Alverde

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Egységesíti a hibátlan fedést és a magas színvonalú ápolást. Teljesen ápolt ragyogó arcszín, bio jojobaolajjal és organikus shea vajjal.

A könnyed textúra, kombinálva magas szérum tartalommal, amely gondoskodik a bőr tökéles ápolásáért. Láthatóan szebb bőr- napról napra!

Színek: 10 Vanilla & Cream, 20 Caramel & Cream

Witchvortex

2018. augusztus 27.

Egyik kedvencem, igazi téli, hidratáló alapozó, nyáron sajnos leizzadom. Semmi fedése nincs, csak halványan egyenlíti ki a bőr színét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Nancika

2018. április 26.

Egyetértek az előttem szólókkal: nem fed túl erősen (pontosabban szinte sehogy sem), de gyönyörűen egységesít. Szerencsére nekem ezzel nincsen bajom, mert van annyira szép állapotú bőröm, hogy a hétköznapokra ez tökéletes legyen számomra, ha pedig bármilyen programom van, akkor meg úgyis mást használok. :) Én nagyon szeretem, mert könnyű, szép tőle a bőröm azután is, hogy lemosom, kellemes érzetet ad és az egységesítésre valóban tökéletes. Ha valakinek szép a bőre és boltba rohangálós sminket keres, ez a tökéletes választás, viszont ha vannak bőrhibái, egyáltalán nem ajánlom, mert még a boltba se merne kimenni ezzel. Például amikor megjön, automatikusan a sminkes fiókom mélyére süllyed, és más váltja le, mert akkor azért egy-két pati mindig előjön az arcomon, és azzal nem tud semmit sem kezdeni ez a kis kence.

UPDATE: Próbálgattam a tegnapi nap folyamán és építhető. Ráadásul nagyon szépen és kellemesen, úgyhogy elérhető vele egy átlagos alapozó fedőképességének hatása is, ha ügyeskedünk. Bár ezt inkább csak kísérletező jelleggel csináltam, mert van másik natúr alapozóm ehelyett azokra az alkalmakra, amikor valóban fedni is akarok, vagy valami komolyabb hatásra is vágyom. :)

UPDATE2: Az utóbbi időben nagyon sokat használom, mert egy jó korrektorral, egy kis bakinggel az én amúgy pattanás és komolyabb hibáktól mentes arcommal csodát művel. Egy nagyon kellemes, természetes, egységes réteget képez. A hétköznapi rutinomban jelenleg ez a legesleg, ha pedig erősebb fedésre vágyom, akkor úgyis Nude by Nature, puroBIO vagy Inika alapozókhoz nyúlok. De jelenleg az átlagos hétköznapokon mindig őt veszem elő: könnyű vele dolgozni, nagyon szépen fent marad, és nem tapasztalom úgy, hogy elfolyna (ezt nyáron se tapasztaltam), tartós, még az orrfújást is bírja, szépen ápolja a bőröm, és az én bőrömnek pont ideális. PuroBIO száraz bőrre való primerrel, Nude by Nature korrektorral és áttetsző púderrel, majd Alverde korrektor fixáló púderrel bakingelve, Nude by Nature kontúrral és highlighterrel meseszép, természetes hatású, egész nap hibátlanul tartós sminkeket tudok ezzel reggelente készíteni magamnak. :) Így számomra 5*, de az igaz, hogy problémásabb bőrrel nem sok mindent tud kezdeni csak ha sokat építgetik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

deezsina

2018. április 12.

Nagyon kellemes, könnyű, jó illatú termék, de alapozónak max nagyon kevés bőrhibával lenne oké. Arcápolónak, vagy primernek (azt nemtom, nem szoktam használni) talán jobb lenne, vagy csak önmagáért, for fun.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

lenizsu

2018. március 11.

Elfogyott a BB krémem és sajnos hiánytermék is volt a polcokon. Kerestem egy másik terméket, ami hidratál és egységesíti az arcbőrt. Könnyű fedésű BB krémnek jobban elfogadnám a terméket, mint egy hibátlan fedést ígérő alapozóként. Felkenve valóban nagyon kényelmes viselet, egységesíti az arcbőrt, estig fent marad az arcomon. Mindennapi terméknek elhasználom. Kb. két hete használom minden nap, eddig kb. ugyannyi hidratáló került a kinyomott termékbe, mint alapozó. Ha ez végig így marad, lehet ezt fogom használni a bevállt BB krém helyett. Majd updatelek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

zsalexa

2018. február 28.

Akciósan vettem, hát annyit is ért. Még sosem találkoztam olyan alapozóval, aminek nincs fedése, de most sikerült kifogni. :D Olyan, mint egy óvatosan színezett hidratáló. Azért a két csillag, mert a szemem alá elhasználom hidratálóként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

almandina

2018. január 17.

Bevált, télen próbáltam ki, szépen hidratál, kiegyenlíti bőrtónust, többi alapozóval ellentétben miteszeres bőrön is használható, bőrt hagyja lélegezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

szsari

2017. november 16.

Nekem egyáltalán nem vált be, olyan mintha arckrémmel kentem volna be magam, semmilyen fedése nincs, úgyhogy egy egész tubussal porosodik a polcon :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

dustyrose

2017. november 7.

Alapozónak nem nevezném, szerintem egy extra alacsony fedésű BB krémnek felel meg. Sajnos nekem a szín is sötét volt és a pigmentáltsággal sem voltam kibékülve, primerként használtam, úgy viszont nagyon jól bevált - kellemes , frissítő érzést ad a bőrnek, effektíven hidratál és puhít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

HorvCinti

2017. szeptember 5.

Nyáron semmiképpen nem ajánlom ezt a terméket mert beizzad alatta a bőr. Őszi, téli időszakban mattító sminkalappal használom így nem fényesedik át. Ha szelesebb az idő a bőröm kissé kiszárad így jól hidratálja, fedése minimális. Felvitelkor nem csomósodik össze, nem ül be napvégére a ráncokba/redőkbe.
Összetevői szimpatikusak, nem okoz pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Összetevői szimpatikusak, nem okoz pattanásokat.

szalingersarilol

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 30.

Nagyon szeretem ezt az alapozót már régóta ezt használom és nekem nagyon bevált. Viszont nem erős a fedése, bár ezt nem is nagyon vártam el tőle, de nagyon jó illata és textúrája van ami miatt könnyen el lehet oszlatni a bőrön.. Zsíros bőrűeknek annyira nem ajánlom, de nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Sorbitol h 1 1