KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Occitane

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. július 7.

Ár:   11 900 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Ez a szabadalmaztatott formulát tartalmazó 24 órás bőrtökéletesítő krém megszépíti és ragyogóvá teszi a bőrt, valamint javítja annak textúráját. Intenzíven hidratálja bőrét a legkülönbözőbb környezeti körülmények között is. Arca friss, ragyogó és kipihent, azonnali tündöklést kap. A bőre sima és bársonyos tapintásúvá válik. Szemmel láthatóan összehúzza a pórusokat, csökkenti a finom ráncokat és bőrhibákat. A bőr üde és újra természetes szépségében pompázik.

Kielemeztük a hónap krémjét: L'Occitane Pivoine Sublime Peónia Bőrtökéletesítő Arckrém

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Hiuz

2017. július 6.

Nagyon-nagyon jó krém, az egyik kedvencem, tavasszal-ősszel használom, szérummal együtt is csodás! Gyorsan beszívódik, nem ragad, nem fénylik a bőröm utána, ragyogó árnyalatot kap. A honlapjukon azt írják, hogy van benne "ásványalapú optikai korrektor", emiatt lehet az, hogy szép egységesnek néz ki a bőr.

Hiuz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Hildo

2017. április 29.

Csak pár napja érkezett meg a csomagom, de odáig vagyok!!! Textúrája elsőre nehéznek, zsírosnak tűnt, de felkenés után nagyon lágy és balzsamos, nem lesz tőle nehéz a bőröm és hihetetlen gyorsan beszívódott, azért zsírosabb bőrűeknek én nem ajánlanám, szárazabb vízhiányos bőrre viszont ideális. Illata elsőre erős de szerintem kellemes, felkenés után még hosszú percekig éreztem. Szerintem emiatt elég megosztó lehet. Nekem egyelőre bevált! :) 5*!

Hildo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

CataKatinka

2017. április 19.

Egy másik termék vásárlásakor mintát kaptam ebből az arckrémből és mondanom sem kell zseniális, nagyon könnyen beszívódik és az illata sem tolakodó a hatása meg csodás, legközelebb ha megyek biztosan beruházok rá.

CataKatinka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Timitami

2017. április 15.

Pont olyan, mint a leírása, maximálisan hozza, amit ígér. Nagyon szép lesz tőle az arcbőr, hidratált, sima, puha, egyenletes, bőrhibácskáknak nyoma nem marad. Üde, finom, enyhe illata van, ami felkenéskor elillan, tehát nem zavaró. Ha a saját szérumját teszem alá, még szebb az eredmény. Én nem nagyon sminkelem magam, nem használók alapozót, púdert meg ilyeneket, csak a szemem festem, de azt gondolom, hogy sminkalapnak is szuper lehet, mert pikk-pakk beszívódik. De erre nem is szükséges sminkelni, mert tényleg nagyon szép bőrt csinál. Nem nehezíti el a bőrt, délután, estére is könnyed marad. Kistasakos mintát próbáltam belőle, ami 4 napra volt elegendő. Bár 5 csillagos, azt hiszem nem ezt, hanem a valamivel drágább Loccitane arckrémet, a kék Immortellet fogom venni, mert az táplálóbb. Ha fiatalabb lennék, ezt a pirosat lehet, hogy megvenném az ára ellenére is. Mert nem kell belőle sok, így sokáig kitart.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 15.

zahraa

2017. április 3.

Ez normal-kombinalt borueknek lett kitalalva, nem jott a "huha" erzes hasznalat utan, kicsit mintha simabb lett volna a borom, de ennyi. Ezt barmelyik olcsobb krem is tudja.
Pozitivum, hogy szinte csak termeszetes osszetevokbol all.

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Pozitivum, hogy szinte csak termeszetes osszetevokbol all.

zsofia960217

2017. március 26.

Először az illata fogott meg, majd miután kipróbáltam, nem tudtam nem használni. A téli hónapokban csodát tett a bőrömmel, melegebb időben még nem igazán próbáltam, lehet akkor kicsit sok lesz az arcomnak...

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Montelino

2017. március 24.

Nem rossz. Egy utazókiszerelés van a birtokomban. Nem üti ki a bőrömet, mint sok társa és lehet rá sminkelni is. Az illatanyagot én kihagytam volna belőle, engem kicsit zavar, de csak néhány percig érzem az illatát. Ha olcsóbb lenne újra megvenném, de mivel elég drága, keresek más alternatívát vagy várok valami nagyobb akcióra. Most a hidegebb időben szerette a bőröm, nyáron lehet sok lenne, ezt nem tudhatom. Aki megengedheti magának és nem érzékeny az illatára, tegyen egy próbát vele.

Montelino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

csokibeka

2017. február 23.

Nagyon szuper krém, az egyik legjobb, amit valaha próbáltam, még a PC krémeket is lekörözi, pedig összetevők alapján nem gondolná az ember. A smink remekül terül rajta, éjszakára is szereti a bőröm. Szebb a bőrképem a használata után, remekül hidratál, nem okoz fényességet/irritációt/mitesszert. Imádom az illatát is, nekem is a fényvédő hiányzik belőle és az ára is nagyon magas, de maga a krém max csillag.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

zsuzskacsibe

2017. február 8.

Nagyon-nagyon jó krém, tényleg szebb, egységesebb tőle a bőröm, hamar beszívódik, jó rá sminkelni is. Nem lett tőle pattanásom, szereti a bőröm. Csodás az illata is és a tégelye is nagyon elegáns, jól mutat a piperepolcon. Ha lenne benne fényvédő, akkor megkapná az öt csillagot.

zsuzskacsibe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Nikolett91

2017. január 28.

Kis mintát kaptam egy meglepetésdobozban ebből a krémből,és hát hűűű-meg haaa!! A tökéletes arckrém. Puha, hidratált bőrt eredményez, emellett isteni finom illata van. Kb. 10x tudtam a kis mintámat használni. Biztos,hogy valamilyen kuponos napokon újraveszem!:)

Nikolett91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Polyglycerin-3 , Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Coco-Caprylate / Caprate, Polyglyceryl-6 Distearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Acacia Decurrens Flower Wax, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Polyacrylate, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-6 Distearate, Polyglyceryl-3 Beeswax, Cetyl Alcohol, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Sorbitan Isostearate, Polysorbate 60, Glyceryl Caprylate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Polysorbate 60
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene
Színezékek: CI 77491
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Természetes, növényi eredetű emulgeáló és emollient hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban certifikált, organikus kozmetikumokban  találkozhatunk.

Illatos bazsarózsa kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó hatású összetevő.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmollient, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.