Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: szzh01, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. október 1.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Szérum viaszvirág kivonattal

A fényvisszaverő pigmentek gondoskodnak a ragyogó, egyenletes arcbőrről. A Schisandra bogyó kivonata csökkenti a stressz által igénybevett bőr tüneteit, a piros foltokat, irritációkat és az egyenetlenségeket. A bio mandula-, bio jojobaolaj és viaszvirág kivonat ápolja és bársonyos tapintásúvá varázsolja a bőrt. A hialuronsavat tartalmazó értékes formula hidratálja a bőrt - egész napon át. Élvezze a rózsa és fehér virágok friss-virágos illatát.

szzh01

2018. január 24.

Sajnos nekem túl erőteljes az illata, egyetlen pumpálásnyit nyomtam ki itthon a flakonból, de tudom, hogy nem fogom szeretni, így nem használtam tovább. Ezalatt az 1 alkalom alatt azt tapasztaltam, hogy hihetetlenül gyorsan beszippantotta a bőröm, nem maradt utána semmilyen réteg, sminkelni is tudtam fölé, viszont az illat nekem sok, én nem szeretem az ennyire illatos krémeket az orrom közelében.Ha tehetitek, szagoljátok meg teszteren vásárlás előtt; bár aki kedveli az intenzívebb édeskés illatokat, az szeretni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 24.

kicsinyuszi88

2017. július 11.

Eléggé csalódott vagyok a termékkel kapcsolatban. Az illata egyáltalán nem zavar, könnyed és nem is tart sokáig, viszont ennyi és az összetevők, ami jót tudok elmondani róla. Nagyon kevés is elég az egész arcra, eléggé híg, és hát tudom én, hogy ez nem alapozó vagy cc krém, de egyáltalán nem is csinál semmit. Felkenem, nincs semmi hatása, nem lesz tőle egyenletes vagy ragyogó az arcbőröm, inkább csak ragacsos. A felkenés után ha várok pár percet akkor a beszívódás látszatát kelti, de az első kósza napsugarakra egyből mintha leizzadnék tőle, olyan leszek. Egész nap érzem, hogy az arcomra van kenve.

update: el sem használtam végül, annyira zavaró a maszkhatás, így levonok tőle még egy csillagot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

bogiath

2017. június 26.

Végre egy alverdés krém, amit szeretek. Nagyon könnyű, hamar beszívódik. Van egy icipici gyöngyházfény benne, ami kicsit segít eltüntetni a bőrhibákat (persze csodát nem kell várni tőle). Az illata.. hát az elég erős, nekem van itthon viaszvirágom és azt is utálom, amikor virágzik, szóval nekem nem jön be, de nem tart sokáig. Számomra egy jó kis könnyű nyári krém, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Csutka

2016. december 12.

Használom egy ideje. Kb 2,5 hónapja majdnem minden este és még mindig van benne. 2 nyomásnyit szoktam felvinni az arcomra. Nagyon gyorsan beszívódik, ezt a szérumot nem lehrt sokáig kenegetni vagy belemaszírozni a bőrbe. Az illatát én nagyon szeretem még mindig nem untam meg. A hatása ennél már kérdésesebb. Nem nagyon csinál semmit az arcommal. Én ezt csak éjszakára használom. Volt hogy magában most a hidegebb időre való tekintettel egy arcolajjal együtt. Nem mondanám hidratálónak. Inkább olyan semmilyen. Az hogy az egyenetlenségekkel csinálva valamit hazugság, nem veszek észre ilyen hatást. Valamilyért ugyanakkor mégiscsak szeretem használni. Azonban már alig várom hogy elfogyjon. Összességében tőlem 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

kovesdidori

2016. május 17.

Én nagyon szeretem az illatát és egyébként sem marad meg hosszan. A szérum kissé zsíros érzetet hagy maga után, de nekem a száraz bőröm miatt ez pont jó. Nagyon kevés elég belőle és az ára is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Eryka

2016. március 31.

Nagyon kellemes, könnyen beszivodo krem, zsiros börre is idealis. Nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

Timi92

2016. február 17.

Meg kell hogy védjem ezt a kis csodaszert. Én valamiért imádom az illatát, egész nap tudnám szagolgatni, olyan kis szolid, mégis édeskés virág illatú, nekem abszolút nem mű illat, bár tény és való nem teljesen a megszokott natúr alverdés illat, de azért nekem már volt ezt leszámítva is olyan alverde termékem aminek kicsit erősebb, édeskésebb illata volt. Amiért nekem csodaszer, mert egy arctisztítás után egyszerűen szomjazik rá a bőröm és mostanában rá kaptam, hogy még hidratáló előtt használom, úgy érzem ekkor szívja be legjobban bőröm. Nagyon gyorsan beszívódik, annyira frissítő és könnyű krémről van szó, egyáltalán nem zsíros. Szóval nekem egy rituálé ez a szérum, valahogy olyan nyugtató, wellness hatása van számomra. Hogy a belbecsről is szóljak, szerintem felér egy gyengébb hidratálóval is, mindenképp egészségesebb érzete van a bőrömnek a használata után, tény és való, hogy felvitel után ragacsos érzetet hagy, de ez tart körülbelül 1-2 percig, utána teljesen beszívódik és abszolút nem ragad. Egy kis enyhe fényt/csillogást, amolyan egészséges bőr kinézetet hagy maga után, talán ezért az a kis "filmréteg" érzés. Mindenesetre totál jók az összetevők, és ehhez szerintem egy korrekt kis termék társul, 1000 Ft -ért szerintem bőven kimeríti amit csak elvárhatunk tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

zsu044

2016. január 20.

2 használat után félretettem. Minden hónapban újra előveszem tesztelésre, de minden hónapban megállapítom, hogy nem, nem és nem. Nem bííírom elviselni az illatát. SOHA nem jártam még így Alverde termékkel, nagy általánosságban minden Alverde termék egyen-illatú, olyan tipikus natúr Alverde illat, de ez valami förtelem. Mű és émelyítő, abszolút nem "natúr" illat. Az összetevőire való tekintettel 2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 20.

LadyLatte

2015. október 20.

Az én bőrömön hamar beszívódik, finom illatot hagy maga után, és egy icipici réteget a bőrön, de engem nem zavar. Egy nyomás elegendő az egész arcra és nyakra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 20.

szmoni

2015. október 15.

A boltban a kézfejemen probaltam ki, csodalatosan puha lett a borom, ezert megvettem. Sajnos arcon oriasi csalodas, iszonyatosan ragacsos marad a bor utana ami nem csak akkor erzodik ha hozza erek. Egyebkent mast nem csinal, csak ragaszt, egy pumpalasnyi az egesz arcomra, nyakra es a kezeimre is eleg. Az illata a szokasos kellemes Alverde.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Hydrolysate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!