Alpecin

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hajerősítő sampon érzékeny és viszkető fejbőrre koffeinnel. Erősíti a haj gyökereit, védi a fejbőrt.

Tirana

2020. február 15.

Most használom a 2. flakonnal, ezidő alatt halántéknál a hajam teljesen vissza nőtt, a lapocka alá érő hajam most már majdnem a fenekemig ér, a fejbőr viszketés teljesen megszűnt. A korábban meglévő korpa és apró hólyagok is a múlté lettek. Drága, de megéri, imádom. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

zdoreebaba

2019. december 21.

Egyik ismerősünknek sikerült 1500 forintos áron beszereznie Németországból, így rendeltünk tőle két darabot biztos, ami biztos alapon. Kár volt, mert nem olyan jó, mint a C1-es koffein sampon. Ez kimondott érzékeny, viszkető fejbőrre van. Bátyámnak sajnos se nem mulasztotta el a viszketést és a korpásodást és se nem erősítette a hajat sajnálatos módon. Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy a reklám egy dolog. Sok hűhó semmiért. Hatása nem sok. Nálam sem csinált semmi extrát, pedig elvártam volna legalább azt, hogy csökkentse a hajhullásomat és erősítse a hajhagymákat. Olcsóbban jutottunk hozzá, mintha boltban vásároltuk volna, de így is pénzkidobás volt. Aki teheti térjen vissza a C1-re...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

AlmásiKriszta

2019. november 19.

Egyik napról a másikra lett nagyon száraz és viszkető a fejbőröm, majd megjelent az apró, vállra hulló korpa is. Soha nem volt még ilyen, nem is tudtam mit kezdjek vele, először gyógysamponnal kezdtem, majd ezzel próbálkoztam. Sajnos nem olvastam véleményeket előtte... nálam ugyanaz, amit többen írtatok. Csak még szárazabb lett a fejbőröm, azaz marad a viszketés és a korpa is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 19.

Ivy1986

2019. október 13.

Én is nagy reményeket fűztem hozzá,de olyan mint ha még durvább korpát okozott volna, és ugyanugy nagyom viszket a fejem is. Sajnálom, kárba nem vész mert a párom elhasználja,csak bizakodó voltam h csodaszer lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Babooca

2019. augusztus 27.

Szerintem ez a legjobb Alpecin sampon. A száraz, vékonyszálú hajamat nem bántja, nem gubancolja, míg a C1 verzió nagyon. Az illata kevésbé erős, mint a másiké. Ha ezt használom nem zsírosodik olyan hamar a hajam. Már 3. alkalommal veszem újra, szerintem tökéletes. Sokat nőtt és erősödött a hajam ősz óta, mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

audreyenn

2019. július 18.

Az én hajam és fejbőröm nagyon szereti. Nem zsirosodik annyira, nem viszket. Dús, krémes a habja, imádom tényleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

sezi

2019. június 13.

Korpás, viszkető fejbőrre vásároltam meg. Az illata számomra kegyetlen. Nagyon erős, és hajmosás után is érezhető az illat. 1-szer tudtam csak használni. Első használat után ugyanúgy viszketett a fejbőröm. A korpán se segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

lauraszolloskei

2019. május 26.

Néhány hónapja kezdett nagyon viszketni a fejbőröm (de korpás nem igazán volt a hajam), amit rendszeresen sebesre vakartam. Már az elő használat után javult a helyzet, 1 hónap után pedig kb. teljesen megszűnt a viszketés. Viszont a hajam nem igazán szereti, nagyon szárít, ezáltal nehezebben is kezelhető, hiába használok bőségesen balzsamot. Az illata se túl jó, de legalább hamar elillan. Végülis teszi amit ígér, de valószínűleg kísérletezem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

katapillango

2019. május 25.

A száraz korpásodásomat megszűntette. 👍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

A száraz korpásodásomat megszűntette. 👍

zorkovics

2019. május 24.

Problémás fejbőrömre vettem,már sokadik samponként,de semmit nem javított a helyzeten.sőt,már hajmosás után elkezdett égni a fejem.kuka..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.