Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2012. június 20.

A bőrnek selymes-matt arcszínt ad és értékes ásványi anyagokkal és válogatott természetes összetevőkkel kényezteti azt. Őszibarack, sárgabarack, jojoba olaj, shea vaj és argánolaj tartalmú. A bőrt optimálisan karbantartja és kényezteti.

3 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 30 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

StabilHabcsok

2022. január 17.

Még kamaszkoromban használtam, de borzalmas volt. Eleve kellemetlen volt szagolni fel napon keresztül. A fedése semmi extra, használtam már rosszabbat is. De ami nálam betett, az az volt, hogy besárgult a bőrömön... Szörnyen kínos volt a nap közepén észrevenni, hogy úgy nézek ki, mint egy répa.
Meg nagyon zsírosodott is, ahogy az arcomon volt, úgy, hogy akkor még hírből sem tudtam, hogy smink alá illik primer, vagy bármilyen hidratáló, naptej((:
Őszintén szólva, nem tudom, milyen réteg tudná ezt a katasztrófát használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 17.

Őszintén szólva, nem tudom, milyen réteg tudná ezt a katasztrófát használni.

KisCsi

2021. május 18.

Sokáig ezt az alapozót használtam, egy-egy tubus elég volt kb egy évre is. Mióta viszont átálltam a koreai BB-kre, azóta látom ennek a terméknek a hibáit, vakolatszerű, hamar lekopó krém. Hatalmas előnye viszont hogy szuperül leszárítja a patikat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

RowenaC

2020. július 30.

Hát, a fedése nem valami jó, beül a ráncokba. Egyáltalán nem vagyok vele megelégedve, nem tartós és nehéz eldolgozni. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Queen16

2020. június 3.

Életem elsö alapozoja amit ki próbáltam, nem fed semmit, az ilata kellemes de ezen kivül semmi, és még hámlik is a t vonalon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

vmarti

2020. április 22.

Nagyon szeretem:) nem ad nagy fedést de nagyon szépen beleépül a bőrbe

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

Nagyon szeretem:) nem ad nagy fedést de nagyon szépen beleépül a bőrbe

lulu999

2020. február 6.

Natúr termékhez képest nagyon jó kis alapozó! Jók az összetevői, jó a fedése, jó a színe. Talán a homlokom picit átfénylik napközben, de nem vészes. Nem voltak nagy elvárásaim, tudom hogy egy szilikon mentes alapozó nem olyan mint egy szilikonos, de én meg vagyok elégedve vele. Nyáron lehet kicsit sok lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Victory33

2019. december 3.

Egy hete használom a legvilágosabb árnyalatot egy sötétebb púderrel. Ha hidratálok alá, akkor sem lehet szépen eloszlatni, ezért csak úgy tudom felvinni, hogy a hidratálóval összekeverem és mint egy BB krémet használom. Nem fényesedik át, viszont nem lesz szép a bőröm. Hiába vékony a fedése, így is maszkos a hatás, de ami a legrosszabb, hogy a tinédzserkorból visszamaradt hegeket még jobban kiemeli. Plusz a mimikai ráncokat is. Érdekes, hogy eddig még nem tapasztaltam ilyet más alapozóknál, pedig használtam már enyhe és közepes fedésűeket is. Talán túl matt nekem, azért elhasználom:)
Egyébként szerintem a sheavaj miatt ennyire sűrű, nálam elég hűvös van, míg az üzletekben nagyon meleg, gondolom ott ezért folyik annyira a teszter.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Penge

2019. május 27.

Ó jaj.....mit keres az az alkohol a harmadik helyen, ezt benéztem...egy próba és kuka...Vékony rétegben és szivaccsal vittem fel,majd kis kőpúdert tettem még rá pamacs ecsettel . Nem vészes az összkép, de hosszú távon túlzsírosodást okoz az alkohol miatt. Semmi esetre sem kenegetem magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

Holdsarlo

2019. március 18.

Kezdetektől fogva ezt használom és mindig nagyon szeretem. Szépen illeszkedik az arcszínemhez ( 01-es árnyalat), nincs műhatása. Nem szeretem a sminkecseteket, ezért az ujjhegyemmel szoktam eldolgozni, ami könnyen megy. Ráadásul az összetevőivel is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

aesthete

2018. szeptember 27.

Amikor problémás volt a bőröm, próbáltam naturálisabb termékeket használni, hátha segítene. Brutális tévedés volt, ez az alapozó még rosszabbá tette a helyzetet. Az illata és az állaga is borzalmas, de a hatása.. nagy, fájó pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glucose Glutamate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Myristyl Myristate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Tricaprylin, Cetyl Alcohol, Argania Spinosa Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Glycerides, Lecithin, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Glycerides, Xanthan Gum, Hydrogenated Lecithin, Lysolecithin, Lecithin
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Citronellol, Geraniol, Citral, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0