Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vick, Módosítva: 2015. november 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Loona

2015. november 9.

Nekem ez a könnyű kis krém annak idején nagyon jól bevált, reggelente, arclemosás után, alapozó/korrektor előtt használtam. Nagyon zsíros bőröm van, csodát ettől sem vártam, nem is tett, de nem zsírosodott tőle jobban a bőröm, 3-4 órára jól mattított (ennél jobb hatást még nem sikerült semmivel sem elérnem, ezért nem kap levonást. Már csak azért sem, mert ezzel a krémmel a 3-4 óra letelte után sem kezdtem úgy érezni, hogy lefolyik az arcom, és a tenyeremen sem csúszott el az arcom, ha könyököltem), nem lettem tőle pattanásos, mitesszeres; az állaga, illata jó volt (utóbbi nem is volt különösebben számottevő, ami nekem kifejezetten tetszett), és szerettem a tubusos kiszerelést is. Újravenni azonban nem tudtam, mert mire elfogyott, hiába kerestem itthon és külföldön is a dm polcain :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 9.

bogarka

2015. október 11.

A termeket anno reges regen hasznaltam mar, akkor valoban feher reteg, darabokban retegezodott stb...nem volt egy telitalalat. En csak neha hasznalom, ejszakara. Masnapra szepen kisimul a borom es a szaraz hamlasok mrgpuhulnak sokkal jobb ra alapozni. Problemas a borom nem ez fogja megmenteni, de sokkal szebb lesz a borkepem masnapra. Nem ranctalanit nem tuntet el pattanast semmi extra tulajdonsaga nincs, egyszeruen teszi a dolgat, szepek az osszetevoi, gazdasagos es olcso. Ez a megijult krem nem rossz egynek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Hajni212

2014. szeptember 24.

Nekem kevert bőröm van és nekem nagyon bevált.
Amit ígér számomra betartja, mattit, hidratál és puhít.
Ám utóbbi időben nem látom a dm polcain. :(
Talán bevonták a forgalomból?
Pedig ez a legjobb termék számomra.
Azóta sem találok ennél jobbat, ha valakinek lenne ugyanilyen hatású termékötlete, szívesen kipróbálnám. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Nekem kevert bőröm van és nekem nagyon bevált.
Amit ígér számomra betartja, mattit, hidratál és puhít.
Ám utóbbi időben nem látom a dm polcain. :(
Talán bevonták a forgalomból?
Pedig ez a legjobb termék számomra.

Bibi

2014. augusztus 9.

Na vegre! Ez az elso Alverde termek, amiben nem csalodom. Eddig egyik sem valtotta be,amit igert, sot, katasztrofalisan rosszak. Ez sem az a csucskategoria, de hidratal,nem okoz pattanasokat es feltolti az apro szarkalabakat.Tulajdonkeppen csak azert vettem meg, mert le volt szallitva felarra. Viszont az Alverdevel befejeztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

edibaba

2014. június 19.

Sajnos nekem nem vált be, abszolút nem hidratálta a bőröm, inkább egy fénylő viaszos réteget hagyott az arcomon és ráadásul apró pattik is lettek a homlokomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 19.

preszl.t.eva

2014. június 8.

Nagy kedvenc, jól mattit, de hidratál is rendesen, hamar beszívódik. Jól lehet rá sminkelni és nem is drága. Imádom !

update: 3. tubus <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

update: 3. tubus <3

Ági87

2014. április 21.

Nagyon szeretem ezt a márkát de ez a krém sajnos nekem sem vált be :(
Nehezen lehet elkenni, és ragacsos marad utána az arcbőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

Nagyon szeretem ezt a márkát de ez a krém sajnos nekem sem vált be :(
Nehezen lehet elkenni, és ragacsos marad utána az arcbőr.

Mamba

2014. április 5.

Sajnos én is csak Macskhoz tudok csatlakozni. Számomra félelmetesen használhatatlannak bizonyult. Még sose volt ilyen, hogy nem tudtam legalább egy pozitív dolgot elmondani egy termékről, hát eljött az idő.
Nem hidratál, fura fehér réteget képez az arcomon, ami nem szívódik fel, számomra az illata se a legjobb, de mivel natúr nem vártam el tőle. El szerettem volna használni kézkrémként, de úgy se működött. Ugyanúgy jártam vele mint arckrémként, így végezte a kukában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

macsk

2014. március 5.

Nekem nem vált be, nem hidratált rendesen, ráadásul ragacsos réteg maradt az arcomon utána. Az illatát sem szerettem. Váltottam a 24H-s változatára, bár amellett egy másik terméket is használok, mert kombinált a bőröm. Viszont az állaga sokkal jobb, tényleg hidratál, és az illata is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

szederke

2014. február 22.

Nagyon nagyon bejött :) Nagyon jól hidratál, nem szárít, kellően mattit. Az ára is kedvező. Már 2x újravettem. Sminkelni is jól lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sorbitol