Alpecin

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hajerősítő sampon érzékeny és viszkető fejbőrre koffeinnel. Erősíti a haj gyökereit, védi a fejbőrt.

Pappetra99

2021. április 27.

Párszor használtam még ,de nekem bevált. Nem találtam eddig olyan ampont még ,amitől másnap vagy két nap múlva ne viszketne a fejem,de ettől egyáltalán nem viszket így nem piszkálom a hajamat és nem zsírosodik be már másnapra a hajam. Szeretem nagyon! Megéri az árát.

Update: hosszú távon sajnos nem használt. Ugyan úgy viszketett a fejbőröm, és talán még szárított is a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

clark

2021. április 12.

Viszkető fejbőrre vettem - nagyjából be is váltja ezt az ígéretet, a viszkető érzés csillapodott. Használatával noha gyorsabban zsírosodott a hajam, de érezhetően hidratáltabb volt a hajam és fejbőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

agi.21

2021. március 25.

Én hajhullásra vettem, ez az első olyan sampon amit be tudtam illeszteni a rendszeres hajmosási rutinba. Az elso olyan sampon hajhullasra, ami nem zsirositotta el a hajam. Kicsit talan jobban szarit a kelletenel, figyelni kell hogy a haj tobbi reszet ne torje szet. Nekem az valt be, hogy kb kethetente egyszer ezzel mosom, rajta hagyom 1-2 percig, ad egy kis loketet a hajhagymaknak. A fejbort kicsit szaritja talan, de nekem nem volt zavaro a merteke. Osszessegeben en szeretem, masodik flakonnal hasznalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Kisviola

2021. február 17.

A hideg időben évek óta előfordul,hogy picit viszket a fejbőröm és minimálisan korpásodik is.Azonban most a szokásosnál is jobban viszketett,és a műtétem miatt rettentően hullott a hajam,így örültem amikor megtaláltam a sampont.Hát az öröm kb csak addig tartott.Elkezdtem használni,és SEMMIT nem segitett a viszketesen,jobban zsírosodott tőle a hajam,mint valaha,és észre vettem hogy száritja a fejbőröm ,nagy korpa szerűségek jelentek meg a hajamon.
Pénzkidobás!
Végül elmentem bőrgyógyászhoz aki csepp oldatot írt fel,parszor bekentem vele a fejbőrt és elmúlt a viszketés,és hajhullas is mérséklődött.(A cseppekkel egyidőben a dm sajat markas hajvitaminját is elkezdtem szedni.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Pénzkidobás!

ZsofiaLoren

2021. január 19.

A sima Alpecin nagyon szárította a hajam, így nagy reményekkel próbáltam ki ezt. Sajnos annyira viszketett tőle a fejbőröm, hogy pár használat után tovább adtam. Más sampon, amit használok jelenleg, nem okozott ilyen gondot, így biztos hogy ettől volt a viszketés. Mivel csak pár alkalommal használtam, így nem tudom, hogy valóban hatásos-e. Sajnos nekem ez így 1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Daloca

2020. november 4.

Páromnak nagyon bevált, megállította a hajhullást. A sampon mellett használja a hajszeszt is. Nagyon szeretem ezt a sampont, viszont hozzászokott a fejbőröm, így időnként lecserélem. Most a Nizorallal együtt használom. Először ezzel mosom meg, majd a Nizorallal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

vrgdo1991

2020. november 2.

Az eredeti Alpecint nagyon szerettem, de huzamosabb idő után jobban zsírosodott és korpásodott a hajam tőle. Megörültem, hogy van belőle ez a verzió, viszont hatalmasat csalódtam. 3 használat után korpás lettem tőle, repült a kukába arany áron... Soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Viktoria.01

2020. október 20.

Nekem nem igazán jött be. Első használat után mintha kevesebb lenne a korpa, azonban borzasztóan viszket a fejbőröm tőle. Mintha valami allergiás reakcióm lenne a samponnal szemben 🙄😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

anillam

2020. augusztus 23.

A fejbőröm viszketése mérséklődött, nem annyira korpásodik, viszont nagyon hamar zsírosodik a hajam tőle.
Hajhullás ellen nem vettem észre semmilyen pozitív változást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Hajhullás ellen nem vettem észre semmilyen pozitív változást.

SzAngel

2020. június 1.

Kár volt kipróbálni. Nagyon szárít. Az Alpecin kettős hatású társával ellentétben, ettől már hajmosás után kis korpadarabok jelennek meg a hajamban. Növesztő hatása ennek is van, de közel sem annyira jó,mint a kettős hatás samponnak. Alig várom, hogy elfogyjon. Nem újra vevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Zinc PCA, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.