KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Occitane

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. július 7.

Ár:   11 900 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Ez a szabadalmaztatott formulát tartalmazó 24 órás bőrtökéletesítő krém megszépíti és ragyogóvá teszi a bőrt, valamint javítja annak textúráját. Intenzíven hidratálja bőrét a legkülönbözőbb környezeti körülmények között is. Arca friss, ragyogó és kipihent, azonnali tündöklést kap. A bőre sima és bársonyos tapintásúvá válik. Szemmel láthatóan összehúzza a pórusokat, csökkenti a finom ráncokat és bőrhibákat. A bőr üde és újra természetes szépségében pompázik.

Kielemeztük a hónap krémjét: L'Occitane Pivoine Sublime Peónia Bőrtökéletesítő Arckrém

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

CeCeDrake

2017. december 6.

Megvettem, mert meggyőztek a mintácskák, amiket kaptam. Este használom többnyire, vagy ha sminkelni akarok, akkor smink alá.
Tényleg szépít, nagyon jól hidratál. Kombinált bőrre ideális. Könnyű krém.
Ma használtam először önmagában nappal, de nem púdereztem direkt. Egészséges bőrfény, semmi zsíros csillogás!
Télre jó lesz, melegebb időben nem biztos.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Tényleg szépít, nagyon jól hidratál. Kombinált bőrre ideális. Könnyű krém.
Télre jó lesz, melegebb időben nem biztos.

Leander

2017. december 6.

Kellemes illat, kissé zselés állag, gyorsan beszívódik, szereti a bőröm. Bőrtökéletesítő hatását nem tapasztaltam, de egy eléggé jó hidratáló krém normál/vegyes bőrre. Hátránya az ára, illetve az, hogy jó hidratálókrémet ennél jóval olcsóbban is lehet kapni - pl. a L'Oréal Hydrafresh-nek teljesen ugyanilyen az állaga, hatása, sőt, még az illata is.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

SoLy

2017. október 25.

Vízhiányos, vegyes bőröm van, erre használom a krémet reggel és/vagy este. A bőröm állapota szebb, valahogy egységesebb. Az illata az elején tömény, de kellemes.

SoLy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 25.

Testhie

2017. október 16.

Valóban gyönyörű bőrképet ad, de nekem sajnos már egy óra múlva bezsírosodik az arcom. Kár, pedig olyan fini illatú, mintha friss szirmokat kennék magamra. Azt hiszem, az én verzióm inkább a mattító változata lesz, kaptam mintát, remélem, annak is ilyen élmény a használata. Ezért nem vonok le csillagot, de nem az én tinifényű bőrömre való:) Viszont a nagy tégelyemet feltettem eladásra (bontatlan).

Testhie
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

Marietta1977

2017. október 2.

Az illata, állaga nagyon jó, szeretem a cég termékeit, nagyon jó a minősége mindennek ami tőlük van.
Én este használtam, könnyen felszívódik.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Én este használtam, könnyen felszívódik.

Hiuz

2017. július 6.

Nagyon-nagyon jó krém, az egyik kedvencem, tavasszal-ősszel használom, szérummal együtt is csodás! Gyorsan beszívódik, nem ragad, nem fénylik a bőröm utána, ragyogó árnyalatot kap. A honlapjukon azt írják, hogy van benne "ásványalapú optikai korrektor", emiatt lehet az, hogy szép egységesnek néz ki a bőr.

Hiuz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Hildo

2017. április 29.

Csak pár napja érkezett meg a csomagom, de odáig vagyok!!! Textúrája elsőre nehéznek, zsírosnak tűnt, de felkenés után nagyon lágy és balzsamos, nem lesz tőle nehéz a bőröm és hihetetlen gyorsan beszívódott, azért zsírosabb bőrűeknek én nem ajánlanám, szárazabb vízhiányos bőrre viszont ideális. Illata elsőre erős de szerintem kellemes, felkenés után még hosszú percekig éreztem. Szerintem emiatt elég megosztó lehet. Nekem egyelőre bevált! :) 5*!

Hildo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

CataKatinka

2017. április 19.

Egy másik termék vásárlásakor mintát kaptam ebből az arckrémből és mondanom sem kell zseniális, nagyon könnyen beszívódik és az illata sem tolakodó a hatása meg csodás, legközelebb ha megyek biztosan beruházok rá.

CataKatinka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Timitami

2017. április 15.

Pont olyan, mint a leírása, maximálisan hozza, amit ígér. Nagyon szép lesz tőle az arcbőr, hidratált, sima, puha, egyenletes, bőrhibácskáknak nyoma nem marad. Üde, finom, enyhe illata van, ami felkenéskor elillan, tehát nem zavaró. Ha a saját szérumját teszem alá, még szebb az eredmény. Én nem nagyon sminkelem magam, nem használók alapozót, púdert meg ilyeneket, csak a szemem festem, de azt gondolom, hogy sminkalapnak is szuper lehet, mert pikk-pakk beszívódik. De erre nem is szükséges sminkelni, mert tényleg nagyon szép bőrt csinál. Nem nehezíti el a bőrt, délután, estére is könnyed marad. Kistasakos mintát próbáltam belőle, ami 4 napra volt elegendő. Bár 5 csillagos, azt hiszem nem ezt, hanem a valamivel drágább Loccitane arckrémet, a kék Immortellet fogom venni, mert az táplálóbb. Ha fiatalabb lennék, ezt a pirosat lehet, hogy megvenném az ára ellenére is. Mert nem kell belőle sok, így sokáig kitart.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 15.

zahraa

2017. április 3.

Ez normal-kombinalt borueknek lett kitalalva, nem jott a "huha" erzes hasznalat utan, kicsit mintha simabb lett volna a borom, de ennyi. Ezt barmelyik olcsobb krem is tudja.
Pozitivum, hogy szinte csak termeszetes osszetevokbol all.

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Pozitivum, hogy szinte csak termeszetes osszetevokbol all.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Polyglycerin-3 , Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Coco-Caprylate / Caprate, Polyglyceryl-6 Distearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Acacia Decurrens Flower Wax, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Polyacrylate, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-6 Distearate, Polyglyceryl-3 Beeswax, Cetyl Alcohol, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Sorbitan Isostearate, Polysorbate 60, Glyceryl Caprylate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Polysorbate 60
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene
Színezékek: CI 77491
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Természetes, növényi eredetű emulgeáló és emollient hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban certifikált, organikus kozmetikumokban  találkozhatunk.

Illatos bazsarózsa kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó hatású összetevő.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.