Alverde Hajbalzsam Búzavirág és Búza Kivonattal, Természetes Szőke És Szőkített Hajra

Alverde

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: baranyeszter, Módosítva: 2015. május 8.

Kategória:   Hajápolók

Az értékes összetevők, mint a búzaprotein, a búzavirág kivonat, valamint a jojobaolaj kihangsúlyozzák a szőke haj fényét. A speciális ápoló összetevők könnyen kifésülhetővé varázsolják és hidratálják a hajat.

Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot színezéket, állati eredetű és ásványi olaj alapó összetevőket, valamint szilikont.

delorean

2016. február 28.

A régi fajta méz-komló balzsamot használtam évekig, annak finom illata volt, de ennek az illatát egyre nehezebben tudom elviselni. Szerettem, hogy nem annyira sűrű, könnyű eloszlatni, de le fogom cserélni valami másra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 28.

Vandenis

2015. november 9.

Fura illata van, mint valami italnak a Jagermeister jut eszembe róla :) Bár szeretem a jagert, ez az illat fürdés közben nem jön be annyira. Próbáltam növényes hajápólókra át térni tényleg, de rájöttem, hogy amig a hajfesték el nem tűnik a hajamról , ezek a termékek nem felelnek meg neki, mint ez a hajbalzsam sem. Hiába irja, hogy szőkitett hajra is, olyan ezzel a balzsammal és anélkül is mint a seprű, úgyhogy muszáj volt váltanom, a fél dobozt használtam el csak. Ha lenő a hajfesték mindenképp visszatérek hozzá, biztosan megpuhitja az eredeti hajat , egyébként felül ahol 10 cmre levan nőve ott nagyon szép csillógó és puha lett, de a festett hajnak ami nagyon igénybe van véve sajnos kell az a kis szilikon meg miégymás, hogy valahogy kinézzen :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

baranyeszter

2015. május 9.

Kizárólag természetes összetevőket tartalmaz. Kicsit csalóka így nézve az INCI, mert a flakonon még kiegészítés is szerepel a Linalool, Benzyl Alcohol, Parfum, Benzyl Salicylate mellett, hogy "from natural essential oils".

Lényeg a lényeg, hogy engem ez a termék megnyert magának. Nem olyan a hajam, mint a szilikonos, csodás Gliss Kur elixírek után, de finom, puha, pamutos, kicsit olyan, mint gyermekkoromban. Mindehhez jól kifésülhető, csillogó lett a hajszínem, és enyhe rozmaring illatú az egész frizurám napokig, de nem kellemetlenül, hanem olyan tisztaság illattal.
Nagyon elégedett vagyok! Újra meg fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

Nagyon elégedett vagyok! Újra meg fogom venni!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.