Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kelithyn, Módosítva: 2016. június 9.

Kategória:   Arcápolók

Az egyenletes és szép arcbőrért. Az ásványi és fényvisszaverő pigmentek kombinációja segít elfedni a bőr egyenetlenségeit. A Délkelet-Ázsia trópusi erdőiben őshonos viaszvirág - más néven porcelánvirág - értékes hatóanyagainak bőrnyugtató tulajdonsága már régóta ismert.

Torpece

2018. augusztus 24.

Többszöri melléfogásom után itt kezdtem keresni a vélemények között egy megfelelő bb vagy cc krémet, ami nyárra is ad valami fedést, de mégsem alapozó, könnyű a viselete. Azt hiszem megtaláltam ennek a krémnek a személyében, ami minden tekintetben hozta, sőt felül is múlta a várakozásaimat. Az illata diszkrét, éppen csak egy lehelletnyit érezni, ami felkenés után nem is érezhető. A színe tökéletes! Pont annyira sűrű, hogy szépen el lehet kenni és a fedése is megfelelő nekem. Érzékeny a bőröm, hajlamos kipirosodni, viszketni de ettől a krémtől semmi ilyet nem tapasztaltam. Az ára pedig annyira baráti, hogy alig hittem el. Ilyen minőségű krémet 1000 Ft alatt aligha találnék másikat, úgyhogy ezek után rendszeresen vásárolni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Mazsoline

2018. augusztus 15.

A bőrgyógyászom ajánlására próbáltam ki ezt a krémet és már egy éve folyamatosan használom az érzékeny, fényallergiás bőrőmre mint fizikai védelem. Azóta nem keletkezett több vörös allergiás folt rajtam, a régi foltok is halványodtak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

schatz

2018. június 11.

Hosszas keresgélés után találtam rám,egy csoda. Maximálisan elégedett vagyok azzal,amit nyújt. Tökéletes tavaszi/nyári arcápoló. Plusz pont a fényvédőért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Nem rossz, de annyira nem is jó. A színe tetszik, végre egy bb / cc krém, aminek neutrális az árnyalata. A fedése nekem elég egy cc-krémtől. Sajnos T-vonalon kifényesedik, akkor is, ha nem rakok alá fényvédőt, púderrel is. Ez azért kár, mert kifejezetten nyárra vettem, mikor nem szívesen alapozok. Normál bőrre jó lehet akár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

esztii08

2018. április 18.

Életem egyik legjobb vétele volt ez a krém! Normál bőröm van, viszont 1-1 patti gyakran akad főleg a homlokom környékén. Aznap reggel, amikor először felkentem ezt a krémet, egy hatalmas piros seb őrizte emlékét az előző esti kíméletlen (és persze szakszerűtlen) nyomkodásomnak, estére viszont szinte teljesen eltűnt.. Nagyon tetszik benne, hogy natúrkozmetikum, a fedése sem rossz egy cc krémhez képest. Nekem nem fénylik át a nap folyamán, de ez a bőrtípustól is függ. Az sem zavaró különösebben, hogy gyorsan szárad, kicsit olyan, mint a nivea krém (csak nem ragad utána a bőröm).. Az illata elég erős, de a bőrön már kevésbé érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Preciosa

2018. március 15.

Az amúgy is zsíros, pattanásos bőrömön nagyon nehéznek érzem, és már rögtön felvitel után fénylik a fejem, nem beszélve pár óra után. A 6-os fényvédő nem értem minek bele, mire elég az.. Most látom, hogy tele van illatanyagokkal is. Éljen a natúrkozmetikum! Nem is értem, minek vettem meg, akkor még nem voltam elég tudatos a bőrápolás terén. Most látom a nano méretű fényvédőt is, hát az sem túl bizalomgerjesztő számomra, hiszen nem tudni, gond-e, hogy felszívódik.. Normál, és minden bőrtípusra való. Azt hiszem, nekem jobb kifejezetten zsíros bőrre ajánlott termékeket használni. Ja, majd elfelejtettem, a 2.! összetevője az alkohol! Hát, no comment. Egy total fail vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

novakandi

2018. március 13.

Az erősebb foltokat sajnos nem fedi el tökéletesen. Hamar beszívja a bőröm, a mindennapokban jól használható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 13.

faludianna

2018. március 8.

Nem rossz, nem rossz, de lehetne jobb is.
Az illata finom, hamar beszívja a bőröm, de a nagyon pirosat sajna nem fedi el. A hidratáló képességére nincs panaszom, nem egy nagy wasisdas, de nem is rossz. Nem mattít, mindenképpen kell hozzá púder.
Megy a három csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

Nem rossz, nem rossz, de lehetne jobb is.
Megy a három csillag.

Helllaa

2017. december 27.

Alapozó helyett is szeretem használni, púderrel fixálom. Szépen oszlik, enyhe fedèst ès egyenletes színt biztosít.
Sajnos nem mattít, így csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Sajnos nem mattít, így csak 4*

Martu0508

2017. szeptember 30.

Nekem sajnos le kell hùznom. A vèlemènyek alapján vettem meg. Nekem sajnos nem illeszkedett a bőrszìnemhez, ès az elvárt minimális fedèst sem hozta. Biztosan nem veszem ùjra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!