Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2012. április 1.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Az INCI lista végén a fényvédő összetevők szerepelnek. Ezek mennyisége: 0.1 % Octocrylene, 0.05 % Avobenzone

csibike100

2016. augusztus 4.

Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik és az illata is nagyon finom (bár a magnóliás marad a kedvencem, de ez se rossz).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

KuliKali

2016. május 11.

Nem tagadom,nem szeretem a kézkrémeket,ezzel is ugyanaz a gondom mint a többivel,hogy nagyon lassan szívódik be.Viszont elképesztő gyorsan és nagyon jól hidratál,fantasztikus az illata,bár amit megfogok az is illatozni fog. Árat nem tudok,ajándékcsomagba kaptam egy testápolóval és egy szivaccsal együtt,még évekkel ezelőtt,ennek ellenére a kézkrém mit sem vesztett a minőségéből,míg a szivacs darabjaira hullott használat nélkül.
UP:mostanában esténként már az ágyban ezzel kínzom magam.Ha eltalálom a mennyiséget,hamar bbeszívódik,ha nem akkor elkezdek izzadni :DD Nagyon jól hidratál,és az illata még mindig a kedvencem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Teniko

2015. december 30.

Jól hidratál, finom illattal. Télen kicsit kevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Jól hidratál, finom illattal. Télen kicsit kevés.

Hamibogyi

2015. január 10.

Ez életem legjobb kézkréme! Évek óta használom, akármi történt a bőrömmel-berepedt, beszakadt- bekentem este, és reggelre valami hihetetlen módon regenerálta a sérült bőröm! Amellett, hogy pihe-puha lettem, és az illata mennyei! Sajnos úgy tűnik befejezték a gyártását, nem tudom mi lesz ha elfogy a készletem....Akinek maradt még, becsülje meg :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 10.

PetraRéka

2014. október 13.

Nagyon-nagyon jó krém!Isteni illattal.Hatékony!Drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

Nagyon-nagyon jó krém!Isteni illattal.Hatékony!Drága.

Vikucka

2014. január 28.

Nagyon tetszett és tetszik az illata. Ahogy felviszem, csíp, de lehet, mert túlságosan száraz, repedezett a kezem. Egy krémnek jó, de különösebb hatással nem volt rám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

rakaczaiby

2013. július 18.

Akciós volt, azért ruháztam be, mert egyébként elég gáz az összetétele. Én éjszakára használom, most látom, hogy fényvédő is van benne. Semmi különös egyébként, egy sima kézkrém. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 18.

micsii

2013. február 22.

A külcsín tökéletes, viszont a hidratáló hatása csak közepes. Télen szinte használhatatlan, viszont az illata annyira isteni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

malvina

2012. július 1.

Tényleg nem rossz az illata, bár először számomra túl intenzív, és órákig érezni, nemcsak a kézen, hanem a környezetemben is. Hamar beszívódik a krém, viszont ha víz éri, igen síkos tud lenni a kezem, és nehezen lehet lemosni. A hidratáló hatás átlagos, eddig inkább ősszel és tavasszal használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

anita

2012. április 2.

Az illata nagyon üdítő, friss és energizáló. Nem zsíros, hamar beszívódik, a csomagolás szemet gyönyörködtető, de ezen kívül semmi extra. Az Aldo Vandini kézkrémben mindig csak második marad. (de testápolóban lekörözhetetlen!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.