Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2013. június 14.

Limitált kiadás (2011 december-)

2 féle színben kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sziszikeee2

2013. július 10.

Nekem is az arany van, nagyon szeretem a különleges színeket a szempillaspirálokban, de ő tényleg csak alkalmakra megfelelő. Ritkán használom, de akkor nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

Nikozia

2013. január 25.

én a lila változatot vettem meg, az, hogy a barna pilláimon nem mutat, az nem a termék hibája, de az, hogy egy mikrónyi nedvességtől elfolyik, az már igen, illetve az is, hogy lepereg, nekem kb. egy óra alatt, így a szemem alatt szép lila táska szerűséget eredményez...:( kár, mert viszont jól dúsít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 25.

djsmithpopo

2012. november 26.

Aranyat vettem meg. Borzalmas... :-( Pedig nagyon jó ötletnek tűnt. Drága is volt, alig 2szer használtam, azóta be is száradt...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

egifeny

2012. június 5.

Nekem is a lila van meg! (nem is ertem, h annak a sargas szinunek mi ertelme... :D ) Az h lila, tenyleg nem latszik :) kozelrol is csak a megfelelo szogben, de nekem igy pont jo. Nem tapadnak ossze tole a pillaim, termeszetes hatasu, de hatarozottan latvanyosabba tesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 5.

silentmobiusvox

2012. április 25.

Nagyon örülök, hogy megvettem, velem a lila ("aubergine deluxe") változata jött haza, szép és természetes pillákat lehet vele festeni, csak azért nem kap öt csillagot, mert a lila szín csak közelről látszik (pedig szőke a szempillám és kék a szemem :D), de ezt leszámítva pontosan ilyen "natúr" hatású spirálra vadászom évek óta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.