Alverde

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2016. április 22.

Tartós, ragyogó arcszínt ad. A bőrt értékes jojoba olajjal és cupuacu vajjal kényezteti.

4 árnyalatban kapható

larka95

2017. június 16.

A fedése kb. a nullàval egyenlő, nem szàrította a bőröm, de nem tudta teljesíteni a feladatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

repis

2017. január 13.

nem biztosít fantasztikus fedést, de nem is vártam el tőle. Sajnos ha nem minden nap használom a kinyomó fejben mindig beszárad a termék, ami miatt rengeteg anyagot "elpazaroltam" belőle. Kényelmes a viselete, valamilyen szinten hidratálta is az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

HarmatiReni

2016. január 11.

Én nem szeretem annyira a nagy vastag sminket. Kényelmesen gyorsan felkenhető. Egy kis plusz púder és akár estére is megfelelő. Viszont a tubusa csalós. Amikor elkezd fröcsögve jönni belőle, akkor igen gyorsan el kell szaladni másikért, mert akkor hamar elfogy belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Yuyu

2015. november 14.

Én nagyon szeretem, a 10-es, legvilágosabb árnyalata van meg és a színe tökéletesen illik az arcomhoz. Fedése nem sok van, de az nem is baj, ha szükségem van rá használok fölé korrektort. Kellemes a viselete, de gyorsan el kell dolgozni, mert gyorsan kezd száradni és akkor már nem lehet szépen, csíkmentesen eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 14.

Csenge2000

2015. július 13.

Nekem nagyon bevált.Fedése nem valami erős de viszont én úgy vettem észre hogy hidratálja a bőröm. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 13.

Nix

2015. május 15.

A 20-as medium caramel árnyalat van meg. Eddig a L'oreal Tue match alapozóját használtam, ami kicsit már túl sok volt. Mivel nagyobb bőrhibáim nincsinek, így nyárra mindenképp egy gyenge fedésű alapozót kerestem, ami egységes bőrszínt ad és alapot a sminknek.
A szín pont jó, egy hajszálnyival sötétebb, mint kéne, de felkenés után nem látszik és nyárra úgyis kell az eggyel sötétebb.
Aki csak egy gyenge bőrszínegységesítő terméket keres,annak tökéletes, de, aki full coveraget akar annak nem lesz jó.
Nagyon ligt-os bb jellegű termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Nagyon ligt-os bb jellegű termék.

Skylar

2015. május 9.

Azért vettem meg, mert a többi alapozót már nem bírta a bőröm akárhogy próbáltam hidratálni, mivel száraz és érzékeny az arcbőröm. Ezt az alapozót még nem olyan régóta használom, de amióta megvan, pozitív a véleményem róla, nem irritálja a bőröm, nem szárítja. Bár nem fed nagyon erősen, ez nem zavar mert ilyen téren nem problémás a bőröm, és szép, természetes hatás érhető el vele. Pattanásos, mitesszeres bőrre, ahol valóban a fedés az elsődleges szempont nem ajánlott szerintem.

Update:
Ekcémára hajlamos a bőröm ezért választottam ezt a naturkozmetikumot, de sajnos egy bizonyos idő elteltével irritálni kezdte a bőröm (szemek környékén), így nagy csalódás volt mert eleinte bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

Update:

Gina1031

2015. május 5.

A novemberi Joy kupont erre használtam el. A 20-as árnyalat mellett döntöttem, mivel pont oda jutottam, hogy az eddig használt BB krémem már sötétnek bizonyul - viszont a szoláriumot (az elő-előbukkanó pigmentfoltjaim miatt) nem merem bevállalni. Egyet értek az előttem szólókkal: nagyon kellemes színezett hidratáló vagy BB krém hatást nyújt. Tetszik a flakon, hogy kényelmesen adagolható, egyelőre jó a szín és mivel most nincs sok pattanás az arcomon, a fedés is megfelel. Egészen addig, amíg nem jön elő pár igazi, csúnya kiütés - pattanás, azokkal már nem tudna mit kezdeni, mivel a fedése nem az igazi. Viszont: természetes hatást kelt, nem viselkedik "maszkként" és egységesíti az arcbőrömet. Mivel eddig is BB krémet használtam, így elégedett vagyok vele. Az összetétele pedig kimondottan tetszik, úgy érzem, hogy mindenképp használ a bőrömnek. (ha esetleg kihozná a pattanásokat, arról később beszámolok)

Update május: jöttem elvenni egy csillagot... Közben váltottam színt, a 20-as helyett a 30-assal próbálkozom. Egyszerűen nem tudom egyenletesen felkenni; akárhogy igyekszem, foltos leszek, egységes bőrképet nem tudok elérni vele... Lehet, hogy a 20-asnál sem végeztem tökéletes munkát, csak annál az árnyalatnál ez nem volt ennyire feltűnő??? Illetve időközben rátaláltam a Helia-D CC-jére - amit (egyelőre) tökéletesnek találok és mivel időközben a bőröm állapota jelentősen romlott (több pattanás) - egyszerűen nem elegendő az Alverde. A négy csillagot az összetétel és a kiszerelés kapja, meg az emlékeim amelyek a 20-as árnyalathoz és a szebb bőrképemhez fűznek... - azzal a megjegyzéssel, hogy nem alapozó, a fedése igen halovány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 5.

rita.997

2015. április 26.

Nagyon szeretem ezt a terméket, bár nem nevezném alapozónak. Mint BB krém szépen egyenletesen fed, és könnyen eloszlatható kézzel is. Imádom, hogy tele van ápoló olajokkal és kivonatokkal. Biztosan újra fogom venni.
Update: Végül nem hogy újravettem, lepasszoltam húgomnak-hátha neki jó-. Elkezdett enyhén irritálni és a kukacoskodás nagyon idegesített. Mínusz 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

pronto

2015. április 21.

UPDATE: Leveszek 2 csillagot, mert a vége felé járok és elkezdett nekem is morzsálódni, mint egy radír. Néha nem csinálja, máskor meg rémes az egész, a végén egy vattakoronggal kell leszedni a kis rücsköket, amikké alakul, így viszont már tényleg nem marad semmi. Eleinte annyira tetszett, hogy vettem még 1-et, amit még el se kezdtem használni, de szerintem többet nem veszek :(
És most már a fedését is kevésnek érzem, tényleg kicsit csalás ezt alapozónak hirdetni. Hétköznap napközbenre tökéletes, ha épp nem gyurmásodik...

ajándékba kaptam, mert amúgy csak natúrkozmetikumokat használok, kivéve sminkből. nem sok reményt fűztem hozzá, de meglepően jól teljesít. nem csomósodik, nem folyik le, nincs maszk hatása, szóval tök jó, de azért inkább csak hétköznapokra való, buliba nem indulnék el benne. viszont tényleg természetes hatása van, inkább egy jól fedő bb krémhez hasonlítanám.

update: azóta kipróbáltam és használtam ezt-azt, rá kellett jönnöm, hogy ennél jobb alapozó nincs!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sorbitol h 1 1

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0