Aden Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ad-Namah, Módosítva: 2014. április 22.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

A filces tusokban található vízbázisú tintaszál vékony és selymesen puha hegye a szemkontúr minél előnyösebb elkészítése érdekében került kidolgozásra. Precíz vonalvezetést és tartós fedőképességet nyújt.

Vicamici

Korcsoport: >54
2019. február 2.

Tegnap vettem egy ilyen tust, annak ellenére, hogy állítólag már nem gyártják. Az első alkalommal el voltam ájulva tőle, hogy milyen könnyen lehet vele dolgozni, de ma már szárazabb volt. Vagy fogott, vagy nem. Kicsit maszatolódott, kopott, úgyhogy ki is ábrándultam belőle. Estére a szemhéjam is picit viszketett tőle. Vannak ennél jobb termékek is, szerintem nem érdemes megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 2.

Tindelou

2018. július 28.

Érdekes nekem jól működik, szeretem tartós, a nap végére egy kicsit megkopik. De legelább nem kenődik, és nem csip.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

mmartina97

2016. július 31.

Alig fog és maszatolódik,egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 31.

Alig fog és maszatolódik,egyáltalán nem tartós.

Sziszikecs

2016. április 29.

Több féle Aden terméket használok vagy használtam már. A legtöbbel meg is voltam elégedve. Viszont ez Nekem nagyon nem jött be. Nem tudtam szép vonalat húzni, mert hol fogott, hol nem. Nagyon gyorsan kiszáradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Lunita

2013. október 23.

Jómagam egy olyat birtokoltam,aminek arany tokja volt (jó régen, már vagy 10 éve kellékesben vettem) és fekete betűkkel. Sem előtte sem utána nem volt ilyen jó tusom,a színe tényleg kicsit halványabb fekete,de nekem is elég volt a tartóssága,meg hogy fent marad,amíg rajtam van. Nem irritálta a szemem:) Lehetett vele cicás vonalat is húzni,ha azt szerettem volna.Sajnos nem találtam sehol azóta. Kár,hogy drogériákban (dm-rossmi) nincs ilyen márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 23.

Underbelly

2013. szeptember 29.

Első kipróbálásnál nagyon jó volt, erős, határozott színű vonalat tudtam húzni vele. De másodszorra (1 nap múlva) már alig fogott, azóta semmire sem jó.
Maga a kialakítás nagyszerű, mert sokkal könnyebb vele szép vonalat húzni, mint egy ecsetes tussal. Ha még fogna is, tökéletes lehetne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Dynu

2013. március 19.

Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Imádom!

godori

2012. december 25.

Az enyém gyakorlatilag használhatatlan alig fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

Az enyém gyakorlatilag használhatatlan alig fog.

Sephira

2012. november 18.

Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, meg is voltam döbbenve mennyire pozitívan csalódtam ebben a termékben és azon itt mennyire lehúzták. :O
Nem volt nekem másfajta filces tusom, tehát összehasonlítási alapom sincs. Ami most megvan nagyon régen vettem tini koromban mikor nem volt pénzem márkásabb termékekre. Kezdő "tusozó" voltam, rendes ecsetes vagy vastagabb végű tussal nem is mertem volna próbálkozni, hogy esetleg ügyetlen leszek vagy elfolyik. Mivel a "rendes" tusáról jókat hallottam megvettem akkor ezt a faját. Nem sokat használtam, 1-szer vagy 2-szer, nekem nem volt szürke hanem teljesen fekete, szép, pontos, precíz, vékony vonalat tudtam vele húzni, nekem tartós is volt pedig akkoriban hírből se hallottam szemhéjalapozóról. Csak aztán elfelejtődött, ceruzát használtam inkább főleg nappalra nem nagyon tusoztam annyira nem érdekelt. Majd mostanában belejöttem jobban a tus használatba, bátrabb lettem a sminkelésben, vettem különböző tusokat, ecsetest, vastagabb végűt (bár van külön vékony tus ecsetem mindenhez azt használom és vastagítom ízlésem szerint a vonalat). Ott kallódott valahol ez a filces, megtaláltam. Mivel azóta olvastam itt meg máshol más márkák filces tusairól hogy valaki kézhez kapta nem volt színe vagy halvány vagy fekete helyett szürke volt vagy hamar kifogyott, így ennél is arra számítottam hogy mivel régi, több éves biztos már nem jó. Kipróbáltam kezemen, meglepődésemre szépen fogott, fekete színű volt, intenzív. Használtam is nemrég pár hete, nagyon szép vonalat tudtam vele húzni és tartós is volt egész este, nem mászott el de könnyen le tudtam szedni. Lehet azóta változott vagy vannak hibás darabok, az enyém évek múltán is hibátlan! És akkor kevesebbe is került mint most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

angelscrime

2012. november 2.

Botrányosan rossz, még az alap sem segít rajta, szétkenődik-folyik, alapjáraton is szürke a színe, nem fekete. Talán az egyetlen pozitívum, hogy nem irritálja a szememet, az lett volna még a hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.