Alpecin

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hajerősítő sampon érzékeny és viszkető fejbőrre koffeinnel. Erősíti a haj gyökereit, védi a fejbőrt.

Babooca

2019. augusztus 27.

Szerintem ez a legjobb Alpecin sampon. A száraz, vékonyszálú hajamat nem bántja, nem gubancolja, míg a C1 verzió nagyon. Az illata kevésbé erős, mint a másiké. Ha ezt használom nem zsírosodik olyan hamar a hajam. Már 3. alkalommal veszem újra, szerintem tökéletes. Sokat nőtt és erősödött a hajam ősz óta, mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

audreyenn

2019. július 18.

Az én hajam és fejbőröm nagyon szereti. Nem zsirosodik annyira, nem viszket. Dús, krémes a habja, imádom tényleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

sezi

2019. június 13.

Korpás, viszkető fejbőrre vásároltam meg. Az illata számomra kegyetlen. Nagyon erős, és hajmosás után is érezhető az illat. 1-szer tudtam csak használni. Első használat után ugyanúgy viszketett a fejbőröm. A korpán se segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

lauraszolloskei

2019. május 26.

Néhány hónapja kezdett nagyon viszketni a fejbőröm (de korpás nem igazán volt a hajam), amit rendszeresen sebesre vakartam. Már az elő használat után javult a helyzet, 1 hónap után pedig kb. teljesen megszűnt a viszketés. Viszont a hajam nem igazán szereti, nagyon szárít, ezáltal nehezebben is kezelhető, hiába használok bőségesen balzsamot. Az illata se túl jó, de legalább hamar elillan. Végülis teszi amit ígér, de valószínűleg kísérletezem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

katapillango

2019. május 25.

A száraz korpásodásomat megszűntette. 👍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

A száraz korpásodásomat megszűntette. 👍

zorkovics

2019. május 24.

Problémás fejbőrömre vettem,már sokadik samponként,de semmit nem javított a helyzeten.sőt,már hajmosás után elkezdett égni a fejem.kuka..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

NickyFerrum

2019. május 13.

Kellemes sampon, de a viszkető fejbőrt sajnos nekem nem javította.
A hajam viszont szép tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Kellemes sampon, de a viszkető fejbőrt sajnos nekem nem javította.
A hajam viszont szép tőle.

Pappetra99

2019. április 14.

Párszor használtam még ,de nekem bevált. Nem találtam eddig olyan ampont még ,amitől másnap vagy két nap múlva ne viszketne a fejem,de ettől egyáltalán nem viszket így nem piszkálom a hajamat és nem zsírosodik be már másnapra a hajam. Szeretem nagyon! Megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

doori60

2019. március 14.

Érdekes, hogy viszkető, érzékeny fejbőrre van, nekem ennek ellenére elkezdett korpásodni tőle a fejbőröm. Önmagában is kipróbáltam és balzsammal együtt is, de a korpa minden esetben jelentkezett, pedig egyáltalán nem hajlamos rá a fejbőröm. Miután sampont váltottam ez a probléma meg is szűnt. A sima változata nekem jobban bevált, csak szárította a hajamat, ezért próbálkoztam ezzel. Cserébe most korpás is, meg száraz is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

elfi777

2019. január 18.

A termék a fejbőr hidratálását és nyugtatását ígéri, a reklámokban szépen előadják, hogy a szárazság miatt viszkető és korpás fejbőrnek tud segíteni.
Ebben szenvedek már bő 20 éve, tényleg mindenféle kenceficét, pakolást, olajat, ingyombingyomot kipróbáltam, de egyik sem segített.
A termék: próbáltam már alpecint, nem voltam elájulva. Ettől sem vagyok, sajnos. Ótvar erős, férfias a szaga, bár tény, jól felhabzik már az első mosásánál is, ami ritka nálam. Tisztít korrektül. De pont azt nem végzi, amit ígér: nem hidratál, viszont szárít, és kellemetlenül nagy plakkok képződtek a fejbőrömön tőle. Néha olyan erős viszketéshullám tör rám, hogy véresre tudnám kaparni magam. Hatalmas korpadarabok válnak le folyamatosan, közben a hajam szétáll, száraz. Balzsam nélkül esélytelen használni, de még az sem bírja elnyomni ezt a pasi szagot, ami amúgy nem lenne rossz, de elképesztően tömény, elfedni képtelenség.
Összefoglalva: amit ígér, azt nem végzi el, ellenben büdös vagyok végig, szárít, mint a fene, a korpából több van, mint a használata előtt. Tisztít, habzik, ennyi a tudománya, ezt egy párszázas sampon is tudja.
Reménykedtem, hiába. Nagyon bosszant.
Még kap utolsó esélyt, hátha csak idő kell, mire átáll a fejbőröm, de pont annyira hiszek ebben, mint az ötös lottó megnyerésében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Reménykedtem, hiába. Nagyon bosszant.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.