröm van, tehát nekem tökéletes, bár a tartóssága nem legjobb, a szaga meg egészen fura, de amúgy alapdarab lett nálam. Nem csillog, nem csinál koszos pofa effektust, a tokja és maga a matéria megjelenése nagyon csinos, szerintem megérte az árát, ha másért nem, hogy leírhattam, hogy nekem is van ilyen bibibí. :D

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

dobolank

2017. július 7.

Nekem ez annyira nem jött be - nem elég világos a bőröm hozzá, így sokáig kell építgetni. Viszont amúgy tényleg nem rossz, félreteszem télre...

dobolank
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

Zsusci

2017. június 12.

Nagy kedvenc lett ez a bronzosító. Szépen építhető, tartós, szép természetes napbarnította hatást lehet vele elérni. Nagyon szép a világos bőrömön, könnyű eloszlatni. Selymes formulájú bronzer. Különlegessége, hogy a bronzosító matt, de bronzosítócsíkok közt highlighter csíkok bújnak meg, amitől szerencsére nem csillog a bőröm, csupán finom üde hatású lesz tőle. Csomagolása nagyon szép. Hófehérkéknek tökéletes ez a bronzosító. Kár, hogy limitált. Imádat!

Zsusci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.