Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2012. június 20.

A bőrnek selymes-matt arcszínt ad és értékes ásványi anyagokkal és válogatott természetes összetevőkkel kényezteti azt. Őszibarack, sárgabarack, jojoba olaj, shea vaj és argánolaj tartalmú. A bőrt optimálisan karbantartja és kényezteti.

3 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 30 ml

Penge

2019. május 27.

Ó jaj.....mit keres az az alkohol a harmadik helyen, ezt benéztem...egy próba és kuka...Vékony rétegben és szivaccsal vittem fel,majd kis kőpúdert tettem még rá pamacs ecsettel . Nem vészes az összkép, de hosszú távon túlzsírosodást okoz az alkohol miatt. Semmi esetre sem kenegetem magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

Holdsarlo

2019. március 18.

Kezdetektől fogva ezt használom és mindig nagyon szeretem. Szépen illeszkedik az arcszínemhez ( 01-es árnyalat), nincs műhatása. Nem szeretem a sminkecseteket, ezért az ujjhegyemmel szoktam eldolgozni, ami könnyen megy. Ráadásul az összetevőivel is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 18.

aesthete

2018. szeptember 27.

Amikor problémás volt a bőröm, próbáltam naturálisabb termékeket használni, hátha segítene. Brutális tévedés volt, ez az alapozó még rosszabbá tette a helyzetet. Az illata és az állaga is borzalmas, de a hatása.. nagy, fájó pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

bogcsii

2018. augusztus 9.

olyan szinten fájó pattanasok jöttek rajtam hogy brutális , a fedese se valami jó , és szerintem büdös nagyon. pénzkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

eddiethestray

2018. április 27.

Egyszerűen M E S É S <3 A 01-es árnyalatot válaszottam, életem legjobb döntése volt :D Nem pereg, nem ül be a ráncocskákba, nem csomósodik, nagyon egyszerű ecsettel eloszlatni, nagyon kevés is elég belőle, a bőrpírt tökéletesen elfedi, teljesen természetes, egységes színt eredményez! Huh, jó sok pozitívum :D Az egyetlen, ami nem tetszik benne, az a szaga, elég mesterséges és zavaró, és nem nagyon akar eltűnni a nap folyamán, ezért sajnos le kell vonnom egy csillagot tőle! De maga a kivitelezés 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Timicat

2018. április 22.

Sajnos ez nem igazán vált be nekem. Ha sokat kenek Csomósodik, és egy idő után nagyon kiszárítja a bőröm, pedig nekem zsíros bőröm van. A fedése nem rossz, természetes hatást kelt, de a nap végére beül a pórusaimba.
Sajnálom de ez most nem lett kedvenc, pedig szeretem a termékeiket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Sajnálom de ez most nem lett kedvenc, pedig szeretem a termékeiket.

terez

2018. március 22.

Nagyon örülök annak, hogy ilyen remek áron sikerült káros anyagoktól mentes alapozót vásárolnom. A bőröm nem szárítja, nem irritál. Hidratáló arckrém fölé használom. Nincs maszkhatása, így az erősebb foltokat, anyajegyeket nem fedi el teljesen, viszont természetes hatású. Az illata természetes, agyagra emlékeztető. Az egyetlen hibája, hogy csak három árnyalatban kapható, sötétebb színek jól jönnének nyárra, ezért a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 22.

Mars93

2018. február 13.

Nekem abszolút bevált, már egy éve használom. Tény, hogy a nagyobb pattanásokat önmagában, korrektor nélkül nem fedi el teljesen, de szerintem erre a 3-4000 forintos "csodaalapozók" sem képesek. Egész nap fentmarad, könnyű micellás vízzel lemosni, és az értékes összetevői miatt ápolja is a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Nicy011

2017. december 16.

Évek óta használom. Ez a kedvenc alapozóm, annak ellenére, hogy a fedése nem minden bőrállapotomnál teljes. Hétköznapokra nekem megfelelő. Amikor nincs semmi különösen elfedni való az arcomon, akkor a legszebb vele dolgozni. A legvilágosabb árnyalat tökéletesen passzol a bőrömhöz. Nem szeretek sok mindent és bármit kenni az arcomra, ha már alapozókról van szó. Nem is szeretek alapozni, mert szerintem se így se úgy nem lélegzik egyik alatt sem a bőr, mégis az összetevők miatt ezt nyugodt szívvel használom. Szeretem a felvitel utáni friss, természetes hatását is. Nem szárít. Csak alkalmakkor fogok mást használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Traveler5

2017. november 8.

Elég nehéz vele dolgozni és a végeredmény sem túl szép, talán enélkül szebb a bőröm. Nekem nem jött be, sajnálom, mert szeretem az Alverdés termékeket. 3 csillag a szép összetevőiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glucose Glutamate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Myristyl Myristate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Tricaprylin, Cetyl Alcohol, Argania Spinosa Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Glycerides, Lecithin, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Glycerides, Xanthan Gum, Hydrogenated Lecithin, Lysolecithin, Lecithin
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Citronellol, Geraniol, Citral, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2