Aden Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nevaneva, Módosítva: 2022. augusztus 3.

Ár:   1990 Ft

Szempillaspirál alap, mely tökéletesen előkészíti a szempillákat és fokozza a szempillaspirálok hatását. Külön hangsúlyt fektet a pillák dúsítására, hosszításra, de képes formázni, és göndöríteni is azokat.

Tengeri eredetű kollagén fehérjét és hidratáló mézkivonatot tartalmaz. Multifunkcionális összetétellel dúsított, gondoskodik a vékony és gyenge szempillákról. Javítja és erősíti azokat, valamint elkerüli és csökkenti a szempillaspirál gyakori használatának következményeképpen kialakuló károkat is. Már az első használat után is szemmel látható a változás. 30 nap használat után a szempillák hossza 43%-kal, vastagsága 40%-kal növekszik.

Vegán

k.boglarka

2021. november 2.

A szempilla hosszabbítás ügyében egyenlőre nem tudok nyilatkozni. Viszont amit eddig tapasztaltam vele kapcsolatban, teljesen elégedett vagyok. Szépen szétválasztja a pilláim, nagyobbak hangsúlyosabbak lesznek tőle. Ára is teljesen korrekt. Ha elfogy biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

Xanacska

2021. október 2.

Update:
Most fogyott el, abszolút meg vagyok vele elégedve. Valóban nőttek tőle a pilláim, szemmel láthatóan hosszabbak, mint a használat előtt. A vastagodást nem vettem észre, hosszútávon.
Engem meggyőzött, meg fogom venni. Jár az 5 csillag.

2021. július 26.:
Megnyertem a tesztelési lehetőséget, már 3 napja használom. A hosszító és dúsító hatását érzékelem, valóban sűrűbb és vastagabb pillákat kölcsönöz. Miután felkenem, hagyom picit száradni a pillákon, kb 10 percet, csak utána kenem fel a fekete spirálom, mert nekem így hozza a maximális hatást. Kíváncsian várom az ígért szempillanövesztő hatást is, ezért egyelőre csak 4 csillag, mert az azonnali hatást látom, a hosszútávút még természetesen nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

Update:
Engem meggyőzött, meg fogom venni. Jár az 5 csillag.

2021. július 26.:

D0rkaa

2021. szeptember 17.

Tesztelésre kaptam. :)

Nagyon elégedett vagyok vele, megadja azt az elvárt "valami plusz" érzést! :)
Nem potyog, szépen szétválasztja a pillákat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Tesztelésre kaptam. :)

Nagyon elégedett vagyok vele, megadja azt az elvárt "valami plusz" érzést! :)
Nem potyog, szépen szétválasztja a pillákat.

BLili

2021. szeptember 5.

Tesztelésre kaptam, közel másfél hónapja használom. Sose használtam még hasonló terméket.
Pozitívum, hogy nem pereg, maszatolódik el tőle a szempillaspirál. Ugyanolyan fixen áll fél nappal később is.
Viszont a kinézeten nem tapasztaltam változást. Igaz, a Maybelline spirálom eleve tökéletes, szinte műszempilla hatású pillákat csinál. És azt sem vettem észre, hogy hosszabbak vagy erősebbek lettek volna tőle a pillák.
Viszont egyáltalán nem kenődik el tőle a festék, esőtől se. Úgyhogy szerintem nagyon hasznos termék. És még mindig új, hogy fehérre festi a pilláimat. :)
Én meg szoktam várni egyébként, hogy először ez megszáradjon és utána használom a spirált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

v1v13n

2021. augusztus 27.

Tesztelésre kaptam a terméket. Lovely Pump up szempillaspirállal használtam. Valóban hosszabbít, de minimálisan csomós, ami friss, még nem szárazabb spirálnál nem nagy hátrány. Azonban, ha a spirál már száraz, akkor borzasztó eredményt ad. Összességében "friss" termékkel együtt használva jó, és láthatóan segít, más esetben inkább csak ront a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Bloom

2021. augusztus 17.

Tesztelésre nyertem a terméket, elégedett vagyok vele. Valóban dúsabb és íveltebb szempillákat kölcsönöz, bár fehér színét nem mindig fedi be 100%-ban a szempillaspirálom - pedig szoktam várni egy kevés időt az alap használata és a spirál felvitele között. Ez lehet a szempillaspirál hibája (AVON SuperShock-ot használok), de régebben használtam egy áttetsző színű szempillaspirál alapot, azt viszont jól befedte - így ezt a termék rovására írom. A "javító és erősítő" hatásról még nem tudok nyilatkozni, mert nem régóta használom a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Elisaday

2021. augusztus 16.

Update: plusz egy csillagot adtam neki, mert pár hét használat alatt, mintha jobb lenne a saját szempilláim állaga. És ennek tudom be. Plusz tényleg látványosan dúsít és ez akkor szembeötlő, ha napokig ezt használom spirálozás előtt és utána pár napot kihagyok. Sokkal többet kell a spirállal szórakozni nélküle. Hajlok felé, hogy megveszem, ha elfogy.

Nem szoktam spirál alapot használni, ezért nagyon kíváncsi voltam rá. Tesztelésre kaptam. Először meglepett a színe. De jól látni, hogy hova keni fel az ember. A keféje nekem nagyon bumszli. Egy keskenyebb fejű kefével jobban el lehetne érni az összes szempillát. Ennyit a külalakról.

Az alap maga jó. Szerintem látványosan dúsítja a szempillákat. Féltem, hogy rászárad a szempillára és utána nehéz lesz a spirállal dolgozni, de egyáltalán nem. A spirálból utána elég egy réteg, lehet, hogy így a spirál tovább tarthat, mert kevesebb kell belőle. Még a "póklábasításra hajlamos" spirál se lesz az tőle. Szépen szétválaszt és dúsít. a hosszával kapcsolatban nem láttam változást. Kíváncsi leszek, hogy hosszútávon növeli-e a szempillák hosszát. Nem tartom csodaszernek, de tényleg látványosan dúsít és összességében pozitívak a tapasztalataim.

Ha hosszútávon pozitívan hat majd a szempillákra, akkor talán rendszeresen használnom. De így 2 hét tapasztalat után azt látom csak, hogy jó, hasznos darab, de, ha épp nem használom, se hiányzik annyira, hogy megvegyem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

VanitySmurf

2021. augusztus 4.

Tesztelésre kaptam a terméket és már kb. 2 hete használom. Előtte még soha sem használtam hasonló primert. Féltem tőle, hogy a szempillaspirál fekete színéből szürkét csinál, de ez szerencsére nem így történt. Összességében nagyon jó primer. Szétválasztja és ívet ad a pilláknak. Sokkal látványosabb, mint ha csak sima szempillaspirált használnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Alsace

2021. július 29.

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm!
Körülbelül másfél hete használom, az első pillanattól fogva megkedveltem. Nagyon szuper a kefe, könnyen felviszi a terméket a pilláimra, már ekkor látni a növelő hatását. Várok egy kicsit, miután már nem olyan durván fehér, felkenem a fekete spirált. Eddig egy primert használtam csak, de az nagyon összetapasztotta a pillákat, szerencsére itt ilyen nem fordult elő egyszer sem.

Tetszik a kis marketing is, mintha tényleg szebb pilláim lennének, de amióta (fél éve) koffein szérumot használok a reggeli duzzanat csökkentésére, már eleve hatalmasat nőttek a pilláim. Szóval én megelőlegezem az öt csillagot, mert még ha nem is hat erre, akkor is szuper primer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 29.

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm!

Fiszuli

2021. július 28.

Tesztelésre nyertem, amit nagyon köszönök! Azt hiszem napra pontosan egy hete hozta a futár és azóta folyamatosan használom a Catrice False Lashes szempillaspirállal. Sosem használtam még semmilyen szempillaspirál alapot, viszonyítási alapom így nincsen, azt viszont tudni kell rólam, hogy egy szempillaspirálnak sincs velem nehéz dolga, mert a természet dús és hússzú szempillákkal áldott meg, talán az ívükkel kapcsolatosan nyújthatnék csak be kifogást a gyártóhoz, de persze nem teszem. Ez az alap egy piszok jó találmány, valóban méginkább dúsítja a szempilláimat, és látványosan emeli és/vagy íveli is őket. A hosszukon különösebb változást nem vettem észre, de ez már így nem is lényeges. Látványos a változás, amikor felkerül rá a Catrice spirál, nagyon szépen kinyílik a tekintetem. Nem áll össze tőle a pillám, nem csomósítja a festéket sem, nem nehezednek a szempilláim sem. Nagyon szépen áll rajta a Catrice spirál. Minden tökéletesen patent. Lemosáskor sincs nehéz dolgom,m pikk-pakk minden ugyanúgy lejön már a micellás víztől is. Irritációt, allergiás reakciót, viszketést, pirosságot, semmit sem tapasztaltam. A tubus picike, így a kefe aránytalanul nagynak tűnhet, én mulya is vagyok ráadásul, de nem igazán kenem vele össze magam és nagyon könnyű vele dolgozni. Pikk-pakk fel lehet vinni és lehet fehér szempillákkal pózolgatni a tükör előtt, míg fel nem kerül rá a másik spirál. Az én kenceficézési rituálémat nagyjából egy perccel toldja meg, ez teljesen vállalható. Ahogy olvasom, hosszabbtávú jótékony hatásokat is lehet tőle várni, kíváncsi leszek rá, nem tudom, hogy az én szempilláimhoz mit tud még hozzátenni erősítés és táplálás szempontjából, de ígérem, ha bármilyen változást tapasztalok, akkor frissítek. Köszönöm, hogy kipróbálhattam. Remélem sokáig tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Soluble Collagen, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Honey, Sodium PCA, Hydrolyzed Elastin, Glycogen
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol