Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2018. június 1.

A Bright Eyes szemkörnyéki korrektor - szemsminket megelőző - használatával szemednek ragyogó és élénk megjelenést adhatsz. Segít a szemkörüli karikák, kisebb vonalak, ráncok elfedésében. Üde, élénk tekintetet kölcsönöz.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Vegán.

MesMess

2020. július 5.

Megvettem, mert vegán és kék, gondoltam, valahogy majd takar, vagy nem is tudom. Annak, aki béna a sminkben, mint én, ez abszolút kerülendô. Fogalmam sincs, mit hittem😸de azért jól szórakozok magamon, amikor megpróbál használni. A többiek leírták már: ez egy sûrû, kék krém, sztem inkább szemfesték, nem pedig korrektor. De legalább vegán és olcsó viszonylag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

Szonjo

2019. április 3.

Nem is értem, mi vitt rá, hogy megvegyem, nem hittem el, hogy ez tényleg kék, és nem volt tester kirakva, gondoltam, szipiszupi lesz a szem alatti reggeli frissítéshez. Hát egyáltalán nem. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

minekaza

2018. november 13.

Elsőre a boltban olyan hihetetlenül szörnyűnek tűnt, hogy muszáj volt JOY kuponnal megvennem, és itthon kipróbálnom. Csak a pénzt dobtam ki az ablakon, mert tényleg szörnyű! Nem is értem, hogy gondolták, hogy ezzel a sűrű babakék krémmel el lehet tűntetni a sötét karikákat...egyrészt nem lehet eloszlatni sehogy sem, ráadásul a kékkel marháta ráerősít és kihangsúlyozza az amúgy is kékes karikákat. nem is értem, hogy az amúgy általam tökre szeretett alverde márka fejlesztői ezt hogy gondolták...írok is a dm-nek, hogy azonnal vegyék le a polcról ezt a hitelromboló terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Essie

2018. június 26.

A kezeim került ma a DM-ben ez a korrektor, kipróbáltam a tesztert, és olyat tapasztaltam, mint még soha: ez egy konkrétan kék krémszerű sűrű valami, tisztára olyan érzésem volt, mintha folyékony zsírkrétát kenegetnék a kézfejemen! Nem is tudtam rendesen eloszlatni a terméket, de nagyon kötött a cucc, itthon kellett lemosnom a maradékot, mert a zsepivel nem ment. Szóval, ha valaki ellenállhatatlan vágyat érez aziránt, hogy kék lénnyé váljon az Avatarból, akkor ez a neki való szer, egyébként meg messzire meneküljetek tőle! Minősíthetetlen! (Az egy csillag csak azért, mert a rendszer nem enged nullát, vagy negatív értéket adni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Lactate, PCA Ethyl Cocoyl Arginate

Sorbitol h 1 1

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.