Alfaparf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judyshiffer, Módosítva: 2015. április 26.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolás

Koncentrált összetételű ápoló anyag, amely a legroncsoltabb és leggyengébb hajak belső újjáépítésére szolgál. Használata exkluzív szalonszolgáltatás, amellyel garantálni lehet a globális hajszerkezet megújítást. Új anyagot hoz létre a hajszál belsejében, visszaadja a haj erejét, vitalitását és rugalmasságát.

Kiszerelés: 500 ml

kekszexpressz

2015. június 3.

szőke hajra használtam, többször újravettem de csak az illata és állaga miatt és mert viszonylag jó árban volt, hidratált de pár óra múlva ugyanolyan száraz volt a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

ancsirigo

2014. november 30.

Csodával határos módon, sok-sok szivatás s szőkítés után rendbeszedte a hajam!
Viszont, tudni kell vele leállni, mert egy idő után borzalmasan zsírosít!
Ajánlom azoknak, akiknek hasonló krízisen esett át a haja! :)

Ja, és én az illatát is imádtam! :3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

Csodával határos módon, sok-sok szivatás s szőkítés után rendbeszedte a hajam!
Viszont, tudni kell vele leállni, mert egy idő után borzalmasan zsírosít!
Ajánlom azoknak, akiknek hasonló krízisen esett át a haja! :)

Ja, és én az illatát is imádtam! :3

Melcsibabyke

2014. május 10.

Nekem bevált. Feketére volt festve a hajam és abból lettem szőke. Nagyon károsodott a sok szőkítéstől a hajam. Száraz volt, fénytelen, hullott. Samponjával együtt használva sokat javított a hajam szerkezetén. Szinte teljesen helyrehozta. Elég drága, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Judittttt

2014. április 15.

Ez a balzsam valóban azoknak fog beválni, akiknek valami drasztikus dolgot szenvedett el a hajuk. Akinek simán töredezik, ilyesmi, de semmi különös, azoknak felesleges, és nem is fogják érezni az életmentő hatását. Nekem a gyakori hajfestés szárította a hajamat, majd egy 9%os oxis festés pontot tett úgymond a végére, annyira kiszárította (kallos festék). Onnantól az imádott Kallos hajpakolásaim kevésnek bizonyultak. Ez a hajpakolás bár borsos áron megy, de nagyon érezhető, kézzel tapintható és szemmel látható volt a különbség, amikor ezt használtam. Nagyon durván sűrű az anyag amúgy. Hát én nagyon szeretem azóta újra is vettem mióta kipróbáltam mert tényleg nagyon hatásos. Azoknak ajánlom, akiknek kémiailag kezelt hajuk van és nagyon erős segítségre van szükségük.

Ezt a régi kiszerelésű midollo-t tényleg nem gyártják már, viszont van utódja, én most azt vettem meg. Nem ennyire brutális módon sűrű, de ez is nagyon hatásos! És ez ráadásul mindenféle parabéntől mentes is!: ) Az illata is más, nem ez a frissen nyírt fű szag hanem inkább parfümös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Szundikacica

2014. április 8.

Nekem ez az abszolút 5 csillag, rendbe tette a hajam, pedig iszonyúan tört, mióta ezt használom azóta tudom növeszteni! Nem tudom mit fogok csinálni nélküle, mert már nem lehet kapni, kifutó termék...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

Szirisz

2014. április 7.

Borzadalom.Mintha semmit nem használtam volna a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 7.

Borzadalom.Mintha semmit nem használtam volna a hajamra.

eperke24

2013. augusztus 30.

A hajam puha lett tőle, de ugyan olyan gyenge, és törik. Én ennyiért többet vártam tőle. Ezt egy olcsóbb balzsam is megteszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

molyocska1

2013. június 19.

Ezt használom évek óta! A fodrászomtól lestem el! :)
Istenien meglágyítja a hajat, könnyű utána kifésülni és nekem teljesen rendbe hozta az eltöredezett hajvégeket! Csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 19.

Ezt használom évek óta! A fodrászomtól lestem el! :)

soiree

2013. február 4.

Nagyon sokáig használtam ezt a pakolást, én azoknak ajánlanám, akiknek valami drasztikus dolgot szenvedett el a hajuk és nagy segítségre van szüksége. Nekem egy rosszul sikerült dauer végezte ki a hajam, nagyon kifésülni sem lehetett, mert tincsekben szakadt le. Na, ő rendbe hozta, nagyon szerettem. Az illatát is. Rendesen beépül a hajba az illat, a fodrászom is mondta, hogy érzi.
Ahogy judyshiffer is írja, neki is megviselt volt a haja és bevált neki. Több ismerősöm kipróbálta felbuzdulva azon, ahogy megérintették a hajam, mivel nem mellékesen nagyon puha és selymes volt, de nekik nem vált be annyira, mert különösebb gondjuk nem volt a hajukkal.

Ja és a samponját is használtam, ugyanez a véleményem arról is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Ja és a samponját is használtam, ugyanez a véleményem arról is. :)

Eduska

2012. december 24.

Ez egy csoda. Bár nem mindegy hogy használjátok. Nekem meg van az egész termékcsalád és először megmosom a hajam a samponjával, majd a törölközőszáraz hajamra tincsenként felviszem ezt a pakolást, mint egy hajfestéket, utána egy szatyorral, vagy zacskóval lefedem az egész fejem és hajszárítóval 10 percig melegítem, utána hagyom szép lassan kihűlni és lemosom. Ezután jöhet a hajvégápoló vagy a hozzá tartozó spray a még nedves hajra és szárítás:)

Hát ezt nem gondoltam volna, de az Alverde balzsamjával, még ennél is jobb hatást tudtam elérni,ráadásul nem is kicsit, hanem olyannyira, hogy ezzel már nem fogok többet vacakolni... elmegy vele egy óra, az Alverdét meg elég egy percig hatni hagyni és már kész is és a végeredmény is sokkal jobb. Azt hiszem kihoztam a hajamból a maximumot:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Glycerin, Butylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.