Alpecin

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Samponok

"Azok a férfiak, akik sportoláskor mindent beleadnak, gyakran észlelik hajhullás jeleit. Amikor ugyanis az izomzat rengeteg energiát használ fel, az emberi szervezet kénytelen máshol takarékoskodni – például a hajhagymáknál. Hajhullás* veszélye fenyeget. Fizikai megterhelés esetén ezért javasolt az Alpecin Sport koffein sampon használata. A készítmény speciális Alpecin-koffeinből, taurinból és mikrotápanyagokból álló hatóanyag-kombinációjával pótolja a hajhagymák energiaellátását. Ezzel megelőzi a hajhullást."

greliva

2019. december 2.

nagyon nem jött be, borzasztóan bezsírosította a hajam és szerintem jobban is hullik, ráadásul drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

krisztina-g

2019. szeptember 18.

Nem olyan hatásos, mint az Alpecin C1. Túlságosan puhák és lágyak lesznek tőle a hajszálak, és így már nem ad tartást a hajnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

originalthea

2019. július 5.

Jó volt egészen a flakon feléig, onnantól már inkább elkezdett hullani a hajam. De drámaian! Eddig a hibrid jött be, szerintem vissza is állok rá :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

k001

2018. október 31.

Nekem ez a sampon most nagyon bejött. Teljesen jó állagú, minőségű, az illata nem túl férfias. Hajhullás miatt vettem, tele vagyok babahajjal :)
Nem mellesleg nem zsírosít, így akár két napot is kibírok újabb hajmosás nélkül. Nem puhítja el a hajat, így van tartása.
Hátránya, hogy elég drága, és gyorsan fogy, illetve tele van parabénekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 31.

Hátránya, hogy elég drága, és gyorsan fogy, illetve tele van parabénekkel.

Athyna

2018. május 13.

Drámai mèrtèkben hullott a hajam (múltidő), már a negyedik hajmosás mèrsèkelte a hajvesztesègem. Hajbalzsam feltètlen szüksèges. Babahajak láthatóak, kis "szöszöcskèk" Hajszárítót nem merem használni, nehogy ártsak az új hajszöszöknek.
Feltétlen újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 13.

Feltétlen újravevős.

IldikoB

2018. március 8.

Sportolok is, a hajam is hullik számomra ideállisnak tűnt ez a sampon. Sajnos a hajhulláson nem segített de szép tartást adott a hajamnak, valóban megemeli a hajvégeket. Több flakonnal elhasználtam de mivel az eredeti problémán nem segített továbbléptem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Narancs

2017. december 28.

Annyira akartam szeretni, és ugyanazokat a dolgokat tapasztalni, mint amiket leírtatok, de nagyon nem jött be nekem. :( Vékonyszálú, természetes szőke hajamat annyira bezsírosítja, hogy 3 nap helyett 2 naponta kell mosni. Tesztelgette, mostam mással, így biztosan ő a hunyó. Maradok a sima alpecinnél, azzal nem volt ilyen gondom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

b0rzi

2017. október 7.

Hát én nem sportolok, viszont a hajam hullik, és gondoltam adok az alpecinnek még egy esélyt, ha már a sztársamponjuk nem vált be.
Ezzel a samponnal konkrétan egy hétig vállalható a hajam :D más kérdés, hogy 1 hét után a fejbőrömnek igencsak diszkomfortérzete van...
Csikorgósra mossa a hajat, a tövét megemeli, kevés is kell belőle mert jól habzik, rendszeres használat után a hajmosás közben kihulló hajszálaim száma csökken, bár ha nedvesen fésülöm, mondhatni, "bepótolódik".
Nem tudom eldönteni, hogy újravenném-e, de azért adok egy 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Nem tudom eldönteni, hogy újravenném-e, de azért adok egy 5 csillagot.

ssyakaky

2017. április 14.

rendszeresen sportolok, ezert valasztottam ezt a sampont, bár nem tudom mennyire fugg ettől, vagy mennyire marketing fogás. mindenesetre eddig bevált. másfél hónapja használom, megjelentek már apró babahajak, a hajtoveket megemeli, sokkal dusabbnak hat a hajam. az illatat nagyon szeretem. viszont kicsit szarit, ezert csak a hajtovekre szoktam felvinni, és kötelező utana a balzsamozas. ettol függetlenül szeretem, ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Lapetite01

2017. március 17.

Nagyon jó sampon, bár sajnos nem kíméletesek az összetevői.
Amit szeretek benne az az, hogy szuper tartást ad a hajamnak, és egyáltalán nem zsírosodik tőle! Igaz, egy kicsit csikorgósan tiszta lesz, ezért egy kis balzsammal lágyítanom kell, de utána nagyon szépen megemeli a hajtöveket. Vékony szálú hajúaknak nagyon ajánlom!
Alpecin koffeinest cseréltem le erre, nem bántam meg! Biztos, hogy ezt fogom használni hosszú távon is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 17.

Nagyon jó sampon, bár sajnos nem kíméletesek az összetevői.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Calcium Gluconate, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol, Biotin

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.