Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 24.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Új összetétel hialuronsavval

A hidratáló krémzselé természetes barna- és zöldalga-kivonattal, valamint ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag tengervízzel biztosít frissítő hidratálást. A hialuronsav 24 órán keresztül biztosít nedvességet a bőrnek, és védelmezi a kiszáradástól. A tisztán növényi ápoló olajok puhává teszik a bőrt. Ápol, akár egy krém és könnyű, akár egy zselé: kiegyensúlyozza a normál- és kevert bőr zsír- és vízháztartását.

(A kétszer szereplő összetevőkből az első ökológiai gazdálkodásból, míg a második hagyományos mezőgazdaságból származó terméket jelöl. A Parfum, azaz illatanyag a termékben természetes illóolajokat jelöl.)

Vegán minősítésű natúrkozmetikum.

Petrappp

2019. november 26.

Iszonyú könnyű állagú, más márkánál még nem találkoztam ilyen jó kis krémmel. Szerintem ideális nyárra nappali krémnek a száraz vagy kombinált bőrűeknek. A termékcsaládból már próbáltam a hidratáló esszenciát, azt is nagyon szerettem. Érzékeny bőrűeknek ajánlom ezt a termékcsaládot, bár az Alverde eddig általam próbált összes krémjéről elmondható, hogy semmi irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

KisTigris

2019. november 23.

Ma vettem mert ki van száradva a bőröm. Elsőre nagyon jól felszívódik, a bőröm puha, nem feszül. Meglátjuk később mit tud.
Up date: pattanásos lettem tőle, elajándékoztam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 23.

Up date: pattanásos lettem tőle, elajándékoztam

suti95

2019. október 1.

Ragacsos érzetet hagy maga után és az illata sem túl kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

Ragacsos érzetet hagy maga után és az illata sem túl kellemes.

Szhojon

2019. szeptember 22.

Szépen hidratál, könnyen beszívja a bőröm. Ár érték arányban szerintem teljesen jó. Az illata nem valami kellemes, ezért egy csillagot levonok belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Momo87

2019. szeptember 4.

Kozmetikus ajánlásával (mint kiderült attól , hogy tág a pórusom és fénylik a fejem nem zsíros hanem vízhiányos a bőröcském) szóval húz feszít feltölt az első 2hétben még sok is volt szóval meg kell találni azt a picike mennyiséget amit bír a bőr mert a zselés állaga miatt picit nehezebben szívódik fel. Én most egy vegán Q10-s krémmel keverem úgy viszem fel arcbőrre! Csodásan feltöltötte az arcom nagyon szép lett szóval most már összeálltunk mennek a csillagok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Ptr

2019. augusztus 23.

Kb 2 hónapig használtam, de a bőröm teljesen tönkrement tőle!
Először az alapozómra gondoltam, hogy nem tett jót neki a nyári forróság, de végső elkeseredésemben minden újonnan vásárolt termék használatát abbahagytam. Valószínűleg nálam valamilyen allergiás reakciót válthatott ki (nem vagyok túlérzékeny), mindenesetre néhány heg még emlékeztet arra, hogy eszembe ne jusson újra használni, maximum kézkrémnek.
Azért se gyanakodtam erre a krémre, mert a kamillás változatát már használtam évekkel ezelőtt, és azzal minden rendben volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Kb 2 hónapig használtam, de a bőröm teljesen tönkrement tőle!

Enci33

2019. május 4.

Kombinált, kissé vízhiányos bőrömre vettem, ami eléggé érzékeny is. A drogériában nem volt sok időm átnézni az összetevőit, de az nem tetszik, hogy alkohol a 3. helyen szerepel. Még nem használom annyi ideje, hogy ez bármiféle irritációt okozott volna. Az első használat során a márka vadrózsás változatához hozzászokva, nagyobb mennyiséget használtam és sajnos nagyon nem akart felszívódni, gondolom ehhez a sok olaj is hozzájárult. Már kevesebbet használok, azt hiszem a mennyiség a lényeg és akkor jó lesz:) Az illatával semmi gondom, sőt kifejezetten szeretem, de sajnos sok olaj van benne és ez egy gél állagú, ill. krémes, víz alapú hidratálóba szerintem nem kellene. Elhasználom, de nálam nem újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Kmetyek

2019. április 20.

Nem igényel túl sok hidratálást a bőröm, így nekem megfelelő. Az arcom puhább és feszesebb lesz tőle, pattanásokat nem okoz. Kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Florelle

2019. március 23.

Nekem tél végén jól jött az extra hidratálás és a tenyeremen eloszlatva a terméket nem hagyott réteget maga után. Enyhén kombinált bőrre bevált, bár inkább tavaszra, nyárra ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Annath

2019. február 18.

Nem szereti a bőröm, mitteszereket okoz nálam. Alapvetően nem rossz krém, az én bőröm ennyire hisztis, mert ha pont jól találom el a felvitt mennyiséget, akkor matt arcbőrt eredményez, bár a homlokom átfénylik nap végére. Az ára nem vészes, kipróbálásra megéri. Sminkelni tudok rá, azonnal beszívja a bőröm, ha sokat kenek fel, nyilván marad egy kis ragacsosság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Maris Aqua, Sodium Lactate