Alkmene

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: polkadot, Módosítva: 2013. július 16.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

blondie95

2019. április 30.

Az miert van h ebben van paraben, ha jol latom?! Pont azert valtottam az Alkmene termekcsaladra (hajszesz, tonik stb) mert veganok es paraben, szilokon es asvanyiolaj mentesek. Ez meg???? Meg nem hasznaltam, csak itt nezegettem a markatol meg mik vannak, de ennek az összetevoi egyböl szemet szurtak. Csalodas :((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

nika117

2015. augusztus 25.

Sajnos kipirosodtam tőle, irritált. Változást nem vettem észre az arcomon, de anyukámnak használ, és szép, sima tőle az arca.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

livaj0829

2015. április 1.

Nekem valamennyit segített, de az árát nem éri meg mert nem nyújtott tartós megoldást. Nagyon, nagyon zsíros, gondolom mert éjszakai, és elég kellemetlen illata van. Sajnos nekem nem vált be, viszont mivel csak kevés kell belőle, elég sokáig elég (1-2 hónap)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

Hagymavirág

2014. április 28.

Imádom! nagyon szeretem a teafaolajat. Ebben a termékben mindent magtalálok amire a zsíros, száraz, pattanásos börömnek szüksége van. Én a tonikjával használom és nagyon megvagyok elégedve vele.A tonik tisztít a krém meg ápol, nem engedi, h szárítson. Mivel gyaulladáscsökkentő ezért látható eredménye van. Tetszik, h természetes anyagot használ a miteszeres bőr ellen. Én venni fogok ismét! Köszönöm MÜLLER!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.