Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kelithyn, Módosítva: 2016. június 9.

Kategória:   Arcápolók

Az egyenletes és szép arcbőrért. Az ásványi és fényvisszaverő pigmentek kombinációja segít elfedni a bőr egyenetlenségeit. A Délkelet-Ázsia trópusi erdőiben őshonos viaszvirág - más néven porcelánvirág - értékes hatóanyagainak bőrnyugtató tulajdonsága már régóta ismert.

karamella92

2020. március 5.

Nagyon szeretnèm ha jó lenne de sajnos nem az :(
A színe szèpen passzol hozzàm is, pedig nagyon sápadt bőröm van, ès szèpen fedi az egyenetlen bőrszìnt...viszont irtó nehèz felvinni hamar összeàll, ès csak söpröm le a darabkákat az arcom szèlènèl. Szemkörnyèkem szàraz szokott lenni, ès hiàba hidratàlok alá, kiemeli a száraz rèszeket :( 3 csillagot azèrt kap, mert szèp a színe, jó az illata, és a nem szàraz részeken szépen fed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Nagyon szeretnèm ha jó lenne de sajnos nem az :(

Pimili

2020. február 12.

Iszonyú vízhiányos, és pár helyen mikroráncos az arcom: por-, rossz állagú bármely színes sminktermékek beleülnek, csúnyák, nagyon óvatosan kell alkalmaznom őket. Szeretem az alverde "füves" gyógynövényes illatait, ez nekem finom, de erős, felesleges. Viszont ujjaimmal nagyon szépen egyenletesen elterül, nekem rétegezhető is óvatosan, hámlás nélkül, de egy finom rétegben is bőven elég az én világos arcomra. Nem bírtam még alapozót használni a szupervilágos, érzékeny, problémás bőrömön. Alapozó helyett használom, de nem teljes arcra! Először ijesztően sötétnek tűnt, de valahogy egybeolvad, szép egységes, nem maszk hatású, nem sötét. Ha a vörös részekre zöld primerrel rámegyek, hagyom állni, "fehéredni", azokra a részekre is finoman jól felvihető, teljesen eltünteti őket és a hiper-pigmentált és korrektorral elfedett részeket is, jól egységesít. Anélkül, hogy sok lenne, hogy látszana. Óvatosan nyakra is lefuttatom, még egységesebb, nem vettem észre, hogy fogna (nem használok bronzert, olyan világos vagyok, még nem találtam jót, de ő segít, hogy ne világítson a nyakam). Megszerettem, nagyon elégedett vagyok, egyelőre nyáron, melegben még nem próbáltam, mennyire marad fent, ha szeretnék akkor is egy kis színt, egységesítést alapozó helyett.) Egyelőre (pár hónap után) nem érzem, hogy szárítana.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 12.

kibo805

2020. január 29.

Fontosabb alkalmakra használom, egyébként nem sminkelek. Színe valóban sötét, viszont az Alverde forgalmaz alapozó világosítót, így teljesen személyre szabható a szín. Primerként shea vajat használok alá. Fedése közepes, de nekem elég. Ha nem taperolom az arcom, egész jól fent is marad télen, nyáron sajnos leizzadom. Ja és az első alapozó ami nem csípi az arcom és nem leszek kipattogva tőle másnapra. Összességében újravevős lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Kriszta82

2020. január 15.

Könnyű, szépen alkalmazkodik a bőrhöz. Nem szoktam sem alapozót, sem szinezett krémet használni, csak ha alkalom van, de gondoltam mostmár azért (a korral) néha jó lenne, de mégsem alapozóznám a bőröm, így erre esett a választás. Felkentem reggel és a párom megjegyezte, hogy mennyire szép vagyok. Mindezt kint az udvaron, tehát nappali fényben. Azért nem szeretem az alapozót és a színezett krémeket, mert láttam mindig magamon, mint egy maszkot, mindegy mit használtam és mennyit. Ezt nem látom, de mégis ott van és szépíti a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Brunettee

2019. október 15.

Be kell vallanom, ritkán használtam eddig bármilyen színezett krémet, alapozót, vagy úgy bármit az arcomra. Néhány sikeretlen próbálkozás után az alapozót elhagytam, váltottam BB krémre, de végül azt is hanyagoltam. Viszont idén tavasszal úgy döntöttem, mégis szeretnék valamit. Nem voltak nagy elvárásaim, bőven elégnek gondoltam egy BB/CC krémet. Így kötöttem ki ennél a krémnél. Nem egyenletes az arcbőröm színe (vitiligo miatt), úgyhogy ennek fényében a tapasztalatok: jól egységesít (már ahol még az eredeti színem van, a foltokat nem fedi el, sőt), nem üt el az alap színemtől, tudok alá fényvédőt és hidratálót is felvinni - itt kicsit ügyeskedni kell, ha túl sokat viszek fel belőle, akkor simán le tudom morzsolni -, egész nap a helyén marad, elviseli a púdert és minden egyebet. Nem próbáltam ecsettel vagy szivaccsal, szintén az ujjaimmal oszlatom el. Én maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Szandricsek

2019. július 14.

Korábban a Helia-D cc-jét használtam, de azt már nem gyártják:( Esküvői sminkemhez kerestem S.O.S. alapozó helyett cc krémet. Itteni, KM-es véleményeitek után emellett döntöttem és totálisan beleszerettem. Megmentette a sminkemet, azóta is ezt használom. Pöttyözve teszem fel, és úgy oszlatom el az ujjammal, a foltjaimra meg ha nem akarok korrektort használni picikét vastagabban viszem fel. Néha elfelejtek (lustaságból) hidratálót tenni alá, de ő úgy is működik, nem szárít, sőt mintha ápolná a bőröm. Nem ül meg a ráncokban, simán elviseli aztán a púderezést, kontúrozást...stb. Tartósan fennmarad egész nap, nem fénylik, nem folyik le, mint anno az alapozó. A színe fura mód télen meg nyáron is bejön, nem üt el a barnultabb bőrömtől. Ahogy előttem is írtátok, meglepően sokat tud és hálás termék az árához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

hetesiedit

2019. július 9.

Ez a krém egy csoda! Minden használat maga a varázslat. Gyönyörűen egységesít, az illata nagyon jó natúr. Az érzés is jó, ahogy az arcomon van, nem kell ellenőrizgetni, hogy elkenődött-e, mert annyira természetes hatása van. Teljesen megfelel mindennek, amit egy CC-krémtől el lehet várni, táplál, gyógyít, és hosszú távon is egységesíti a bőrképet. Nem tömíti el a pórusokat, a bőr szabadon lélegzik. A krém színe teljesen alkalmazkodik az arcszínemhez. Fiatalabbnak, szebbnek, természetesnek érzem magam tőle, és közben hidratál és véd, egy kicsit még a káros sugaraktól is. Ujjal is könnyen felvihető, kevés is elég belőle, és bármit alá lehet kenni: tápláló szérumokat, hidratálót, fényvédőt. Így is egy kicsit mattít, miközben természetes ragyogást kölcsönöz a bőrnek. Egész nap is lehet viselni, és a felvitelt követően egyre szebben mutat, szinte egybeolvad a bőrömmel. Ja, és az ára.... Nem találok szavakat :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Rekanna1

2019. május 17.

Először imádtam, de valami megváltozott, mert egyszerűen nem tudok alá kenni nappali hidratálót. Ha arra kenem a CC krémet, le tudom morzsálni. Krém nélkül szárítja a bőrömet, de egyben ragacsos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 17.

csokilany

2019. április 22.

Szépek az összetevői, hihetetlenül jó árban van, illatot alig érezni és a színe tökéletesen alkalmazkodik a bőrszínemhez. Egyenletes bőrképet és alap fényvédelmet ad. Nekem sajnos hamar átfénylik a zsíros bőröm, de normál és száraz bőrre jó szívvel ajánlom. Ami miatt még bizonytalan vagyok, hogy újravegyem-e, hogy több órával a felvitel után is úgy érzem, mintha ragacsos lenne a bőröm, de ez nem biztos, hogy a krém hibája...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Jolan1206

2019. április 13.

Ar -ertek aranyban teljesen jo.Kozepesen fed,korrektor elkel azert mellé.
Szine tokeletes szerintem valoban univerzalisan alkalmazkodhat kulonbozo borszinekhez. Plusz pont a minimalis fenyvedoert.
Nekem pattanast nem okozott,sőt kifejezetten jot tesz a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Ar -ertek aranyban teljesen jo.Kozepesen fed,korrektor elkel azert mellé.
Nekem pattanast nem okozott,sőt kifejezetten jot tesz a bőrömnek.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Az ázsiai porcelánvirág olajos kivonata. Gyulladáscsökkentő, a hagyományos ázsiai orvoslás bőrirritációk gyógyítására használta. A fahéj-illatú virág kivonata fitoszterolokat, flavonokat és terpéneket tartalmaz.