Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 24.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Új összetétel hialuronsavval

A hidratáló krémzselé természetes barna- és zöldalga-kivonattal, valamint ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag tengervízzel biztosít frissítő hidratálást. A hialuronsav 24 órán keresztül biztosít nedvességet a bőrnek, és védelmezi a kiszáradástól. A tisztán növényi ápoló olajok puhává teszik a bőrt. Ápol, akár egy krém és könnyű, akár egy zselé: kiegyensúlyozza a normál- és kevert bőr zsír- és vízháztartását.

(A kétszer szereplő összetevőkből az első ökológiai gazdálkodásból, míg a második hagyományos mezőgazdaságból származó terméket jelöl. A Parfum, azaz illatanyag a termékben természetes illóolajokat jelöl.)

Vegán minősítésű natúrkozmetikum.

ettajames

2021. május 11.

Meglévő szérumaim fölé kerestem egy könnyebb hidratálót.Ami tetszett:a tengeri,frissítő illata. Ami nem: Nem szívódik be rendesen, inkább egy vékony zseléréteg marad az arcomon, ami még húzódik is, a benne lévő alkohol sem hiányzik a bőrömnek. A hidratálása nekem kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

nagyniki66

2021. március 21.

Vízhiányos, de pattanásos bőrömre vettem és IMÁDOM. Eddig minden arckrém, ami jó volt az arcomra, brutál pattanásokat okozott az orromon. Ez az első, ami nem. Nagyon kevés kell belőle, az illata is finom, nagyon gyorsan felszívódik. Én biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

saretta

2021. március 19.

Nagyon vegyesek az érzéseim az alverdével kapcsolatban. a testápolók, kézkrémek, talán még a sminktermékek is tök jók ár-érték arányban, viszont a hajápolói és az arcra való termékei majdhogynem értékelhetetlenek. Szárítanak vagy épp zsírosítanak, nem ápolnak, pontosan az ellenkező hatást lehet velük elérni, mint amit ígérnek. Ennek az arckrémnek a hidratáló hatása elmegy, de egyáltalán nem ad szép bőrképet, sőt, inkább irritációt okoz. Kipirosodik, viszket tőle az arcom és pattanásokat okoz. Pénzkidobás, ennél még a semmi is jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

dorif

2021. március 18.

Az én arcbőröm nagyon nem szerette. Nekem nem szívodott be, zsíros állagot hagyott, nem volt az a kellemes érzés utána, inkább zavart. A szagát a végére teljesen megutáltam, az arcomra már nem is használom, csak testápolónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

ziza27

2021. február 10.

Teljesen véletlenül akadtam rá, nem is arckrémért mentem a kedvenc drogériámba, de 700 Ft-ért nem volt szívem ott hagyni. Az illata uborkás/tengeri moszatos, elég érdekes. Jól terül, mogyorónyi mennyiség elég az egész arcra. A hatása szerintem rendben van, bár picit nehezen szívódik be, de a bőröm puha marad a használata utána. Irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

betti86

2020. augusztus 11.

Nekem nagyon bevált ez a krém. Viszonylag normál arcbőröm van (télen kicsit száraz) és ez pont elég rá kis mennyiségben is. Jól beszívódik, hidratál és sminkalapnak is tökéletes. Nem zsírosodik be tőle az arcom, mint sok más krémtől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

RekaBon

2020. július 2.

Impulzus vásárlás volt, az volt a lényeg, hogy az arckrémnek természetes összetevői legyenek és nem akartam zsíros állagút. Szerencsére ez minden reményt beváltott, azt vettem észre, hogy használatával sokkal kisimultabb az arcbőröm. Pattanásaim sem lettek, pedig hajlamos az arcom a kipattogásra... Így nyáron tökéletes: kényelmes, hidratál és még babőröm is lett, ráadásul az ára is kedvező :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Bearbunny

2020. június 1.

Utazás előtt vettem gyorsan, mert a 400 ml-es CeraVe hidratálóm nem tudtam magammal vinni és kifogytam a mini tárolókból. Eddigi egyik legrosszabbul elköltött 800 forintom. Borzasztó alkoholos szaga van, csíp is, nem hidratál egyáltalán, nem igazán szívja be a bőr, hanem hagy egy filmréteget. Sajnos nem néztem meg eléggé figyelmesen az INCI listát, az alkohol a harmadik helyen van, tehát rengeteg van belőle a krémben. Kidobni nem akarom, de másnak sem adnám, ezt ne kenje senki a bőrére. Talán elhasználom testre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Destiny95

2020. április 14.

Eddig az Alverde más típusú arckrémjeit használtam, aztán legutóbb levettem ezt a polcról. Nagyon jól döntöttem. Ez adja a bőrömnek a leghidratáltabb érzést. Az előző krémeknél mindig kicsit azt éreztem, hogy száraz maradt a bőröm. Újra fogom venni, főleg azért is, mert az összetevői is természetesek. + az illatával nincs gondom, nyilván nem parfüm illatra kell számítani (amit én kifejezetten nem szeretek arckrémnél), hanem kellemes, természetesebb illatra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Petrappp

2019. november 26.

Iszonyú könnyű állagú, más márkánál még nem találkoztam ilyen jó kis krémmel. Szerintem ideális nyárra nappali krémnek a száraz vagy kombinált bőrűeknek. A termékcsaládból már próbáltam a hidratáló esszenciát, azt is nagyon szerettem. Érzékeny bőrűeknek ajánlom ezt a termékcsaládot, bár az Alverde eddig általam próbált összes krémjéről elmondható, hogy semmi irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Maris Aqua, Sodium Lactate