Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: dio14, az összetevőket feltöltötte: jud678, Módosítva: 2014. május 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A bőrnek természetes, friss, enyhén színezett arcszínt ad, és egyúttal feszesíti is azt.

7ot

2015. november 5.

Nagyon meglepődtem, amikor kinyomtam a flakonból és megláttam a színét. Oké, hogy színezett, de az a rikító sárga... Biztos, ami biztos, úgy próbáltam ki, hogy nem megyek el itthonról pár óráig. Szerencsére nem színeződött el tőle a fejem és nem olajosodott ki. Az öregedésgátló dumában nem hiszek, de nappali krémnek nekem néha megfelel. Újra nem hiszem, hogy veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 5.

Mindy

2015. augusztus 19.

Jó az állaga, illata, nem viszketek tőle. Engem nem zavar a színe, szeretem használni. Ár/érték arány is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Vanília

2015. június 15.

Nekem nem vált be, maximum kézkrémként tudom használni, bár a narancssárga szín a kezemen sem tetszik. Furcsa az illata, furcsa az állaga, az említett színről nem is beszélve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 15.

Zsu_1985

2014. november 6.

Az illatával, színével még nem is lenne gond,sőt kifejezetten jól esik ez a narancssárga krém a bőrömnek, tényleg elhiszem,hogy karottás,de sajnos közel 30 fele is hajlamos picit kipattogni,ezért az olajos utóérzet miatt, mindenképpen levonok egy csillagot, így nem tudom használni a krémet. Egyébként tökéletes lenne a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

sugarcane

2014. október 18.

Soha többet! Nem hinném, hogy bármire is el tudom használni, szóval valószínűleg a kukában fog kikötni.
Szinte fullad a bőröm ez alatt a borzasztó nehéz krém alatt, egyszerűen nem képes beszívódni, pedig nem kenek fel sokat.
Használata után az arcom felszíne csillog, úszik a tömény zsírban, és mélyen mégis húzódik a bőr, gondolom a benne lévő alkohol megteszi a hatását...
Ez utóbbi "illata" egyébként már felvitelkor megcsap, szinte mást nem is érezni belőle.
A színe meg... Nem is értem, ki akar répaszínű lenni?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 18.

A színe meg... Nem is értem, ki akar répaszínű lenni?

Sz. Csilla

2014. szeptember 5.

Könnyű kis krém, nekem nem olajosodik ki. Sajnos nincs benne fényvédő, ezért nem kap öt csillagot és nekem az illata sem annyira tetszik, de amúgy az állaga és a színe nagyon!

update: nekem nem vált be a hidratáló hatása. Hiába olajos a bőröm, ettől még láthatóan dehidratált is. Sajnos ez a kis krém nem elég nekem. Kár, hogy alkohollal tartosítják... le vonok még egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Paránytrilla

2014. július 29.

Odavagyok az illatáért, csodás a textúrája, gyorsan beszívódik és azonnal hidratáltabbnak érzem tőle a bőrömet. Hamarosan elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

pm2013

2014. július 9.

Igen, igen, igen. Szeretem. Vagyis a bőröm szereti nagyon. :)
Gyorsan felszívódó, kellemes érzetű, illatú krém. A mennyiséggel csak óvatosan...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Igen, igen, igen. Szeretem. Vagyis a bőröm szereti nagyon. :)

Odil

2014. június 20.

Mivel ránctalanítani csak belülről lehet, elnézem neki a blablát, és hidratálóként értékelem ötösre, mert az. Imádom használni, nagyon élvezem az illatát (az elején tényleg pöppet alkoholos, de utána nagyon enyhe, természetes, cseresznyés, érdekes, megunhatatlan), az állagát (pont jó, hamar beszívódik). Azt a hamvasságot, amit hagy eddig kevés hidratálótól kaptam meg, és a hatása nem gyengül, pedig a tubusom közepén tartok már. Nem csípi a szememet sem. A sárgasága hülyén néz ki, de felkenve nem látom, így nem is zavar. Mitesszert, pattit nem okoz, bár hajlamom van rá. Ragyogó, telt és bébiselymi tőle a pofim, szerintem újra fogom venni és szívből ajánlom nektek is megelőzésre és általános boldogításra. Gyártattassék sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

jud678

2014. május 6.

Az illata kellemes, az állaga jó, könnyen beszívódik, nem ragad.
Ennek ellenére inkább azoknak ajánlom, akik nem világos bőrűek, nekem sajnos nagyon feltűnő, de nyáron újra próbálkozom vele, hátha a lebarnult bőrömön beválik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 6.

Az illata kellemes, az állaga jó, könnyen beszívódik, nem ragad.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.