KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: erika81, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Fantasztikusan matt hatás, mégis puha és hidratált érzés.

A hagyományos matt rúzsok összetevői között púder részecskéket találsz, ezek csökkentik a fényvisszaverődést, viszont felelősek a hidratáló olajok csökkentéséért is. A Velvet Matte rúzsokban nem a púdertartalmat növelték, a Colour Elixir kollekcióhoz hasonlóan finomra őrölt természetes mica részecskék felelősek a matt hatásért, amelyek szabálytalan szerkezetüknek köszönhetően elnyelik a fényt.

7árnyalatban kapható

agen

2018. július 10.

Eddig a Mac matt rúzsait használtam, prep prime ajakbázissal, de nekem mindenhogyan szaritanak. És akkor nyaralás előtt beújítottam egy nyári színnel ebből..bocs Mac, úgy megcsaltalak, hogy szerelmes is lettem. Ez a rúzs tényleg nem szárít!!! Semmivel nem kopik le hamarabb mint a Mac és végig hidratált maradt a szám. Jöhet a többi szín :))

agen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

kisRebbi

2018. június 28.

Nagyon szeretem, ez az egyetlen matt rúzs, ami nem szárít és krémes. Az ára kicsit magas, de szerencsére akciósan vettem meg. Összességében: ha matt rúzst szeretnél venni, akkor ebbe fektess be egy picivel többet, ne egy olcsóbba . nem fogod megbánni.

kisRebbi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

meguntam96

2018. március 21.

A Rose és a Nude árnyalatok vannak meg belőle. Nekem sajnos a Nude gyorsan lekopik 3 óra után már nem is látszik, hogy bármit is felkentem volna a számra. :(

meguntam96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

abreka

2018. február 8.

Szeretem a Max Factor rúzsokat és akciósan jutottam hozzá a dm-ben 1200 ft körüli áron. Nagyon megérte! Elsőre a ROSE árnyalatot vettem meg, ami egy kellemes rózsaszín, de tutira visszamegyek egy NUDE-ért is a héten. Egyenletesen kopik!

abreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

ZsokaN

2017. november 30.

Számos gyártó termékét kipróbáltam, de kétség kívül ez volt a legjobb. Az árát megéri, hidratál és nem szárítja, mint a többi rúzs. Nude árnyalatot vettem, ami természetesen hat.

ZsokaN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

StrangerCreams

2017. november 14.

A Nude árnyalatot vettem meg egy hónapja, azóta abban alszom kb. Imádom.

StrangerCreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

A Nude árnyalatot vettem meg egy hónapja, azóta abban alszom kb. Imádom.

balalajka

2017. október 14.

A Love árnyalatot használom pár napja. A szín szép, az állag megfelelő: krémes, de nem túlságosan az, nem áll össze a ráncocskákban ugyanakkor viszonylag tartós. A csomagolás elegáns és kézreálló, a rúzs mintája is szép, igazán jól sikerült és stílusos darab. A használata már kevésbé tökéletes, nekem nagyon ráragad a fogaimra. Pedig nem minden rúzs teszi ezt, de a Velvet Matte mindig, ha rendeltetésszerűen használom (és nem vékonyan felütögetve). A kopása viszonylag egyenletes, de egy ennyire feltűnő szín esetében csak a tökeletes lehet elég jó. Próbálgatom még, hátha rájövök a trükkre, akkor legfeljebb felpontozom.

balalajka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

breku

2017. október 3.

A Kedvenc. 05-ös árnyalatot vettem meg még tavasszal 50%-os kedvezménnyel, azóta elválaszthatatlanuk vagyunk körülbelül :D Pont olyan árnyalat, ami munkában, hétköznapokon is simán viselhető, mégis látszódik hogy van rajtad valami. Nagyon sokan dícsérték már, hogy milyen szép színű, és milyen tartós! Ha kopik is szépen egyenletesen, és mivel nem olyan elütő a szín, alig látszódik a kopás. MInimum 6*!

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 23.

Végre egy olyan csomagolás, ami biztosítja, hogy előttünk senki nem nyitotta még ki a kiválasztott rúzst! (+1*) Sőt, eszköz nélkül garantáltan ki sem nyitható. A rúzs maga is egy matt házba lett csomagolva, ami a tervezőt dicséri. De menjünk egy kicsit beljebb... A 05 Nude árnyalatot választottam, ami évszaktól és alkalomtól is függetlenül jól viselhető. Nem szárít, egyenletesen fed, és elég tartós is. A színek pedig kellően pigmentáltak, pompásak, nagy a kísértés, hogy ne csak egy darab kerüljön a kosarunkba. Drogériás viszonylatban valóban kiemelkedő az MF rúzsok minősége, ezért minden csillagot megkaphat.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 23.

sziluetta

2017. június 2.

A második "igazi rúzsom", mert kellett egy természetes, így egy kis segítséggel rátaláltam a Nude árnyalatára. Nagyon kellemes, szép színű, nem szárít, és igazából egész tartós, én szeretem, nagyon hozzánőtt a szívemhez. :)

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Isostearate, Ethylhexyl Hydroxystearate, Acetylated Lanolin, Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Lactate, Cetyl Alcohol, Squalane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydrogenated Vegetable Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Acetylated Lanolin, Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 77499, CI 45410, CI 42090
Tartósítószerek: Propylparaben, Benzyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!