KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: erika81, Módosítva: 2017. február 13.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Fantasztikusan matt hatás, mégis puha és hidratált érzés.

A hagyományos matt rúzsok összetevői között púder részecskéket találsz, ezek csökkentik a fényvisszaverődést, viszont felelősek a hidratáló olajok csökkentéséért is. A Velvet Matte rúzsokban nem a púdertartalmat növelték, a Colour Elixir kollekcióhoz hasonlóan finomra őrölt természetes mica részecskék felelősek a matt hatásért, amelyek szabálytalan szerkezetüknek köszönhetően elnyelik a fényt.

7árnyalatban kapható

balalajka

2017. október 14.

A Love árnyalatot használom pár napja. A szín szép, az állag megfelelő: krémes, de nem túlságosan az, nem áll össze a ráncocskákban ugyanakkor viszonylag tartós. A csomagolás elegáns és kézreálló, a rúzs mintája is szép, igazán jól sikerült és stílusos darab. A használata már kevésbé tökéletes, nekem nagyon ráragad a fogaimra. Pedig nem minden rúzs teszi ezt, de a Velvet Matte mindig, ha rendeltetésszerűen használom (és nem vékonyan felütögetve). A kopása viszonylag egyenletes, de egy ennyire feltűnő szín esetében csak a tökeletes lehet elég jó. Próbálgatom még, hátha rájövök a trükkre, akkor legfeljebb felpontozom.

balalajka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

breku

2017. október 3.

A Kedvenc. 05-ös árnyalatot vettem meg még tavasszal 50%-os kedvezménnyel, azóta elválaszthatatlanuk vagyunk körülbelül :D Pont olyan árnyalat, ami munkában, hétköznapokon is simán viselhető, mégis látszódik hogy van rajtad valami. Nagyon sokan dícsérték már, hogy milyen szép színű, és milyen tartós! Ha kopik is szépen egyenletesen, és mivel nem olyan elütő a szín, alig látszódik a kopás. MInimum 6*!

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 23.

Végre egy olyan csomagolás, ami biztosítja, hogy előttünk senki nem nyitotta még ki a kiválasztott rúzst! (+1*) Sőt, eszköz nélkül garantáltan ki sem nyitható. A rúzs maga is egy matt házba lett csomagolva, ami a tervezőt dicséri. De menjünk egy kicsit beljebb... A 05 Nude árnyalatot választottam, ami évszaktól és alkalomtól is függetlenül jól viselhető. Nem szárít, egyenletesen fed, és elég tartós is. A színek pedig kellően pigmentáltak, pompásak, nagy a kísértés, hogy ne csak egy darab kerüljön a kosarunkba. Drogériás viszonylatban valóban kiemelkedő az MF rúzsok minősége, ezért minden csillagot megkaphat.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 23.

sziluetta

2017. június 2.

A második "igazi rúzsom", mert kellett egy természetes, így egy kis segítséggel rátaláltam a Nude árnyalatára. Nagyon kellemes, szép színű, nem szárít, és igazából egész tartós, én szeretem, nagyon hozzánőtt a szívemhez. :)

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

larka95

2017. május 30.

Gyönyörű szín, tartós hatás. Imádom!!

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Gyönyörű szín, tartós hatás. Imádom!!

cicafun

2017. május 25.

Elmondhatom, hogy a hazai drogériákban fellelhető rúzsok közül nálam a Max Fator rúzsai váltak be leginkább. A Nude árnyalat van meg, amiben megtaláltam leginkább hozzám illő nude színt. Nagyon közel áll az ajkaim eredeti színéhez, tipikusan egy My lips,but better árnyalat, ami sok mindenkinek jól állhat. Nagyjából egy barnás-mályvás színnek tudnám belőni, az ajkakra felkenve tényleg nagyon természetesnek hat. Matt terméknek árulják, de olyan jellegű mattságot ne várjunk tőle, mint egy folyékony rúzstól. Cserébe viszont nagyon szépen terül az ajkakon, egyáltalán nem szárít, nem ül be az apró ráncocskákba. A tartóssága nude árnyalathoz képest egész jó. Az illata olyan, mint a többi Max Factor Color Elixir rúzsé.

cicafun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

nusysan

2017. május 20.

A Nude árnyalatot szereztem be végre, miután hetek óta a gondolataimban volt. Egyáltalán nem érződik a mattsága, olyan semi-mattnak mondanám kinézetre is, de nagyon kellemes viselet. Az ára kicsit húzósabb drogériás viszonylatban, de szerintem megéri. :)

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

erika81

2017. április 8.

05 Nude árnyalatot vettem meg még a megjelenésekor. A színe gyönyörű, viszont én nem szeretem az Elixir rúzsok illatát, ezért megváltam tőle. Nem mondanám mattnak, legalábbis az általam eddig próbált matt rúzsok "mattabbak" voltak és kevésbé koptak.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

kékvelúrcipő

2017. április 6.

Életem rúzsa!!! A NUDE árnyalat olyan, amilyennek megálmodtam, amit már évek óta hajtok tökéletes az árnyalat. Nem szárít, nagyon tartós, nem mászkál el. Ez egy valódi csoda sokkal drágább és hypoltabb márkák rúzsait utasítja maga mögé!

kékvelúrcipő
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

ursus

2017. március 24.

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal :)
Tartós, nagyon jól pigmentált,nincsrepedett száj hatás és nem adja azt a maszk hatású matt finish-t.
Szóval maxipont.
A piros árnyalatot használtam eddig, pedig a visszafogottabb színeket hordom inkább.
Hát ennek gyönyörű színe van; egyáltalán nem közönséges, mint amire többnyire számíthatunk egy élénk piros színnél.
Alig várom, hogy az összes - persze hozzám illő - színt megvegyem :)

ursus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal :)
Szóval maxipont.
Alig várom, hogy az összes - persze hozzám illő - színt megvegyem :)