Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 12.

Kategória:   Hajápolók

Volumennövelő hajszérum nyírfával. Erősíti a hajat,megkönnyíti a kifésülést.

Szilikonmentes,vegán.

natasa

2019. november 21.

Először nem tetszett, aztán csak nem adtam fel, próbálgattam. Nem tudom, hogy először mit csináltam rosszul, mert nagyon jó.Szárítás előtt pár pumpálásnyit beledolgozok a hajamba, és nagyon szép fénye (nem az a durva mesterkélt fény, hanem természetesen szép fény) lett. Jó a tapintása is, és nem zsírosít egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Glowla

2019. június 10.

Egy aranyos, azonban nagyon szolid kis leave-in szérum. A samponjával együtt vettem. Nem kell kiöblíteni.
Az állaga könnyű, vékony - táplálást ne ettől várjunk. A vékonyszálú hajra így kérségtelenül nem ül rá. Más balzsammal ellentétben nyugodtan mehet a fejbőrre is, hamar beszívódik. Nekem nem lett hamarabb zsírosabb tőle a hajam.
A samponjánál már áradoztam az illatáról (gyógynövényes, fanyarkás, zöld, sós, némi púderes beütéssel), ami miatt magában egy élvezet használni.
Hosszú hajra elég sok kell belőle, ezért rövidebb hajakra érdemesebbnek tartom használni. Napi hidratálásra egy-két pumpálásnyit a haj hosszába belemorzsolni kellemes wellnessélmény.
Kicsit többet gondol magáról a leírás szerint, mint amit valójában tud, de mivel ez egy natúrápoló, ne a szokásos kozmetikumokhoz hasonlítsuk a teljesítményét. Ezért 5 csillag.

A leírása szerint a következőket tudja:
Volument adó szérum
Erősíti a haj szerkezetét
Könnyebb kifésülhetőség
Nyírfakivonattal
A naturschön volumenszérum erősíti a vékonyszálú, tartás nélküli hajat.
Nyírfalevél- és nyírfakéreg-kivonattal, valamint nyírfanedvvel gazdagított ápoló formulája könnyen eloszlatható a tövektől a hajvégekig anélkül, hogy elnehezítené a hajat, és nem szükséges kiöblíteni. A szérum erősíti a haj szerkezetét és megkönnyíti a haj kifésülhetőségét hajmosás után. Volument és lendületet ad a hajnak, és észrevehetően erősebbé teszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

A leírása szerint a következőket tudja:
Volument adó szérum
Erősíti a haj szerkezetét
Könnyebb kifésülhetőség
Nyírfakivonattal
A naturschön volumenszérum erősíti a vékonyszálú, tartás nélküli hajat.

morvaieszter

2019. június 8.

Eleve nagyon vekony szalu a hajam, de par honapja kiszokittettem kicsit, amitol persze meg rosszabb lett a hejzet, ezutan vettem meg ezt a kis valamit, hatha segit rajta, es azt kell mondjam nekem bevalt. Nem lesz tole ragacsos vagy nehez a hajam akarmennyit teszek ra. Szaradas utan pedig konnyebb kifesulni es meg tartast is ad neki, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.